Wojna
Ads
Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Clash of Clans

Clash of Clans

Jedna z najlepszych darmowych gier do pobrania, które można znaleźć w wirtualnych sklepach telefonów komórkowych. Clash of Clans to bardzo oryginalna i zabawna strategia, wojna i propozycja zarządzania zasobami. Musisz zapewnić bezpieczeństwo swojej wiosce i podbijać miasta wrogów.


PUBG Game

PUBG Game

PUBG MOBILE to mobilna adaptacja jednego z najpopularniejszych tytułów firmy Tencent Games. W przypadku gier trwających około 30 minut celem jest przetrwanie w bitwie online 100 graczy walczących ze sobą, aby być jedynymi żyjącymi na końcu gry.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


League of Legends

League of Legends

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!.


CS:GO

CS:GO

Jest to strzelanka stworzona przez Wietnamczyka, w której masz misje indywidualne i grupowe, w których musisz zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.


Critical Ops

Critical Ops

Critical Ops to idealna opcja dla fanów propozycji strzelanek pierwszoosobowych. Dzięki metodologii bardzo podobnej do tej z Counter Strike, gra Critical Force Ltd. umożliwia bezpłatny dostęp do dynamicznej i pełnej akcji propozycji.


War Thunder

War Thunder

War Thunder to wojenna gra symulacyjna opracowana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment. Można go pobrać bezpłatnie na Playstation 4, Xbox One i komputery. Oferuje zakupy w grze i polega na odtwarzaniu wojen za pomocą pojazdów. Możesz wybrać statki, samoloty lub czołgi.


Epic Games

Epic Games

Epic Games to sklep z grami wideo firmy odpowiedzialnej za udany Fortnite. Amerykańska firma oferuje bogaty katalog z najwybitniejszymi tytułami. Jedną z jego zalet jest to, że oferuje miesięczną grę, którą użytkownik może zachować do końca życia. Ma również świetne oferty i rabaty.


Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 to druga odsłona znanego kanadyjskiego studia Relic Enterntainment. To propozycja wojenna, strategia czasu rzeczywistego, osadzona w konfrontacji wojsk Związku Radzieckiego z nazistami pod koniec drugiej wojny światowej.


Hearthstone

Hearthstone

Hearthstone to nowy hit Blizzard Entertainment. W tej grze bohaterowie i postacie z sagi Warcraft są przekształcani w postaci z kart do kolekcjonowania. Zagłębimy się w różne rodzaje konfrontacji, aby uzyskać największą i najbardziej efektywną kolekcję, która zaprowadzi nas do chwały tej popularnej bezpłatnej aplikacji do pobrania.


Battlefield V

Battlefield V

Battlefield V to nowe wydanie z wojennej serii DICE i Electronic Arts. W tej części wszystkie wydarzenia rozgrywają się w czasie II wojny światowej. Gra jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One i komputery. Oferuje szeroką gamę alternatyw dla wielu graczy i kampanię solo.


Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 to jedna z najlepiej sprzedających się i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać w kampanii lub online. Seria Call of Duty słynie z rozwoju zawodowego. Każdy najmniejszy szczegół Call of Duty: Black Ops można przetestować z perspektywy strzelanki FPS.


Anno 1800

Anno 1800

Nowa odsłona renomowanej serii Anno. Ubisoft wraz z Relates Designs przedstawiają Anno 1800. Gra, w której musimy zarządzać społeczeństwem istniejącym w XIX wieku we wszystkich jego aspektach. Każda podjęta decyzja i działanie wpływa na stabilność, której nie należy tracić. Posiada tryb dla wielu graczy i tryb kampanii.


World of Warships

World of Warships

World of Warships symuluje bitwy morskie i może być kimś więcej niż tylko żeglarzem! Zostań kapitanem swojego statku już dziś! Tytuł jest darmowy i daje poczucie wojny morskiej i strategii. Możesz grać online i odkrywać najlepsze floty w historii.


Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy's The Division 2

Gra, której celem jest powstrzymanie ewentualnych sporów, zamachów i pogodzenie ze sobą wrogich frakcji.


World of Warcraft

World of Warcraft

Jeden z najważniejszych tytułów w świecie gier wideo. World of Warcraft od ponad dziesięciu lat stanowi punkt odniesienia dla swojego gatunku. Activision MMO zaprasza nas do zagłębienia się w ekscytującą historię, w której będziemy rozwijać naszą postać, wykonując misje w różnych ustawieniach.


Clash Royale

Clash Royale

Clash Royale to szybka gra wideo typu tower, w której gracze biorą udział w dwu- lub czteroosobowych grach (1 na 1 lub 2 na 2), w których celem jest zniszczenie jak największej liczby przeciwnych wież. Jedna z najpopularniejszych i darmowych gier strategicznych na urządzenia mobilne!.


Clash of Kings

Clash of Kings

Clash of Kings to średniowieczna gra wojenna, w której możesz budować własne miasto, tworzyć farmy, szkolić armię, wchodzić w interakcje z innymi członkami, tworząc sojusze i świetnie się bawić!.


Fun Race 3D

Fun Race 3D

Fun Race 3D to bardzo prosta i zabawna gra. Musisz zbiegać po wybiegu bez upadku. Format, który zawsze przyciąga dużą liczbę graczy. Każda gra będzie stawiała przed nami coraz bardziej złożone przeszkody, które będziemy musieli pokonać. Aplikację można pobrać bezpłatnie na systemy Android i iOS.


Google Play Games

Google Play Games

Gry Google Play to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala ludziom, którzy lubią grać, założyć konto, udostępniać gry i wyniki innym. Aplikacja ma kilka wbudowanych tytułów i łatwą do uporządkowania kolekcję. Ponadto pomaga odkryć dużą liczbę nowych propozycji.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje