Media społecznościowe
Ads
Tinder

Tinder

Tinder to aplikacja, która jest jedną z najbardziej modnych dostępnych do pobrania. Ogromna liczba zarejestrowanych użytkowników i jego prostota to niewątpliwie jego dwie wielkie zalety.


Snapchat

Snapchat

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości, która obsługuje bardzo ładne funkcje multimedialne, takie jak filtry i animowane gify. Możesz pobrać aplikację za darmo i zainstalować na swoim smartfonie. Ludzie wybierają, co udostępniać znajomym i listom znajomych, mają ograniczony czas, a potem stają się niedostępni dla swoich odbiorców.


WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp to bezpłatna wieloplatformowa usługa przesyłania wiadomości VoIP (VoIP) należąca do Facebooka, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych i głosowych, wykonywanie połączeń głosowych i wideo oraz udostępnianie zdjęć, dokumentów, lokalizacji użytkowników, itd. Możesz używać Whatsapp z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera.


Instagram

Instagram

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych, która pozwala nam udostępniać zdjęcia edytowane przez wszelkiego rodzaju filtry. Możesz zapisywać zdjęcia, wysyłać wiadomości błyskawiczne, obserwować ludzi, komentować ich posty itp. Instagram to miejsce, w którym można znaleźć prawie wszystko, czego szukasz, od obrazów stylu życia po filmy techniczne i wiele więcej.


Facebook

Facebook

Facebook to sieć społecznościowa z najbardziej aktywnymi użytkownikami na świecie i prawdopodobnie najlepiej znaną i używaną przez miliony użytkowników. Dzięki niemu możesz robić wiele rzeczy, np. Dodawać znajomych, grać w gry, przesyłać zdjęcia, wykonywać połączenia telefoniczne, rozmowy wideo. Można go używać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych.


Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger to aplikacja należąca do Facebooka, która działa jako komunikator i ma miliony użytkowników na całym świecie.


Hangouts

Hangouts

Hangouts to jedna z najczęściej używanych usług przesyłania wiadomości na świecie, która nosi niepowtarzalną pieczęć Google. Możesz go używać na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Dzięki Hongout możesz wysyłać wiadomości tekstowe, wykonywać połączenia wideo, a nawet dzwonić do innych osób za pomocą połączenia audio. Możesz założyć grupowy pokój wideo, który może zawierać 10 osób.


Skype

Skype

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Steam

Steam

Steam, najlepsza platforma dystrybucji cyfrowej do kupowania i grania w gry wideo za darmo. Opracowany przez Valve, ma w swoim katalogu ponad 12 000 gier i ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Ma również inne bezpłatne usługi, które odróżniają go od reszty.


Twitter

Twitter

Twitter to platforma komunikacyjna, która łączy zalety blogów, sieci społecznościowych i komunikatorów internetowych i pozwala użytkownikom pisać wiadomości o długości do 140 znaków, w których mogą zawierać teksty i pliki multimedialne, które mogą odczytać każdy, kto ma do nich dostęp platforma.


Bitmoji

Bitmoji

Stwórz swoją ekskluzywną postać z Bitmoji. W pełni konfigurowalna aplikacja Snapchat umożliwia bezpłatne i bardzo łatwe posiadanie własnej unikalnej i niepowtarzalnej naklejki, dzięki której możesz komunikować się w zabawny i bardziej osobisty sposób w różnych aplikacjach i sieciach społecznościowych.


Twitch

Twitch

Twitch to platforma, na której miłośnicy gier wideo dzielą się swoimi grami. Należący do Amazon jest to sieć społecznościowa, która nie przestaje się rozwijać, będąc jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Chodzi o to, aby zaangażować resztę społeczności w to, co widzisz na ekranie.


Discord

Discord

Discord umożliwia organizowanie wszystkich ulubionych społeczności i grup społecznych w łatwy, prosty i zorganizowany sposób. Działa na telefonach komórkowych i komputerach. Dzięki przyjaznemu interfejsowi będziesz mógł prowadzić wiele komunikacji audio lub wideo. Usługa jest bezpłatna i oferuje płatne członkostwo z dodatkowymi funkcjami.


Uplay

Uplay

Ubisoft udostępnia nam swoją platformę do grania, instalowania i pobierania gier bez żadnych ograniczeń. Dzięki Uplay możemy zapisać się do cyfrowej biblioteki francuskich studiów i dzięki temu mieć wiele godzin rozrywki. Dodatkowo Uplay uzupełnia bezpłatna aplikacja mobilna Ubisoft Club, która zapewnia wspaniałe korzyści.


Pinterest

Pinterest

Pinterest to bardzo wyskakująca i potężna aplikacja internetowa, w której możesz tworzyć lub zapisywać pinezki, tablice, kategorie, motywy i wiele innych. Możesz także udostępniać hiperłącza i obserwować innych użytkowników. Te bezpłatne sieci społecznościowe są bardzo popularne i łatwe w użyciu zarówno na smartfonach, jak i komputerach stacjonarnych. Treści to głównie obrazy, gify, filmy i wiadomości tekstowe.


Podcast

Podcast

Pobierz wszystkie swoje ulubione programy radiowe w telefonie komórkowym. Dzięki aplikacji Podcast możesz słuchać tego, co chcesz jednym kliknięciem, tworząc własne listy odtwarzania, aby wśród ponad 40 milionów rozdziałów odkryć tematy, które Cię najbardziej interesują.


Aptoide

Aptoide

Jest to sklep internetowy taki jak Play Store, tylko tutaj znajdziesz wszystkie wersje aplikacji oraz wersje pro do pobrania lub po prostu wiesz, co to jest krótko.


Shareit

Shareit

Shareit to najlepsza aplikacja do szybkiego udostępniania plików między użytkownikami w trybie offline, umożliwiająca wykonanie ich 200 razy szybciej niż przez Bluetooth, niezależnie od rodzaju wysyłanych dokumentów. Inna z jego funkcji pozwala na używanie go jako wbudowanego, przyjaznego dla użytkownika odtwarzacza multimedialnego.


Telegram

Telegram

Telegram to bezpłatna aplikacja do przesyłania wiadomości, udostępniania plików i połączeń głosowych. Powstał w 2013 roku i konkuruje z niektórymi z najpotężniejszych firm, oferując zupełnie inną ofertę. Jego kod źródłowy jest otwarty, co przekształca platformę w bezpieczną i umożliwiającą współpracę.


IMDB

IMDB

IMDb to największa na świecie baza kinematograficzna, aplikacja, w której znajdziesz informacje o swoich ulubionych filmach i serialach. Dołącz do społeczności użytkowników i bierz udział, doceniaj prace, które już widziałeś, czytaj recenzje innych ludzi, zobacz wszystkie premiery i wiele więcej.


WeChat

WeChat

Wechat to chińska płatna usługa komunikacji. W rzeczywistości ma więcej funkcji niż portfel online.


LINE

LINE

LINE to aplikacja do przesyłania wiadomości na telefony komórkowe, komputery PC i Mac. Oprócz podstawowych wiadomości możesz wysyłać zdjęcia, filmy, wiadomości audio i wykonywać połączenia VoIP. Aplikacja jest rozpoznawalna dzięki wyjątkowemu systemowi klejowemu, który zastępuje tradycyjne ikony. Początkowo była to aplikacja mobilna opracowana na telefony komórkowe z systemami Android i iOS. Po doskonałym odbiorze i nowościach wśród użytkowników został rozszerzony na Windows Phone, BlackBerry OS, 1 Firefox OS, 2 Mac OS X i Windows.3 W tym ostatnim ma dwie wersje: tradycyjny pulpit i kolejną wyłącznie dla Windows 8 dostępny w Sklepie Windows.


Bytedance

Bytedance

Bytedance to międzynarodowa firma znana głównie z aplikacji informacyjnych, twórca TikTok. Chińskie pochodzenie opiera się na osobistym zainteresowaniu użytkownika, które zyskuje na popularności i inspiruje ponad 800 milionów aktywnych użytkowników każdego dnia. Jej szybki wzrost stawia go wśród najważniejszych.


Likee

Likee

Likee to obecnie jedna z najczęściej pobieranych aplikacji. Dzięki niemu możesz tworzyć własne krótkie teledyski i dodawać wszystkie efekty i filtry, które chcesz. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, będziesz mógł znaleźć i poznać nowych przyjaciół o tych samych zainteresowaniach i zdążyć awansować.


Linkedin

Linkedin

LinkedIn to sieć społecznościowa dla profesjonalistów, której celem jest nawiązywanie kontaktów między firmami i profesjonalistami, a wszystko to w celu osiągnięcia biznesu. Mając dobry profil będziesz mógł dotrzeć do dużych kręgów kontaktowych, ale możesz też skorzystać z własnej wyszukiwarki ofert i zobaczyć, co jest dostępne.


Reddit

Reddit

Reddit to jedna z największych witryn na świecie i jest obecnie bardzo popularna. To platforma, na której użytkownicy dodają newsy, a pozostali będą głosować pozytywnie lub negatywnie, tworząc debatę na ten temat. Jego celem jest zdobycie największej liczby głosów.


QQ

QQ

QQ to niezwykle szybka i nowoczesna sieć komunikatorów społecznościowych, bardzo popularna w Chinach. Potrzebujesz tylko numeru telefonu lub adresu e-mail, aby zarejestrować się i zacząć korzystać ze wszystkich zalet, takich jak kanały grupowe, na których możesz rozmawiać i spotykać się lub korzystać z Q-Zone, aby udostępniać swoje podróże.


QZone

QZone

Qzone to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych w Chinach, z ponad 500 milionami użytkowników. W nim możesz pisać i aktualizować własnego bloga, zapisywać wiadomości, udostępniać filmy w czasie rzeczywistym, słuchać muzyki i udostępniać zdjęcia za pomocą narzędzia QZone Album.


Douyin

Douyin

Douyin to chińska aplikacja do krótkich filmów, która pozwala edytować i udostępniać krótkie filmy za pośrednictwem konta. Douyin jest również znany jako Tik Tok dla Chin.


Sina Weibo

Sina Weibo

Chiński mikroblog Weibo jest własnością Sina Corporation i jest jednym z największych portali informacyjnych, cenzury na wszystkich platformach, takich jak Twitter i Facebook. Ma ponad 440 milionów istniejących użytkowników.


Douban

Douban

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj chińskiego forum książek, muzyki, filmów, sztuki i kultury Douban to idealny sposób na naukę czegoś nowego, bądź na bieżąco z najnowszymi krytykami, mediami i zagadnieniami kulturowymi.


Google One

Google One

Google One to platforma do przechowywania danych dla Dysku Google, która zapewnia zwiększenie rozmiaru pamięci w chmurze. Dzięki niemu Twoi klienci mają również szereg zalet, dzięki którym ich użytkownicy mają znacznie więcej miejsca na zapisywanie i udostępnianie swoich plików.


MeetMe

MeetMe

MeetMe to bezpłatna witryna w połowie drogi między serwisami społecznościowymi a portalami randkowymi. Dzięki systemowi geolokalizacji możesz znaleźć blisko siebie wiele osób, z którymi masz te same zainteresowania, możesz wymieniać się zdjęciami, filmami, a nawet prywatnie z nimi rozmawiać.


Byte

Byte

Byte to nowy konkurs TikTok, w którym możesz tworzyć własne wysokiej jakości filmy z zabawnymi nowymi efektami i w którym możesz wyrazić całą swoją kreatywność. Dzięki niemu zrobisz krótkie filmy trwające 6 sekund, które możesz udostępniać znajomym w innych sieciach społecznościowych i aplikacjach mobilnych.


Study the great nation

Study the great nation

Study The Great Nation to aplikacja edukacyjna stworzona przez Chińską Partię Polityczną, w której znajdziesz wiadomości i artykuły, aby dowiedzieć się o sytuacji politycznej i społecznej w Chinach. Ma też szereg testów, dzięki którym zdobywa punkty i staje się wzorowym obywatelem kraju azjatyckiego.


LINE Manga

LINE Manga

LINE Manga to aplikacja do komiksów manga, która odniosła duży sukces w Japonii i za granicą. Dzięki dużemu katalogowi darmowych tytułów będziesz w stanie znaleźć każdą pracę, której szukasz, a także społeczność użytkowników, którzy pomogą Ci w czytaniu z ich ocenami i komentarzami.


iMessage

iMessage

iMessage to usługa przesyłania wiadomości błyskawicznych między urządzeniami Apple. Synchronizuj wszystkie swoje produkty i używaj ich do wysyłania załączników, wiadomości, zdjęć, filmów i wielu innych. Dzięki pamięci w aplikacji nic nie tracisz, jest darmowa i ma wiele funkcji, które można uaktualnić.


Glovo

Glovo

Teraz, aby mieć to, czego potrzebujesz, dzieli Cię tylko krok! Klikając umowę, możesz dostarczyć lub dostarczyć jedzenie, list, paczkę, towar, przedmiot, papier itp. Dzięki tej wspaniałej aplikacji możesz przenosić nieskończoność rzeczy bez wychodzenia z domu!.


Just Eat

Just Eat

Just Eat to najłatwiejszy sposób na zamówienie i dostawę do domu. Wybierz z szerokiej gamy opcji gastronomicznych w pobliżu Twojej lokalizacji w najbardziej udanej aplikacji w Hiszpanii. Przeglądaj restauracje i śledź dostawy w czasie rzeczywistym i płać w najwygodniejszy sposób.


Venmo

Venmo

Venmo to system płatności mobilnych należący do PayPal. Jeśli masz konto, za pośrednictwem aplikacji możesz przekazywać środki innym osobom. Oto kilka opcji ze względów bezpieczeństwa, które należy wziąć pod uwagę w kwestii prywatności w transakcjach i poufnych danych.


Google Play Games

Google Play Games

Gry Google Play to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala ludziom, którzy lubią grać, założyć konto, udostępniać gry i wyniki innym. Aplikacja ma kilka wbudowanych tytułów i łatwą do uporządkowania kolekcję. Ponadto pomaga odkryć dużą liczbę nowych propozycji.


ebay

ebay

eBay jest uznawany za najbardziej znaną na świecie witrynę e-commerce. Miejsce do kupowania i sprzedawania przedmiotów po specjalnej cenie, jeśli klikniesz przycisk „Kup teraz” lub spróbujesz uzyskać to za niższą cenę w stylu aukcji eBay.


AliExpress

AliExpress

AliExpress to platforma zakupowa należąca do Alibaba Group z siedzibą w Chinach. To nowa koncepcja, która naprawdę pomaga ludziom łączyć się i uzyskiwać dostęp do małych firm. Od momentu uruchomienia w 2010 r. Strona internetowa stale ewoluuje i jest ulepszana.


Yandex

Yandex

Yandex to najczęściej używana wyszukiwarka w Rosji i czwarta w światowym rankingu. Na szczycie listy znajduje się Google i jeśli mówimy o wyszukiwarkach, to z pewnością pierwsza przychodzi Ci na myśl, ale są też inne przeglądarki, które są równie przydatne i równie skuteczne.


Zoom Cloud Meeting

Zoom Cloud Meeting

Zoom to usługa komunikacyjna, która pozwala nam wykonywać wysokiej jakości rozmowy wideo. Stała się niezbędnym narzędziem w świecie pracy, czyniąc z niej kluczową platformę spotkań roboczych, ponieważ akceptuje większą liczbę uczestników i możliwość nagrywania tych rozmów.


Houseparty

Houseparty

House Party to aplikacja, która umożliwia użytkownikom szybkie dołączenie do znajomych w pokoju czatu, w którym rozmawiają twarzą w twarz, a także można zaprosić ich do grania w niektóre gry na platformie. Aplikacje są bezpłatne i można je pobrać ze sklepów z aplikacjami, działają zarówno na Androidzie, iOS, Mac OS i Chrome.


Google Classroom

Google Classroom

To narzędzie dla sfery edukacyjnej stworzone przez Google. Możesz stworzyć wirtualną klasę, w której tworzone są zadania dla uczniów, dokumenty, którymi chcesz się podzielić, oceny, brać udział w wirtualnych zajęciach, uczestniczyć w spotkaniach iw ten sposób efektywnie zarządzać nauką swojego zespołu.


Caixa

Caixa

Jest to aplikacja szeroko stosowana dziś, należy do banku Caixa Econômica Federal de Brasil i służy do wykonywania przelewów, płatności, sprawdzania salda m.in. bez konieczności udawania się do banku jednym kliknięciem itd. bardzo łatwe i intuicyjne.


Animal Crossing

Animal Crossing

Jest to kontynuacja sytuacji na świecie w 2020 roku, w której zmieniło się życie, przeżyliście ty i niektóre zmutowane zwierzęta, które przybyłyście na pustynną wyspę, aby ponownie przeludnić ziemię, odbudowując ją.


Facebook Avatar

Facebook Avatar

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić awatara na Facebooku lub jak używać swojego awatara na Facebooku, jesteś we właściwym miejscu! Dzisiaj nauczę Cię, jak utworzyć awatar na Facebooku, mogę właściwie wyjaśnić, czym jest awatar i jak zrobić obraz awatara na Facebooku.


Google Drive

Google Drive

Dysk Google to bezpieczna witryna do przechowywania wszystkich plików, które chcemy zapisać, są one zapisywane na wirtualnym dysku, do którego masz dostęp za pomocą swojego konta. Usługa jest rozwijana przez Google i potrzebujesz konta, aby uzyskać dostęp do Dysku z 15 GB wolnego miejsca.


DAZN

DAZN

DAZN jest znany jako Sports Netflix, nowa platforma cyfrowa skupiająca się na transmisjach sportowych na żywo. Usługa transmisji, w której można zobaczyć wszystkie wydarzenia sportowe z głównych lig na całym świecie, które będą oferować za pośrednictwem inteligentnych telewizorów, telefonów komórkowych, tabletów, komputerów i konsol.


Google Duo

Google Duo

Google Duo to bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, komputery i tablety do wykonywania połączeń, która obsługuje dźwięk, obraz i zwykły tekst. Aplikacja wymaga posiadania aktywnego numeru telefonu oraz urządzenia w celu odebrania kodu potwierdzającego SMS-em i rozpoczęcia korzystania z niego.


TrueMoney Wallet

TrueMoney Wallet

Ułatw sobie zakupy, korzystając z portfela TrueMoney, najczęściej używanego portfela wirtualnego w Azji Południowo-Wschodniej. Korzystając z niej uzyskasz ekskluzywne rabaty i korzyści w największych sklepach. Dzięki niemu możesz w bardzo łatwy sposób przesyłać pieniądze, płacić rachunki, a nawet doładowywać dane mobilne za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje