Strzały
Ads
Epic Fortnite

Epic Fortnite

Stwórz drużynę i rywalizuj, aby być ostatnim stojącym w trybie PvP dla 100 graczy. Zbuduj zasięg. Zmierz się z rywalami. Przetrwaj resztę. Staw czoła zwycięstwu w tej grze. Fortnite został opracowany przez Epic Games i może być umieszczony w niektórych trybach. Najtrudniejszym trybem jest Battle Royale, w którym możesz grać w trybie wieloosobowym.


PAC-MAN

PAC-MAN

PAC-MAN to klasyk gier wideo, który w tym roku obchodzi 40. urodziny. Jest oceniany jako jedna z najbardziej udanych gier. Możesz grać w tę grę za darmo, instalując aplikację na telefonie. Ta gra logiczna jest bardzo popularna i pozostaje taka sama przez cały czas. Ale są pewne nowe aktualizacje dla lepszego doświadczenia.


Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman Sniper to jedna z najpopularniejszych gier akcji w App Store i Google Play. W nim staniesz się hitmanem, który będzie musiał być tak cichy i cichy, jak to możliwe. W grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie niektórych celów, a czasem także ich strażników. Otrzymujemy instrukcje za pomocą poleceń głosowych w czasie rzeczywistym.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


CS:GO

CS:GO

Jest to strzelanka stworzona przez Wietnamczyka, w której masz misje indywidualne i grupowe, w których musisz zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.


GTA V

GTA V

GTA V to najnowsze wydanie Rockstar Games ze słynnej serii Gran Theft Auto. Tytuł ukazał się w 2013 roku i od tego roku jest bestsellerem, który nie traci. Jedną z nowości, jakie wprowadza w tej edycji, jest możliwość zabawy trzema różnymi postaciami.


Call of Duty

Call of Duty

Call of Duty to gra komputerowa osadzona w realiach II wojny światowej. Gra pozwala zweryfikować rolę żołnierza wysłanego na pole bitwy. Jest to widok perspektywiczny strzelania z perspektywy pierwszej osoby, a gracze przechodzą misje.


Epic Games

Epic Games

Epic Games to sklep z grami wideo firmy odpowiedzialnej za udany Fortnite. Amerykańska firma oferuje bogaty katalog z najwybitniejszymi tytułami. Jedną z jego zalet jest to, że oferuje miesięczną grę, którą użytkownik może zachować do końca życia. Ma również świetne oferty i rabaty.


Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 to druga odsłona znanego kanadyjskiego studia Relic Enterntainment. To propozycja wojenna, strategia czasu rzeczywistego, osadzona w konfrontacji wojsk Związku Radzieckiego z nazistami pod koniec drugiej wojny światowej.


Dying Light

Dying Light

Techland jest specjalistą od gier o zombie i przedstawia nam nową odsłonę z Dying Light. Tytuł dostępny na konsole i komputer jest rozwijany w otwartym świecie, w którym musimy przetrwać w mieście pełnym nieumarłych.


Overwatch

Overwatch

Blizzard Entertainment przynosi nam nowy sukces dzięki Ovewatch. Gra jest propozycją bitew pierwszoosobowych z dużą różnorodnością przyjaznych postaci. Każdy bohater ma inną rolę i umiejętności. Różnorodność liczb oznacza, że ​​w Overwatch nigdy nie ma równej bitwy.


Counter Strike

Counter Strike

Counter Strike to gra wideo, która skraca CS. Jest to gra wieloosobowa, w którą możesz grać od 2 do 32 osób jednocześnie. Grasz w dwóch zespołach, a jego celem jest zabicie wroga i wykonanie pewnych zadań. Możesz wybrać bycie tylko widzem i oglądać gry i podążać za nimi, ale nie możesz w nie grać.


Cyber Hunter

Cyber Hunter

Dobra gra bitewna z płynną grafiką i dobrymi postaciami, w którą można grać z telefonu komórkowego i komputera.


Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare to tytuł Activision 2019 obok Infinity Ward. Tytuł ponownie przedstawia fakty dotyczące Saga strzelająca z pierwszej osoby. Oferuje różne tryby gry, takie jak pojedyncza kampania, tryb dla wielu graczy, Battle Royale Warzone i możliwość kooperacyjnych misji do 4 graczy.


Destiny 2

Destiny 2

Destiny 2 to strzelanka FPS opracowana przez Bungie. To kolejne rozszerzenie, ale teraz jest inne. Bungie starała się uczynić grę wideo bardziej stabilną niż wcześniej, taką, która przyciąga twoją uwagę. Gra nie jest wieloplatformowa, ale istnieje funkcja Cross-Save, co oznacza, że użytkownik ma wiele platform, może grać na Playstation 4, XBOX one lub w Microsoft Windows, bez utraty niezapisanego postępu.


Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Rockstar Games ponownie zaskakuje Red Dead Redemption II. Wspaniała propozycja stylu otwartego świata w scenerii amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Nasza nowa postać jest częścią ujmującego gangu banitów, którzy przeżyją wyjątkową przygodę. Środowisko pełne możliwości, które warto poznać.


Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus to strzelanka FPS opracowana przez 4A Games i wydana przez Deep Silver. Historia znajduje się w postapokaliptycznym terenie byłej Federacji Rosyjskiej. W dużej mierze autonomiczna historia Metro Exodus podąża za fabułą głównego bohatera Artema, jego żony Anny i ocalałej spartańskiej załogi, kiedy opuścili Moskwę zdewastowani wojną nuklearną.


Void Bastards

Void Bastards

Bardzo oryginalna gra, którą zdecydowanie warto wypróbować. Void Bastards to tytuł dostępny na konsole i komputery, który obiecuje godziny zabawy i przetrwania. Chociaż na początku możemy się trochę zagubić, warto spróbować gry Humble Bundle.


Google Play Games

Google Play Games

Gry Google Play to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala ludziom, którzy lubią grać, założyć konto, udostępniać gry i wyniki innym. Aplikacja ma kilka wbudowanych tytułów i łatwą do uporządkowania kolekcję. Ponadto pomaga odkryć dużą liczbę nowych propozycji.


Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 to jedna z najlepiej sprzedających się i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać w kampanii lub online. Seria Call of Duty słynie z rozwoju zawodowego. Każdy najmniejszy szczegół Call of Duty: Black Ops można przetestować z perspektywy strzelanki FPS.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje