Música
Ads
Musical.ly

Musical.ly

Musical.ly to aplikacja na urządzenia mobilne dostarczana przez TikTok. Gra mobilna, która oferuje bezpłatne bieżące utwory muzyczne do jednoczesnego śpiewania i nagrywania. Dzięki temu możesz poznać wielu przyjaciół, nauczyć się edytować filmy i dobrze się bawić. Niektóre osoby mogą występować podczas duetu lub remiksów.


Netflix

Netflix

Znajdź serię i filmy, o których wszyscy mówią, w najlepszej jakości w serwisie Netflix! Ta usługa rewolucjonizuje sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione programy, seriale lub filmy w bardzo przystępnej cenie, którą warto wziąć pod uwagę.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Shazam

Shazam

Jedna z najbardziej oryginalnych aplikacji na rynku. Shazam to narzędzie rozpoznające wszelkiego rodzaju pliki audio i wideo. Może być używany w trybie offline i umożliwia dodawanie ulubionych piosenek do list odtwarzania. Po zidentyfikowaniu melodii można ją otworzyć w Spotify, Apple Music lub Google Play Music.


Zedge

Zedge

Twórz dzwonki, tapety, powiadomienia i nie tylko dzięki Zedge! Dowiedz się, jak pobierać muzykę do dzwonków na telefon komórkowy, a także wybierać spośród tysięcy dostępnych zdjęć. Dzięki aplikacji Zedge możesz również przesyłać własne pliki i próbować wnieść coś nowego do społeczności Zedge. Z aplikacji można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach.


Open FM

Open FM

Odkryj bardzo interesującą alternatywę, aby cieszyć się ulubionymi piosenkami. Open FM to platforma muzyczna z ponad 120 kanałami, na której znajdziesz dowolny gatunek i ponad 2000 godzin treści, wśród których możesz słuchać wiadomości, wydarzeń sportowych i podcastów na każdy gust.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.


Storytel

Storytel

Storytel to pierwsza na świecie usługa podpisu cyfrowego!.


TIDAL

TIDAL

TIDAL - nieograniczona muzyka i filmy, bez reklam. Słuchaj swoich ulubionych piosenek i odkryj nowych artystów w najwyższej jakości dźwięku.


TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak to narzędzie do komunikacji, które umożliwia wykonywanie połączeń głosowych z innymi użytkownikami w ich pokojach rozmów za pomocą oprogramowania przez IP. Jest najczęściej używany przez graczy online, ale ma wiele narzędzi, które sprawiają, że jest to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych.


Pandora

Pandora

Pandora to jedna z najczęściej używanych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. Jest najstarszy, ale zachowuje zasadnicze znaczenie dla oferowania użytkownikom spersonalizowanych list, po prostu wybierając określony gatunek lub grupę, personalizując listy odtwarzania tyle razy, ile chcesz i bez ograniczeń.


TikTok

TikTok

Jest to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zazwyczaj z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub humorystycznymi scenami. Aplikacja jest bezpłatna i można ją zainstalować na urządzenia z systemem iOS i Android. Jeśli utworzysz konto, możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, takimi jak obserwuj, polub, komentuj i więcej. Możesz także udostępniać zawartość stamtąd na innych znanych platformach.


Palco Mp3

Palco Mp3

Palco MP3 to aplikacja, która umożliwia słuchanie ulubionych niezależnych piosenkarzy z całej Brazylii, a także pobieranie ich utworów na urządzenie. W tej aplikacji znajdziesz utwory z różnych gatunków i możesz je przesyłać strumieniowo na urządzenie z Androidem, o ile masz połączenie z Internetem.


Snaptube

Snaptube

Snaptube jest niesamowitą aplikacją, dzięki której można pobierać aplikacje z wielu różnych witryn strumieniowych. Główną zaletą jest to, że aplikacja jest niezwykle łatwa w użyciu. Jeśli ją pobierzesz, otrzymasz w zamian wysoki poziom afektywności. Jeśli chcesz pobrać za darmo najlepsze filmy za darmo, aplikacja jest dla Ciebie.


Amazon Music

Amazon Music

Amazon Music to oferowana przez firmę usługa strumieniowego przesyłania muzyki. Zawarty we własnej Prime za darmo, ma również własną płatną usługę, dzięki której możesz słuchać ponad 50 milionów piosenek bez ograniczeń. Ma bezpłatny okres próbny wynoszący 30 dni.


Douban

Douban

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj chińskiego forum książek, muzyki, filmów, sztuki i kultury Douban to idealny sposób na naukę czegoś nowego, bądź na bieżąco z najnowszymi krytykami, mediami i zagadnieniami kulturowymi.


Dragon Ball Z Dokkan Battle

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Dragon Ball Z Dokkan Battle to darmowa gra na telefony komórkowe stworzona przez Akatsuki. W grze tworzysz zespół butelek, aby uratować świat przed różnymi okrucieństwami.


Star Wars Galaxy of Heroes

Star Wars Galaxy of Heroes

Jest to gra fabularna o tematyce fantasy Star Wars opracowana przez Capital Games, którą można pobrać za darmo. Zostań mistrzem galaktyki, rozwijając swój najsilniejszy zespół w wiecznej bitwie między siłami światła i ciemności.


Destiny 2

Destiny 2

Destiny 2 to strzelanka FPS opracowana przez Bungie. To kolejne rozszerzenie, ale teraz jest inne. Bungie starała się uczynić grę wideo bardziej stabilną niż wcześniej, taką, która przyciąga twoją uwagę. Gra nie jest wieloplatformowa, ale istnieje funkcja Cross-Save, co oznacza, że użytkownik ma wiele platform, może grać na Playstation 4, XBOX one lub w Microsoft Windows, bez utraty niezapisanego postępu.


Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji, w którą grasz w trzeciej osobie. Gra została opracowana przez Respawn Entertainment i wydana przez Electronic Arts. Programiści udostępnili go dla systemów Windows, PlayStation 4 i Xbox One. To w końcu niesamowita gra Star Wars, nie z powodu reputacji serii Star Wars.


Amazon Alexa

Amazon Alexa

Alexa to wirtualny asystent zaprojektowany przez Amazon, rozpoznaje polecenia głosowe i automatycznie komunikuje się z innymi urządzeniami za pomocą technologii bezprzewodowych. Pierwotnie zainstalowany na inteligentnych głośnikach stał się niezbędny w domu i podczas codziennych zadań.


Glovo

Glovo

Teraz, aby mieć to, czego potrzebujesz, dzieli Cię tylko krok! Klikając umowę, możesz dostarczyć lub dostarczyć jedzenie, list, paczkę, towar, przedmiot, papier itp. Dzięki tej wspaniałej aplikacji możesz przenosić nieskończoność rzeczy bez wychodzenia z domu!.


Yandex

Yandex

Yandex to najczęściej używana wyszukiwarka w Rosji i czwarta w światowym rankingu. Na szczycie listy znajduje się Google i jeśli mówimy o wyszukiwarkach, to z pewnością pierwsza przychodzi Ci na myśl, ale są też inne przeglądarki, które są równie przydatne i równie skuteczne.


HBO Max

HBO Max

Widząc, czego chcesz bez reklam, to koncepcja HBO Max, nowej platformy strumieniowej, która korzysta z modelu pay-as-you-go i będziesz mieć dostęp do oryginalnych treści, w tym programów telewizyjnych, filmów itp. Możesz także cieszyć się całym portfolio produkcji Warner Media.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje