Recenzję Steam
 Najlepszy wirtualny sklep z grami komputerowymi 
 Steam recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.3
Rozgrywka (8/10)
Historia (5/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Steam to ostateczna platforma dystrybucji cyfrowej dla miłośników gier wideo. Stworzony w 2003 roku przez Valve, ma już ponad 12 000 gier w swoim katalogu, które możesz kupić w Sklepie Steam, dołączając do swojego osobistego profilu. Jest bezkonkurencyjny, z ponad 33 milionami graczy dziennie i 70 milionami aktywnych użytkowników, jest liderem.

Oferuje cyfrowe zarządzanie prawami, system dla wielu graczy i usługi społecznościowe. Zapewnia użytkownikowi automatyczną instalację i aktualizację, oprócz funkcji społecznościowych, takich jak listy i grupy znajomych, zapisywanie w chmurze, a także funkcje czatu głosowego i w grze. Platforma oferuje również niewielki wybór treści oprócz gier wideo, takich jak oprogramowanie do projektowania, anime i filmy.


Oprogramowanie zapewnia swobodnie dostępny interfejs programowania aplikacji zwany Steamworks, którego programiści mogą używać do integracji wielu funkcji Steam ze swoimi produktami, w tym sieci, dobierania graczy, podbojów w grach, mikrotransakcji i obsługi treści generowanych przez użytkowników. za pośrednictwem warsztatu Steam. Początkowo zostały opracowane do użytku w systemach operacyjnych Microsoft Windows, ale później zawierały wersje dla systemów MacOS i Linux. Aplikacje mobilne o połączonej funkcjonalności i oprogramowaniu podstawowym zostały następnie wydane na iOS, Androida i Windows Phone w 2010 roku.

W ciągu kilku lat powstało wiele platform dla graczy, w tym rynek społecznościowy i Steam Greenlight dla programistów.

Rozpoczęcie gry na Steam jest bardzo łatwe, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wejść na jego oficjalną stronę i pobrać Steam w zależności od platformy, na której chcesz go używać. Gdy plik znajdzie się na komputerze, zainstaluj program, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zainstalowaniu musisz się zarejestrować, jeśli masz już poprzednie konto to jest łatwe, wystarczy wpisać dane, jeśli tak nie jest, musisz zarejestrować się od zera. Ten krok jest niezbędny, podaj dane osobowe, e-mail itp. To da nam pełny dostęp do Steam. Po wejściu do środka mamy już darmowy wstęp, aby zobaczyć cały ich katalog, zacząć kupować gry cyfrowe, pobierać, instalować i dobrze się bawić. Pobieranie jest bardzo szybkie, w ciągu kilku minut będzie dostępne w zależności od posiadanej przepustowości.

Steam oferuje inne bezpłatne usługi, poza grami wideo, które bardzo różnią się od innych platform. Zależą one od cech każdej gry.

Pobrane tytuły pozostaną powiązane z Twoim kontem, więc nawet jeśli je odinstalujesz, nie stracisz go, możesz pobrać go ponownie tyle razy, ile chcesz, możesz nawet przenieść go na dowolne inne urządzenie, wchodząc na swoje konto. Jedną z jego zalet jest to, że możesz zapisywać swoje gry w chmurze, dzięki czemu nie będziesz musiał się o nie martwić.

Wszystkie gry, które masz na Steam, są bezpłatne, bez płatnej subskrypcji. Wyjątkiem są niektóre gry MMO, ale płatność byłaby dla wydawcy gry, a nie dla Steam lub Valve.

Gry wideo, które pobierasz, mają ciągłe aktualizacje, a sam Steam zapewnia, że ​​są one aktualizowane do najnowszej dostępnej wersji.

Istnieje również katalog Steam Workshop, w którym gracze mogą udostępniać mody ze swoich ulubionych gier. Coraz więcej na to pozwala, używając go jako bazy, zmieniając rozgrywkę na zupełnie inną, modyfikując doświadczenie uczestnika.

Steam zapewnia opcjonalną usługę bezpieczeństwa w swojej aplikacji mobilnej. Gwarantuje, że dokonane zakupy zawsze muszą być zweryfikowane przez użytkownika i zapobiegają kradzieży. Posiada również system, który wykrywa kody i zapewnia graczom, że gry są tak czyste, jak to tylko możliwe. Odkrycie oszustwa wiąże się z zakazem sprawcy.

Ale nie wszystko gra na Steamie, możesz rozdawać gry znajomym, rozmawiać o tematach na ich forum lub zdobyć wszystkie naklejki, które zawierają niektóre gry. Zawiera również program mentorski, który możesz śledzić, a także sugeruje zalecane tytuły i dlaczego. Oprócz opinii tych ekspertów, sam Steam ma swój system spersonalizowanych rekomendacji dla każdego ze swoich graczy, coś, co z czasem było udoskonalane.

Bezpłatne pobieranie Steam, program jest dostępny na platformach: Windows, MacOS, Linux, SteamOS, PlayStation 3 (częściowo), Android, iOS i Windows 10 Mobile.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Steam

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

Platforma Steam jest jedna z największych cyfrowych platform dystrybucji gier na PC. Poznaj nowych ludzi, dołącz do grup, twórz klany, czatuj w grze i nie tylko! Z ponad 100 milionami potencjalnych przyjaciól lub wrogow zabawa nigdy się nie kończy. Steamworks to zestaw narzędzi i usług, które pomagają twórcom gier i wydawcom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości dystrybucji gier na platformie Steam


- rozmawiaj z przyjaciółmi lub grupami za pomocą tekstu lub głosu bez wychodzenia ze Steamu, obsługiwane są filmy, Tweety, GIF-y i inne,
- przesyłaj swoją rozgrywke na żywo za pomocą jednego kliknięcia i dziel się swoją grą z przyjaciółmi lub resztą społeczności.


Z platformy można korzystać nawet, gdy spodziewamy się braku dostępu do internetu - nazywa się to trybem offline. Chociaż Steam ma wiele funkcji, instalacja jest łatwiejsza, niż mogłoby się z początku wydawać. Wszystko zajmuje góra kilka minut.


Wyszukiwarka Steam jest łatwo dostępna i ma wiele opcji, przez co skutecznie i prosto można znaleźć tytuł. Pozostaje pytanie, jak zapłacić za wybrane gry. Opcji jest wiele, w tym PaySafeCard, czyli coś jak karta pre-paid lub karta płatnicza. Także użytkownik mający konto na Paypalu może poprzez niego opłacać zamówienia. Ceny na Steamie wyrażone są w euro.


Steam to także miejsce, w którym mniejsze firmy lub nawet pojedyncze osoby mogą zaprezentować swoje gry społeczności zgromadzonej wokół platformy. W 2012 roku Valve uruchomiło program Steam Greenlight, w którym użytkownicy oceniają propozycje twórców. Gracze głosują, a najlepiej oceniane projekty maja szanse zaistniec na Steamie. Po otrzymaniu tytułowego "zielonego światła" projekty trafiają do Wczesnego dostępu, czyli kolejnego programu Steam, który pozwala twórcom jednocześnie pracować nad dziełem i przyjmować przedpłaty na grę.Porady

- Co jakis czas dostepne sa promocje na platne gry

- Dolaczaj do grup i poznawaj nowych ludzi aby moc tworzyc z nimi druzyny
Za/Przeciw
Pros
- Większość ich gier jest bezpłatna

- Jest łatwy w użyciu

- Darmowa instalacja

- Zapisuj gry w chmurze, nie tylko lokalnie
CONS
- Istnieje wiele wybranych gier, za które należy zapłacić

- Aby grać, musisz mieć konto

- Jest bardzo skoncentrowany na grach wieloosobowych, a nie na tych, które rozwijają historię

- Premierowe gry są drogie

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Steam, pełen letnich nowości

Steam, pełen letnich nowości

Aktualności

Wirtualny sklep Steam będzie miał dostęp do produkcji Electronic Arts. EA Access można kupić i używać w witrynie Valve. Co więcej, w swoim katalogu ma również sukces sprzedaży letniej. Dzięki bardzo zabawnej propozycji Fall Guys sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy w rekordowym czasieWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje