Recenzję Spotify
 Słuchaj swojej ulubionej muzyki za darmo 
 Spotify recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.1
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Spotify to usługa przesyłania strumieniowego muzyki, podcastów i wideo, która została oficjalnie uruchomiona 7 października 2008 r. Jest to najpopularniejsza i najczęściej używana usługa przesyłania strumieniowego na świecie. Jest rozwijany przez startup Spotify AB w Sztokholmie w Szwecji.
 
Zapewnia treści chronione treściami z ograniczeniami zarządzania prawami cyfrowymi rejestratorów i firm medialnych. Spotify to usługa freemium; podstawowe zasoby są wolne od reklam lub ograniczeń, a dodatkowe zasoby, takie jak poprawiona jakość przesyłania strumieniowego i pobieranie muzyki, są oferowane dla płatnych subskrypcji.

Spotify jest dostępny w większości krajów Europy, części Ameryki, Australii, Nowej Zelandii i części Azji. Jest dostępny dla większości nowoczesnych urządzeń, w tym komputerów z systemem Windows, MacOS i Linux, a także smartfonów i tabletów z systemem iOS, Windows Phone i Android. Utwory można przeglądać lub wyszukiwać według wykonawcy, albumu, gatunku, listy odtwarzania lub nagrywarki.
 
Użytkownicy mogą tworzyć, edytować lub udostępniać listy odtwarzania, udostępniać utwory w mediach społecznościowych lub tworzyć listy odtwarzania z innymi użytkownikami. Spotify zapewnia dostęp do ponad 30 milionów piosenek. W kwietniu 2019 r. Miał ponad 217 milionów aktywnych użytkowników, w tym 100 milionów subskrybentów.

Spotify płaci tantiemy na podstawie liczby przesłuchań artysty jako łącznej liczby utworów usłyszanych w serwisie, w przeciwieństwie do fizycznej sprzedaży lub pobierania, które płacą artystom stałą cenę za sprzedaną muzykę lub album. Przydzielają około 70% całkowitego dochodu posiadaczom praw, którzy następnie płacą artystom na podstawie ich indywidualnych umów.
 
Spotify jest bardzo podobny do YouTube, działa z algorytmem, ma zadanie i zapewnia muzykę i zawsze będzie starał się Cię zadowolić, gdy korzystasz z aplikacji Spotify. Jeśli nie znasz jeszcze Spotify i nie wiesz, jak go używać, możemy udzielić praktycznych porad. Spotify to szybka i niezawodna aplikacja, która opiera się na fakcie, że większość jej działań odbywa się za pośrednictwem Google Cloud. Wykorzystanie doskonałej nadmiarowej usługi w chmurze, a także przechowywanie plików w OGG Vorbis, które zajmuje mniej miejsca niż mp3 przy zachowaniu jakości, dało Spotify reputację szybkiej i niezawodnej aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Załóżmy na przykład, że szukasz profilu bardzo popularnego muzyka, którego chcesz usłyszeć. Wyszukaj swoje imię lub nazwę zespołu, a zobaczysz ich profil; pierwszą rzeczą, którą możesz zobaczyć, jest baner, który się trochę otwiera, sprawdź „Przegląd” i poszukaj najnowszej wersji, a następnie możesz wyszukać inne rzeczy, takie jak scalanie (możesz kliknąć scalanie w Spotify), które mogą następnie znaleźć kolekcje albumów tego artysty.

Kolejny przycisk to „Fans Like It”, w którym możesz ponownie odkryć więcej wykonawców w oparciu o technologię algorytmu, którą Spotify stosuje w backend. Powiedzmy, że jest to wynik obliczenia preferencji muzycznych fanów. Innymi słowy, możesz uzyskać pomocne rekomendacje dla artystów tego samego lub podobnego gatunku.
 
Następnie możesz kliknąć sekcję „Informacje”. Tam możesz znaleźć więcej zdjęć lub przeczytać biografię i przeczytać akapity z dodatkowymi informacjami o artyście. Dzisiaj chodzi o społeczność, a fani naprawdę muszą zrozumieć więcej o swoich ulubionych muzykach - kim są i co reprezentują. Oczywiście można znaleźć na nich linki do innych kont w mediach społecznościowych.

Przewijając w dół, możesz znaleźć powiązaną listę odtwarzania, na której wyświetlane są Twoje utwory. Dlatego ta lista odtwarzania może odgrywać ważną rolę w wyszukiwaniu najlepszych dzisiejszych hitów. Nie tylko to, ale można znaleźć tam coraz więcej informacji, takich jak lokalizacje tras koncertowych lub przyszłe koncerty.
 
Dzięki temu możesz sobie wyobrazić, jak twórczo można korzystać z tej aplikacji. Nieważne, czy jesteś artystą, czy tylko fanem muzyki, znajdziesz tam jeszcze więcej interesujących rzeczy. Niektóre osoby publikują również swoje podcasty na platformie, gdzie omawiają niektóre tematy (wielu artystów używa spotify do swoich podcastów).

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Spotify

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

Porównując produkty i usługi Spotify z wieloma innymi konkurencyjnymi markami, takimi jak Deezer, Rdio, Napster, TIDAL, Google Music, Apple Music, Qobuz, Pandora i iHeart Radio, istnieje kilka funkcji, które odgrywają rolę w potencjalnej decyzji klient.


Do najważniejszych funkcji należą: rodzaj lub cel usługi przesyłania strumieniowego, czy dostępne są bezpłatne opcje, obecność reklam lub ich brak, platformy lub aplikacje obsługujące każdą usługę, wysokość kosztów subskrypcji i rozmiar oferowana biblioteka muzyczna.


Spotify ma bibliotekę na żądanie, w której użytkownicy mogą tworzyć listy odtwarzania i śledzić innych melomanów.


Spotify oferuje również Spotify Radio, które umożliwia użytkownikom dostęp do wielu modelowanych stacji dla artystów i gatunków muzycznych. Spotify oferuje bezpłatną wersję usługi transmisji strumieniowej, która zawiera reklamy i jest dostępna z komputera stacjonarnego, laptopa lub urządzenia mobilnego (6 przeskoków na godzinę). Jednak płacąc 9,99 USD lub 4,99 USD, jeśli użytkownik jest studentem, użytkownik może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Spotify w trybie online lub offline bez reklam i na dowolnym urządzeniu. Spotify oferuje bibliotekę muzyczną z ponad 30 milionami utworów.Porady

Możesz pobrać połączenie z Internetem.
- Importuj utwory, których nie masz w iTunes i innych miejscach na swoim komputerze bezpośrednio do Spotify.
- Używaj telefonu jako pilota i odtwarzaj muzykę z innego komputera lub głośników.
- Czytaj jako teksty w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania piosenki.
Za/Przeciw
Pros
- Funkcje Premium Spotify

- Różne plany członkostwa Spotify

- Bezpłatna wersja próbna

- Używaj go w przeglądarce internetowej, na telefonie iPhone lub urządzeniu z Androidem
CONS
- Spotify nie ma już własnej funkcji tekstów.

- Dostępne w ograniczonej liczbie krajów.

- Trudno jest osiągnąć popularność, gdy jest się nowym zespołem lub artystą.

- Nie wszystko jest darmowe.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Spotify obsługuje grupy społeczne

Spotify obsługuje grupy społeczne

Aktualności

Popularna platforma do strumieniowego przesyłania muzyki i podcastów broni praw mniejszości. Spotify aktywnie podjął działania, aby zaprotestować przeciwko śmierci George'a Floyda i doprowadzi do wirtualnego świętowania w ich programie z dumą społeczności LGBTQIA +. Program zmienia wygląd i konfiguruje listy związane z tematami problemów społecznych


Teraz możesz dostosować playlistę Spotify do treningu

Teraz możesz dostosować playlistę Spotify do treningu

Nagłówek

Zalecenia Spotify czasami nie pasują dokładnie do tego, czego szukasz. Dzięki tej nowej innowacji stworzonej specjalnie dla sportu dokonują oni skoku jakości. Możesz wybrać rodzaj ćwiczenia, które chcesz ćwiczyć, czas trwania ćwiczenia i style muzyczne. Po wybraniu wszystkich opcji aplikacja utworzy listę wyłączną dla tych oznaczonych parametrów. Ponadto daje możliwość korzystania z nich o dowolnej porze dnia. Na razie jest aktywny w Stanach Zjednoczonych, można go używać tylko w języku angielskim i jest wyłączny dla tych, którzy mają Spotify Premium. System rekomendacji poprawiał się z czasem, dopóki nie mógł zaoferować użytkownikom muzyki w bardzo osobisty sposób. Cotygodniowe listy dla każdego konsumenta są tego przykładem. Platforma ma obszerny katalog, w którym można go znaleźć według wszystkich gatunków, artystów, a nawet nastroju


Spotify wprowadza na rynek Premium Duo

Spotify wprowadza na rynek Premium Duo

Nagłówek

12,99 € to cena ustalona przez Spotify w ramach nowej subskrypcji Premium Duo. Firma podkreśla ich potencjał dla par, ponieważ jednym z warunków użytkowania jest to, że muszą mieszkać w tym samym miejscu. Staje się częścią planów płatności, które ma platforma, ma wszystkie zalety bycia wyłącznym, a także ma listę odtwarzania z muzyką, którą lubią obie osoby, o nazwie Duo Mix. Według badań przeprowadzonych przez samą markę 73% par twierdzi, że wspólnie słucha muzyki, chodzi o to, aby nie usłyszeć jej z powodu jednej z osób lub zabrać planu rodzinnego. Ten plan obejmuje bezpłatny miesiąc próbny, ale nie będzie to możliwe, jeśli którykolwiek z dwóch użytkowników był wcześniej członkiem premium. W tej chwili możesz korzystać z niego w Hiszpanii i 55 innych krajach


Na Rock Day Spotify ujawnia najczęściej słuchanych do 2020 roku

Na Rock Day Spotify ujawnia najczęściej słuchanych do 2020 roku

Nagłówek

Międzynarodowy Dzień Rocka obchodzony był 13 lipca. Najważniejsza internetowa platforma muzyczna była odpowiedzialna za rozpowszechnianie ciekawego rankingu najczęściej słuchanych artystów, zespołów i piosenek tego gatunku. Spotify stworzyło wybitne listy, na przykład Queen i The Beatles są nadal najczęściej słuchane przez zespoły pomimo upływu czasu


Spotify przychodzi do Alexy za darmo

Spotify przychodzi do Alexy za darmo

Nagłówek

Spotify będzie dostępny u inteligentnych asystentów Amazon. Od teraz będzie można słuchać muzyki za darmo, podając wskazówki dla Alexy. Aplikację można usłyszeć za darmo, nawet jeśli usługa jest nieco zmieniona przez obecność reklam. W każdym razie przybycie Spotify do Alexy to świetna wiadomość


Spotify do uruchomienia w Rosji

Spotify do uruchomienia w Rosji

Nagłówek

Music Business Worldwide ujawniło, że długo oczekiwany start Spotify w Rosji ma pojawić się jutro, 15 lipca. To 80. kraj, w którym platforma będzie dostępna. Według statystyk ponad 95 milionów mieszkańców Rosji jest właścicielami smartfonów, co sugeruje, że jest to znaczna globalna ekspansja szwedzkiej cyfrowej usługi muzycznejWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje