Recenzję Shazam
 Odkryj swoje ulubione tematy w łatwy i przystępny sposób 
 Shazam recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.0
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (8/10)
Przejrzeć

Shazam to jedna z najpotężniejszych aplikacji narzędzi dostępnych dla telefonów komórkowych. Platforma należąca do Apple narodziła się na początku XXI wieku i oferuje jedną z najbardziej innowacyjnych, przydatnych i zaskakujących funkcji, jakie może zapewnić program tego typu. Dzięki Shazam użytkownik będzie miał możliwość łatwej identyfikacji dowolnej piosenki, której słucha, uzyskania nazwy wykonawcy, tekstu piosenki, wideo i dodania go do swoich bibliotek lub cyfrowych odtwarzaczy muzycznych.
Shazam można pobrać bezpłatnie. W katalogu bezpłatnych aplikacji mamy do czynienia z jednym z najbardziej efektywnych programów, które można dodać do naszej listy programów. Chociaż jest własnością Apple, jest dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida. Można go otrzymać w różnych językach, w tym hiszpańskim, niemieckim, francuskim, angielskim, portugalskim lub chińskim.

Aplikacja, która powstała w 2002 roku i działała poprzez wysyłanie wiadomości tekstowych, ma dziś ogromną bibliotekę piosenek, melodii i artystów, która pozwala jej spełniać swoją główną funkcję, jaką jest identyfikacja każdego utworu, którego słucha osoba. Ile razy byliśmy gdzieś poza domem i byliśmy zaskoczeni melodią, której nie mogliśmy zapomnieć? Teraz dzięki Shazam użytkownicy będą mieli możliwość naciśnięcia tylko jednego przycisku i otrzymania wszystkich informacji o utworze i artyście, który go skomponował.

Obsługa Shazam jest intuicyjna, dostępna i bardzo szybka. Gdy użytkownik utworzy konto lub zarejestruje prawidłowe konto (poprzez identyfikację za pomocą profili w sieciach społecznościowych), wystarczy, że naciśnie przycisk na ekranie głównym, aby aplikacja zaczęła przeszukiwać jego zapisy pod kątem odtwarzanego utworu. Po zlokalizowaniu utworu pojawią się dostępne informacje, takie jak nazwa utworu, artysta, który go skomponował, do której płyty należy, a program pozwoli użytkownikowi usłyszeć całą melodię lub odtworzyć ją w innych aplikacjach. Shazam można połączyć z Apple Music, Spotify i Google Play Music. Osoba będzie mogła zapisać plik audio w swoich bibliotekach muzycznych. Ponadto możesz uzyskać więcej informacji o artyście, obejrzeć wideo z motywem i podzielić się wszystkim, co zostało odkryte, z innymi osobami, po prostu naciskając przycisk udostępniania.
Jeśli użytkownik chce stworzyć ekskluzywną kolekcję piosenek znalezionych przez Shazam, może to zrobić. Jest to możliwe dzięki temu, że aplikacja posiada również możliwość stworzenia biblioteki ze zidentyfikowanymi w niej plikami. Jeśli chcesz otrzymać utwory podobne do zidentyfikowanych, narzędzie oferuje system rekomendacji tematów podobnych do tego, którego szukasz.

Wśród ustawień aplikacji znajdujemy jedną z wielkich i atrakcyjnych zalet Shazam. Odnosimy się do opcji Shazam Pop-Up i Auto Shazam. Dzięki Shazam Pop-Up osoba będzie mogła zidentyfikować muzykę podczas korzystania z innego programu. Na przykład, jeśli użytkownik ogląda serial lub film na YouTube, będzie miał możliwość naciśnięcia małego przycisku z symbolem Shazam, aby zapisać odtwarzaną piosenkę w swoich nagraniach. Z drugiej strony Auto Shazam daje aplikacji możliwość wykonywania tego samego zadania identyfikacji utworów w innych programach, ale automatycznie, to znaczy bez naciskania żadnego przycisku.

W ramach ustawień ogólnych użytkownik będzie miał możliwość wyboru wyglądu, jaki chce nadać Shazamowi, i będzie mógł wybrać między ciemnym motywem, jasnym motywem lub według oszczędzania energii. W tej samej sekcji będziesz mieć możliwość połączenia konta ze Spotify, prawdopodobnie jedną z najbardziej przydatnych zalet aplikacji należącej do Apple.

Mamy do czynienia z jedną z najlepszych opcji dostępnych w sklepach z grami i aplikacjami. Jak wspomniano powyżej, jest to bezpłatna aplikacja, a także nie oferuje zintegrowanych zakupów. Może być również używany w trybie offline.

Shazam to program, który demonstruje potęgę technologii, internetu i urządzeń mobilnych. Zaskakująca jest szybkość, z jaką identyfikuje piosenkę w swoim obszernym katalogu. Możliwość powiązania go z innymi aplikacjami czyni go jednym z nieodzownych narzędzi w każdym terminalu. 

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Shazam

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

Shazam to jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie, używana co miesiąc przez ponad 100 milionów ludzi do identyfikacji muzyki, pobierania tekstów piosenek, a teraz do odkrywania muzyki, którą odkrywają artyści.Uruchom Shazam na Apple Watch, aby nazwać tę piosenkę w kilka sekund, bezpośrednio z nadgarstka! 


Shazam to darmowa aplikacja, która pomaga użytkownikom zrozumieć nazwę chwytliwej piosenki odtwarzanej w radiu, telewizji lub innym miejscu. Użytkownicy po prostu trzymają urządzenie iPhone'a pod głośnikiem odtwarzającym muzykę, a aplikacja Shazam próbuje zidentyfikować album, wykonawcę i tytuł utworu.Shazam przechowuje katalog odcisków palców audio w bazie danych. Użytkownik oznacza utwór przez 10 sekund, a aplikacja tworzy odcisk palca audio. Shazam działa, analizując przechwycony dźwięk i szukając dopasowania opartego na akustycznym odcisku palca w bazie milionów utworów.


Shazam (Android, iOS) Shazam to najlepsza aplikacja do identyfikacji muzyki i działa jak urok filmów z YouTube.Musisz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy, ale możesz jej użyć również na komputerze.Gdy utwór, który chcesz zidentyfikować, jest odtwarzany, dotknij i przytrzymaj pływający przycisk Shazam.Został pobrany ponad miliard razy, ma 150 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i nadal jest używany do identyfikacji 20 milionów utworów dziennie, mówi Apple.


Aplikacja Shazam jest obecnie siódmą najpopularniejszą aplikacją muzyczną w sklepie Apple. jednak Shazam nie ma dedykowanej aplikacji Windows. Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, możesz zapytać Cortanę, który utwór jest odtwarzany. Jeśli korzystasz z komputera Mac, możesz pobrać wersję Shazam na komputer.Porady

-Użyj Shazam, aby wykryć potencjalne trafienia na krawędziach twojego formatu.

-Nie polegaj wyłącznie na Shazam, aby wykryć potencjalne trafienia.

-Nie patrz Shazam, aby powiedzieć, które piosenki słuchacze nadal kochają.
Za/Przeciw
Pros
-Dobra integracja z innymi aplikacjami.

-Funkcja offline.

-Oryginalna propozycja.

-Możliwość, aby zobaczyć teksty piosenek.
CONS
- Rozpoznanie może się nie udać.

- Problemy z rozpoznawaniem tematów, które nie są znane.

- Czasami działa wolno.

- Regularna obsługa na urządzeniach z systemem Android.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Shazam to aplikacja, która rozpoznaje, czego słuchasz

Shazam to aplikacja, która rozpoznaje, czego słuchasz

Nagłówek

Shazam przybywa, aby dać ci rozwiązanie w momencie, gdy słuchasz piosenki, którą kochasz i nie wiesz, jaki to artysta ani jak się nazywa. Dzięki tej aplikacji, której właścicielem jest Apple, będziesz cieszyć się prostym, zwinnym i bardzo łatwym w użyciu interfejsem. Poznaj wszystkie szczegóły programu, który zmieni Twoje życie


Dynamite BTS bije rekordy na Shazam

Dynamite BTS bije rekordy na Shazam

Nagłówek

K-popowa grupa BTS zrewolucjonizowała scenę muzyczną. Wydanie jego nowego singla, Dynamite, sprawiło, że jego klip wideo pobił rekord najczęściej oglądanych w ciągu mniej niż 24 godzin na YouTube. To samo wydarzyło się w aplikacji Shazam, przekraczając poprzedni wynik, z ponad 100 000 wyszukiwań pierwszego dniaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje