DAZN
Dazn przybywa, by natychmiast ugasić pragnienie sportu
Pobierz DAZN recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.8
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (2/10)

Wszyscy fani sportu raz po raz pytali o aplikację Netflix sportu do oglądania piłki nożnej w Internecie. Po długim oczekiwaniu program przyszedł.

DAZN (strefa, w której wymawia się angielski dźwięk brzmi) to platforma wideo na żądanie, która ma wiele praw do transmisji strumieniowych dla różnych dyscyplin sportowych, takich jak boks i MMA. Aplikacja cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, ponieważ można zobaczyć nie tylko wszystko związane z boksem i MMA, ale także inne ważne sporty i ligi, takie jak NBA, NFL, La Liga, Liga Mistrzów UEFA, Copa Sudamericana, Copa Libertadores, Coppa Włochy, Puchar Carabao lub Premier League. W przeciwieństwie do Netflix, DAZN nie tylko udostępnia treści, ale także przesyła strumieniowo materiały bezpośrednio i na żywo.

Dzięki bardzo intuicyjnemu i dynamicznemu projektowi usługa sportowego przesyłania strumieniowego ma prawo transmitować różne ligi i turnieje w zależności od kraju, w którym jest używana. Platforma jest dostępna między innymi w Niemczech, Hiszpanii, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Brazylii. Ich wzrost nie zatrzymuje się i do 2022 r. Spodziewają się 22 milionów subskrybentów.

Po zainstalowaniu i pobraniu DAZN możesz zarejestrować się lub zalogować do systemu z istniejącym użytkownikiem. Aby utworzyć konto, wymagany jest tylko adres e-mail. Na tablicy znajdziesz miniatury i ikony transmisji na żywo do wyboru. Będziesz mógł przewijać w bok, aby zobaczyć inne, które mogą nie być wyświetlane na ekranie.

Platforma stworzona w 2015 r. Przez Perform Media nie tylko zawiera materiał na żywo, ale możemy także znaleźć filmy dokumentalne wyprodukowane przez DAZN, takie jak Cristiano Ronaldo lub przed walkami Canelo Álvareza. Filmy można odtwarzać w tle podczas przeglądania strony głównej. Álvarez i Ronaldo nie są jedynymi gwiazdami w świecie sportu, które są częścią świata DAZN. Inne znane osobistości związane z popularną platformą to Neymar, José Mourinho lub Paolo Maldini.

Pobierając DAZN za darmo, możesz znaleźć inne sporty, takie jak rzutki, krykiet lub gimnastyka na platformie. Można również zobaczyć turnieje tenisowe, takie jak Us Open, Roland Garros lub Australia Open, kolarstwo jak Tour de France, Giro d'Italia lub Vuelta a España lub najlepszą koszykówkę w Europie z meczami Euroligi Turkish Airlines i Pucharu Europy 7DAYS.
Na wyścigach motocyklowych możesz uzyskać dostęp do MotoGP, Moto2, Moto3 i MotoE, a także mieć możliwość ponownego przeżywania wyścigów z ekskluzywnymi treściami à la carte.

Jeśli chcesz uporządkować i ustalić priorytety swoich zainteresowań, bardzo przydatne będzie użycie dostępnej funkcji programowania (która jest bardzo intuicyjna). Dzięki tej alternatywie możesz przewidywać przyszłe wydarzenia. Odtwarzacz wideo niewiele różni się od innych standardów w świecie sieci. Ma kilka bardzo przydatnych przycisków i pozwala na odtwarzanie w niskiej jakości w przypadku, gdy połączenie nie jest bardzo dobre.

Za usługi i treści oferowane przez aplikację warto zapłacić za nią pieniądze. Pełna roczna subskrypcja kosztuje 99,99 USD, a miesięczne członkostwo kosztuje 19,99 USD. Jeśli nie jesteś stałym fanem boksu, ale chcesz od czasu do czasu oglądać mecze La Liga, NBA, NFL lub Premier League, miesięcznie płacisz. Ale jeśli jesteś zwolennikiem boksu, uzyskanie specjalnej przepustki na cały rok jest bardzo opłacalne, ponieważ pojedyncza walka może kosztować ponad 50 USD.

Aplikacja DAZN działa na dowolnym urządzeniu inteligentnym, takim jak telewizor, telefon komórkowy, tablet lub konsola, np. PlayStation 4. Aplikacja posiada stronę internetową, na której można rozszerzyć informacje na jej temat. Rozważając jakość przesyłania strumieniowego, nie będzie to miało wpływu na zawartość, jeśli oglądasz z dwóch urządzeń jednocześnie, a każdy strumień można oglądać w rozdzielczości 1800p, co jest standardem Full HD. Możesz także wykonywać czynności takie jak śledzenie ulubionych drużyn, otrzymywać powiadomienia i dostosowywać aplikację w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : DAZN
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobra jakość wideo.

- Dostęp do absolutnie wszystkich treści, które oferują, ma stały koszt miesięcznie.

- Copa del Rey to ekskluzywne treści.

- Nie dbają o to, żebyś coś poprawił, ponieważ zapewniają całą treść subskrypcji.
CONS
- Menu może być lepsze.

- Nie można pobrać transmisji.

- Niezgodny ze stosunkowo nowymi urządzeniami.

- Zużywa dużo danych.
Kontynuuj pobieranie za darmo

DAZN

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

DAZN to prawdziwa alternatywa dla oglądania wydarzeń sportowych na żywo

DAZN to prawdziwa alternatywa dla oglądania wydarzeń sportowych na żywo

Aktualności

Dla miłośników sportu DAZN to Twoja platforma. Będziesz mógł oglądać na urządzeniu, które chcesz, zawody z całego świata na żywo lub w transmisji strumieniowej, z szerokim katalogiem, wśród których wyróżniają się wszystkie tory Moto GP, Euroliga i Premier League, a także ekskluzywne treści stworzone specjalnie dla wszystkich jego użytkownikówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje