Recenzję Luna
 Witryna Amazon, w której znajdziesz swoje ulubione gry 
 Luna recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.1
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Amazon wkracza w świat streamingu gier wideo, wciąż jesteśmy w sferze, w której nowe usługi streamingu gier są interesujące. Jednym z powodów, dla których tak się dzieje, jest to, że przedstawiają one różne modele świadczenia tej usługi. Ponownie, w świecie streamingu kinowego, seriali i filmów, jeśli spojrzeć na wielkich graczy, takich jak Netflix, Hulu czy Amazon, którzy zasadniczo zajmują się dystrybucją wideo, prowadzą ją inaczej, chociaż zajmują się strumieniowaniem wideo, ich model biznesowy nie jest taki sam.

Więc udajesz się do Netflix, aby natknąć się na absolutnie ogromny katalog filmów i programów telewizyjnych, obecnie tworzą wiele własnych treści, więc jest to jeden z największych impulsów, jaki miał w ciągu ostatniego roku. Zasadniczo Netflix w tej chwili jest platformą z ogromnym katalogiem materiałów do obejrzenia. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na Hulu, dzieje się tak dlatego, że bardziej koncentrujesz się na bieżących programach telewizyjnych, więc jeśli chcesz zobaczyć na przykład Greys Anatomys, ta strona byłaby idealna. Z drugiej strony interesującą rzeczą, jeśli przeglądasz Amazon Prime, jest to, że możesz kupować dodatki, a jeśli oprócz zwykłej usługi chcesz wyspecjalizowane kanały, możesz zapłacić trochę więcej i je obejrzeć.

Wygląda na to, że Amazon ma zamiar wejść w spór o konkurencję w grach strumieniowych, więc teraz, jesienią 2020 roku, wielu z nas będzie musiało zwrócić uwagę na to, jak to zadziała, zanim pojawią się nowe konsole Xbox Seria X i PlayStation 5. Istnieje konkurencja zapewniająca możliwość dostępu do gier online, w której są Google, Xbox i Microsoft, każdy z ich usługami. A teraz to Amazon dołącza jako nowy kandydat do rozważenia.

Każda witryna ma swoją charakterystykę. W Google Stadia masz możliwość kupowania gier. W przypadku Xbox płacisz opłatę i dostajesz to, co ma w całym katalogu lub bibliotece. Jedną z rzeczy, które Amazon chce podnieść, jest to, że kupujesz początkową subskrypcję, która da ci dostęp do wielu gier, ale możesz także uzyskać określone kanały, które będą dostępne, tak jak w przypadku Ubisoft. W ten sposób, jeśli jesteś fanem konkretnego studia, możesz uzyskać wyłączność na jego wydawnictwa. Płacisz tylko za katalog, który Cię interesuje. To bardziej szczegółowa oferta. W przypadku studiów francuskich możesz zapisać się do aplikacji na Lunie.

Z technicznego punktu widzenia to, co uważam za bardzo interesujące, to fakt, że Amazon może być jedną z dużych zmian w branży. Wygląda na to, że faktycznie budują swoją infrastrukturę w oparciu o technologię internetową, aby ominąć wszystkie dotychczasowe problemy ze sklepami z aplikacjami.
Aby przytoczyć przykład, Microsoft miał problemy z iOS Play Store, w zasadzie Apple powiedział, że aplikacja Xbox Game Pass może być w sklepie, ale firma Apple musi zatwierdzić obecność każdego z produktów. Jeden po drugim.

Jeśli Amazon ma wersję swojej usługi strumieniowania gier opartą na aplikacji internetowej, oznacza to, że możesz grać w te gry na Macu. Czy możesz sobie wyobrazić granie w 4K przy 60 klatkach na sekundę na Macu? Korzystanie z Luny tworzy interesujący nowy paradygmat technologiczny, który może naprawdę przyspieszyć strumieniowanie gier wideo w przyszłości.
Na stronie głównej witryny aplikacji Luna znajdujemy opcję uzyskania po prostu kodu do przetestowania działania, możesz również zobaczyć niektóre z różnych tytułów dostępnych na platformie, a poniżej znajduje się promocyjna cena 5,99 USD miesięcznie dla tych, którzy Chcą go teraz kupić i jako pierwsi pobrać aplikację Luna, która do tej pory nie jest dostępna do pobrania w Play Store lub iOS Store.

Ciekawostką jest to, że można w nią grać parami, z PC, Maca, Fire TV i aplikacji webowych na iPhone'a i iPada. To koniec próśb o licencje, z czym przestaniemy mieć do czynienia, ponieważ możemy bezpośrednio grać online bez dalszego pobierania.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Luna

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Ważny katalog

- Może być używany na wielu urządzeniach

- Dobra rozdzielczość

- Obsługuje 2 graczy jednocześnie
CONS
- Niedostępne we wszystkich regionach

- Błędy połączenia

- Interfejs można ulepszyć

- Niektóre problemy z połączeniem

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje