Recenzję Google Earth
 Odwiedź każde miejsce na ziemi z jakością Google 
 Google Earth recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.5
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Możliwości, które zaoferował nam internet, sieć i ogólny postęp technologiczny w tym momencie są nie do zliczenia. Zarówno pod względem łączności, jak w usługach przesyłania wiadomości, grach i aplikacjach. Jest wiele programów, które zapewniają nam rozrywkę, edukację, pomoc w codziennych czynnościach i nie tylko.
Jedną z fundamentalnych firm zajmujących się rozwojem bezpłatnych programów, systemów i aplikacji jest Google. Firma, która narodziła się po prostu jako wyszukiwarka, postanowiła objąć rolę prawdopodobnie najbardziej prominentnej, wpływowej i najważniejszej firmy na rynku telekomunikacyjnym.

Jedną z wielkich tajemnic, zainteresowań i tematów ludzi jest poznanie świata. A teraz dzięki Google Earth możesz to zrobić. Z całą przejrzystością, skutecznością i dobrym działaniem aplikacji stworzonych przez firmę założoną przez Larry'ego Page'a i Sergeya Brina w połowie lat 90-tych.
Możesz bezpłatnie pobrać Google Earth z wirtualnych sklepów terminali z systemem operacyjnym Android i iOS. Dzięki tej bezpłatnej aplikacji będziesz mieć możliwość podróżowania po całym świecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz zabrać telefon komórkowy i odwiedzić najlepsze miasta, najsłynniejsze, najważniejsze zabytki lub imponujące krajobrazy bez względu na to, gdzie się znajdują.

Korzystanie z Google Earth zapewnia dostęp do zdjęć satelitarnych oraz terenu i budynków w trzech wymiarach. Masz możliwość powiększania w wybranym miejscu i wykonywania widoków 360 ° podczas korzystania ze Street View. Google Earth to doskonałe uzupełnienie Map Google, kolejnego sukcesu Google.
Program ma wiele zalet i funkcji, które czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym i nie jest tylko źródłem obrazów. Jedną z dostępnych opcji jest rysowanie na mapie. Możesz dodawać znaczniki, linie lub dowolne kształty, aby podkreślić miejsca, które Cię interesują.
Inną opcją jest możliwość dodawania własnych zdjęć i filmów do każdej witryny. Może to być bardzo przydatne, jeśli prowadzisz zajęcia lub prowadzisz dziennik podróży.
Możesz skonfigurować całą wizytę tak, jak lubisz najbardziej. Każdy róg mapy można obserwować z różnych perspektyw lub w wizji Map lub Street View.

Po zbadaniu, odkryciu i zaznaczeniu każdego interesującego Cię zakątka możesz udostępnić go innym użytkownikom, aby wzbogacić doświadczenie.
Jeśli chcesz, aby doświadczenie było bardziej zabawne, możesz skorzystać z opcji Voyager. Możesz podążać skomplikowanymi ścieżkami i grać, testując swoją wiedzę o terytorium geograficznym. Masz szlaki z przewodnikiem opracowane przez BBC Earth, NASA, National Geographic i inne duże instytucje.
Dodatkowo program Google do odwiedzania najbardziej odległych miejsc na ziemi ma bardzo fajną opcję opartą na klasycznej grze Carmen Sandiego. Oryginalny tytuł ukazał się w połowie lat 80. i od tego czasu ukazała się seria gier wideo, seriali animowanych, książek, komiksów i wielu innych. Bohaterką opowieści jest sama Carmen, złodziejka ważnych dla fabuły przedmiotów.
Jeśli chcesz zagrać w Carmen Sandiego w Google Earth, możesz to zrobić i przeżyć przygody zatytułowane Theft of the Crown Jewels. Musisz podążać śladami słynnego złodzieja z całego świata, korzystając z usług popularnej aplikacji. Graj i odkrywaj świat z tym klasykiem z branży rozrywkowej.

Google po raz kolejny prezentuje swoim użytkownikom aplikację, która pomoże im na wiele sposobów. Nie tylko dlatego, że możesz poszerzyć ich wiedzę z geografii, ale także dlatego, że będziesz miał okazję bawić się, uczyć i odpoczywać przy najpiękniejszych krajobrazach.
Cała moc technologii Google jest wykorzystywana w Google Earth. Jego szybkość, precyzja, skuteczność i prostota w użyciu. Podróżuj bez konieczności płacenia za bilety, w zaciszu własnego domu iz maksymalną prędkością dzięki temu programowi.
Skorzystaj z opcji modyfikowania map i wykorzystuj je do dzielenia się wiedzą, chwilami lub najpiękniejszymi zdjęciami swoich ulubionych miejsc.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Google Earth

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Dobra jakość obrazu

- Szybka obsługa

- Gry w zestawie
CONS
- Może działać wolno

- Są miejsca, które nie są dobrze widoczne lub wyraźnie widoczne

- Problemy z połączeniem

- Można dodać więcej funkcji

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje