Recenzję NFL Network
 Oficjalny kanał najlepszej ligi zawodowej na świecie 
 NFL Network recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
4.2
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Wszyscy kibice wiedzą, że bardzo ważne jest, aby być informowanym o meczach, harmonogramach, drużynach i wszystkich danych dotyczących ich ulubionego sportu. Zanim dokumentowanie w czasie rzeczywistym wszystkich zaistniałych aktualizacji danych było bardziej skomplikowane, były one zgłaszane w gazetach lub mediach i pod warunkiem, że zdarzenia już miały miejsce. To dla wszystkich, którzy śledzą ten sport i są rozsiani po całym świecie, może być bardzo irytujące, ale wraz z postępem technologicznym oraz pojawieniem się gier i aplikacji mobilnych wszystko to się zmieniło. Wystarczy zainstalować aplikację NFL Network w telefonie, aby wszystko, co się dzieje, było na bieżąco.

Ta bezpłatna aplikacja gromadzi dane z jednego z najczęściej obserwowanych zawodów na świecie, National Football League, największej ligi zawodowej w Stanach Zjednoczonych. Obecnie tworzą 32 franczyzy rozproszone w całym kraju, podzielone na dwie konferencje, Narodową i Amerykańską, które jednocześnie są podzielone na cztery dywizje każda. Dodatkowo trzeba dodać, że tylko ich kalendarz jest podzielony na siedemnaście tygodni po sześć meczów pomiędzy każdą z drużyn. Przy takiej ilości informacji bardzo trudno jest śledzić wszystkie mecze i być na bieżąco z wynikami bez utraty danych, nawet dla najbardziej fanatyków, którzy na bieżąco informują o rozgrywkach.

Dlatego ma swój własny kanał telewizyjny, należący do samej ligi, a teraz uruchomił, aby zaoferować swoim obserwatorom najbardziej kompletną aplikację mobilną. Dzięki bardzo prostemu interfejsowi szybko i łatwo znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jego głównym celem jest to, aby Twoi obserwatorzy byli zawsze zadowoleni. Pobierz NFL Network za darmo, znajdziesz ją na urządzeniach z Android i iOS.

Oficjalna aplikacja NFL to najbardziej kompletny przewodnik, który można znaleźć w głównych wirtualnych sklepach. Wszystkie otrzymane informacje pochodzą z własnej bazy danych, więc nie potrzebujesz zewnętrznych źródeł, aby zapewnić Ci wiarygodne referencje. Znajdziesz w nim wszystkie harmonogramy podzielone według ich konferencji i ich podziału, dzięki czemu szybko znajdziesz mecze swojej ulubionej drużyny, a relacja z tych wydarzeń jest kompletna, a cały zespół pracuje, abyś mógł cieszyć się najlepszą ligą na świecie .

Twórz własne listy drużyn lub dywizji, w ten sposób jednym kliknięciem zobaczysz wszystkie nowości w rozgrywkach bez konieczności zobaczenia pozostałych, które Cię nie interesują, które również możesz zmieniać tyle razy, ile chcesz, personalizowane bez wszelkiego rodzaju ograniczenia. Jedną z zalet NFL Network jest to, że na bieżąco informuje użytkowników o wszystkim, co dzieje się w czasie rzeczywistym. Skonfiguruj powiadomienia tak, aby zdarzenia, które mają miejsce, docierały do ​​Ciebie dokładnie w momencie, gdy mają miejsce w terenie.

Dzięki niemu możesz być również informowany o wszystkim, co dzieje się poza sezonem, ze wszystkimi ostatnimi wiadomościami, statystykami lub najważniejszymi wydarzeniami, zawsze zabierając ze sobą NFL Network, gdzie znajdziesz również wszystkie specjalne programy tego kanału sportowego. . Dostęp będzie zależał od treści, które zakontraktowałeś z operatorem telewizji kablowej lub od tego, czy jesteś już subskrybentem NFL Game Pass. W obu przypadkach będziesz miał do swojej dyspozycji całą zawartość aplikacji, wręcz przeciwnie, jeśli wybrałeś wersję darmową, wizualizacja będzie bardzo ograniczona. Aby cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie oferuje i móc oglądać mecze na żywo w sieci NFL, masz dwie opcje płatności. Z jednej strony istnieje alternatywa Essential z roczną ceną 39,99 EUR lub opcja Pro, która kosztuje 122,99 EUR rocznie lub 17,99 EUR tygodniowo.

Sprawdź wszystkie harmonogramy, mecze na żywo, a nawet ponownie przeżyj najbardziej spektakularne rozgrywki z podsumowaniem wideo polecanych gier. Jako główny kanał Ligi Narodowej jej biblioteka plików multimedialnych jest ogromna, dzięki czemu masz możliwość obejrzenia filmów i zdjęć historycznych z wszystkich lat trwania konkursu.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

NFL Network

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Masz dane historyczne.

- Dzieli się na konferencje i podziały.

- Możesz oglądać mecze z oficjalnego kanału.

- Jest aktualizowany w czasie rzeczywistym.
CONS
- Tylko po angielsku.

- Jeśli nie jesteś subskrybentem, nic nie widzisz.

- Poza sezonem nie jest aktualizowany.

- Nieudana transmisja na żywo.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje