Recenzję The Battle Cats
 Broń swojej wieży z tą armią wojowniczych kotów 
 The Battle Cats recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
4.7
Rozgrywka (8/10)
Historia (2/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

Koty zawsze były uważane za jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych, a jednocześnie najbardziej złożone. Od czasów starożytnych Egipcjan kot był kojarzony z szeregiem atrybutów, które uczyniły go niemal bóstwem. Zaklęcie, które otacza te zwierzęta, pozostaje do dziś, stawiając je jako prawdziwych książąt każdego z ich domów.

Jego moc jest taka, że ​​istnieje wiele gier i aplikacji mobilnych, w których kocięta są niekwestionowanymi bohaterami i swoimi własnymi cechami pomogą nam pokonać naszych rywali, nawet jeśli będzie to miauczenie. Jeśli jest taka, która wyróżnia się spośród innych i która zdołała przemknąć się do najczęściej pobieranych, to bez wątpienia jest to gra The Battle Cats.

Gry obronne zawsze odnosiły sukcesy na urządzeniach mobilnych, zarówno na Android, jak i iOS, a to dlatego, że ich szczególny styl bardzo dobrze pasuje do cech tych urządzeń. Prawdziwym wyzwaniem jest wyróżnienie się z całej oferty, która jest, i właśnie tam ten tytuł kotów wojowników świeci z większą intensywnością, ze względu na wyjątkowość swojej propozycji, więc nie wahaj się i pobierz The Battle Cats za darmo.

Opracowany przez Ponos, proponuje nam dołączenie do pola bitwy wraz z uroczą armią kociąt. Ale nie dajcie się zwieść pozorom, każdy z tych kotów ma swoje własne cechy, które uczynią go wyjątkowym na wojnie, a także bardzo szalony wygląd.

Gdy zaczniesz grać w The Battle Cats, zdasz sobie sprawę, że spełnia to, co zostało obiecane, z bardzo typowym schematem gier obronnych, w których Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie bezpieczeństwa wież i sprawienie, by batalion wyszedł naprzeciw ich wróg. Zawsze będą dwie wieże, jedna do obrony, a druga do ataku. Wszyscy wiedzą, że promień lasera jest kryptonitem kotów, więc twój fort będzie miał promień lasera, za pomocą którego jednym uderzeniem zniszczy wiele jednostek wroga.

Prawdziwym wyzwaniem, przed którym stoisz, nie są rywale, ale wiedza, jak wybrać odpowiedni moment, w którym chcesz rozwinąć swoje wojska, i obliczyć, kiedy rozwinąć obronę i pieniądze. Za każdym razem, gdy uda ci się zburzyć wrogie wieże, zostaniesz nagrodzony doświadczeniem, które pomoże ci awansować i kupować ulepszenia dla naszego batalionu lub budynku. W miarę pokonywania pierwszych poziomów odblokujesz nowe jednostki, których będziesz mógł używać w bitwie, a także będziesz mógł zmienić wygląd tych, które już masz, aby były bardziej zaciekłe.

Będziesz miał trzy zasoby, które pomogą ci z twoją paczką wojowniczych kotów: puszki po tuńczyku, które będą naszą kartą przetargową na prawie wszystko, wspomniane punkty doświadczenia i bilety R, które są bardzo trudne do zdobycia, ale które pomogą nam zdobyć ekskluzywne przedmioty lub rzadkie postacie. Jeśli potrzebujesz więcej doświadczenia lub pieniędzy, zawsze możesz wrócić i powtórzyć poziomy, które już ukończyłeś, ale nie zarobisz tyle, co za pierwszym razem i możesz niepotrzebnie wydać punkty. Są one bardzo ważne dla wojny, więc musisz dobrze przemyśleć, gdzie je wydasz.

Będziesz poruszał się po grze po mapie, na której prezentowane są wszystkie dostępne poziomy, aw miarę postępów przez nią odblokowywane będą nowe. Za każdym razem, gdy zaczynasz, wydasz określoną liczbę punktów, a jeśli nie masz ich wystarczająco dużo, nie będziesz w stanie przejść przez ten ekran. Jeśli zabraknie Ci punktów, nie martw się, co 30 sekund regeneruje się w punkcie dodanym do Twojej szafki, więc będziesz musiał tylko poczekać, aby móc ponownie zagrać.

Przy bardzo udanej grafice jedną z zalet The Battle Cats można znaleźć w jego sterowaniu, które pozwala użytkownikowi bawić się ekranem. W tym miejscu przez cały czas będzie się wyświetlać, które przyciski służą do wszystkiego, od szkolenia żołnierzy po użycie armaty w wieży, dzięki czemu będziesz mieć dodatkowego sojusznika w walce.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

The Battle Cats

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo szybkie ataki.

- Ma dużą kolekcję kolekcjonerskich kotów.

- Ma dużo humoru.

- Dostępnych jest wiele poziomów.
CONS
- Punkty potrzebne do wejścia na poziomy szybko się kończą.

- Musisz poczekać, aby kontynuować grę.

- Trudno jest znaleźć idealną kombinację kotów.

- Niektóre ekrany są zbyt trudne.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje