Recenzję BitLife
 Symulator życia, dzięki któremu będziesz ewoluować od dzieciństwa do dojrzałości 
 BitLife recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
4.6
Rozgrywka (5/10)
Historia (4/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Symulatory życia są bardzo popularne w grach i aplikacjach mobilnych. Miliony użytkowników na całym świecie lubią widzieć, jak tworzy się wirtualne życie i jak ewoluuje, dając im pracę, dom i pewne wartości, które pomogą im przejść przez różne etapy życia i zobaczyć, jak pokonują różne pojawiające się wyzwania. teraźniejszość. Wśród wszystkich dostępnych opcji wyróżnia się gra BitLife. W tym tytule będziesz musiał w każdym szczególe zdecydować, jak się zachować.

Nie jest łatwo decydować o wszystkich aspektach życia, poza tym wszystko to będzie miało wpływ na wirtualną osobę, która stanie się jutro, gdy dorośnie. To jest podejście, o którym musisz pamiętać, zaczynając grać w ten symulator. Jego główną cechą jest to, że w przeciwieństwie do innych możesz go zabrać gdziekolwiek chcesz, jest kompatybilny z urządzeniami z Android i iOS oraz możesz pobrać BitLife za darmo.

Rozgrywka jest bardzo prosta, podobnie jak samo życie, zaczynasz jako dziecko i stopniowo będziesz się rozwijać i przechodzić przez to życie, stawiając czoła różnym wyzwaniom, które są przed tobą w zależności od wieku. Starzejesz się, pójdziesz na uniwersytet, pierwszą pracę, znajdziesz partnera, ożenisz się, założysz rodzinę ... albo nie, wszystko zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, jakie życie będzie miała Twoja postać, a możliwości są nieograniczone.

Mechanika gry, której będziesz musiał się trzymać jest bardzo prosta, na ekranie pojawi się zielony przycisk, co powoduje, że czas przesuwa się z roku na rok. Na wczesnych etapach nie będziesz miał wiele do decydowania, to świat, który kręci się wokół ciebie i po prostu musisz się nim cieszyć. Niektóre z tych, na które się natkniesz, będą przypominać pójście do lekarza z powodu choroby lub przyznania się do jakiejś psoty. Z biegiem lat sprawy będą się komplikować, wraz z przybyciem do szkoły i liceum zaczyna się prawdziwy kluczowy punkt rozwoju człowieka, w taki sam sposób, w jaki stanie się to z twoim wirtualnym bohaterem.

W okresie dojrzewania granie w BitLife staje się interesujące. W tym momencie typ osoby, którą będziesz w wieku dojrzałym, zaczyna dojrzewać, a decyzje, które podejmujesz, już mają znaczenie dla przyszłości. Główną ideą tego symulatora jest to, że stawiasz czoła sytuacjom, które mogą wystąpić w prawdziwym życiu, dlatego znajdziesz się na skraju tego, czy zadeklarować się dziewczynie, którą lubisz, czy też rozwijać swój talent dzięki prywatnym lekcjom z hobby Ulubiony. Wszystkie wyniki uzyskane z tych decyzji są dodawane do twoich osobistych statystyk, które będą miały wpływ na różne aspekty twojej osobowości: szczęście, zdrowie, inteligencję i wygląd.

Z poziomu ustawień gry można go skonfigurować tak, aby można było zrobić prawie wszystko, od zmiany krajów po poddanie się estetycznej operacji i radykalną zmianę wyglądu, ale zawsze należy pamiętać, że te działania wpłyną na twoją historię, więc tak jest Ważne jest, aby przemyśleć to, co zamierzasz zrobić, i starannie wybrać. Jeśli prowadzisz życie pełne ekscesów i beztroski, może to w końcu dać swoje żniwo i możesz nie mieć szczęśliwego zakończenia lub nie być tak szczęśliwym, jak gdybyś podjął inne decyzje.

Jedną z zalet BitLife jest to, że jest bardzo realistyczne, że w wieku dorosłym, na przykład kiedy kończysz studia i musisz znaleźć pracę, możesz zostać odrzucony przez wielu lub że musisz wybrać taką, która nie opłaca się dobrze, co oznacza, że ​​będziesz musiał zacisnąć pasek, aby móc się utrzymać, lub jeśli zaczniesz żyć w nadmiarze, to na dłuższą metę będziesz mieć problemy zdrowotne i zwiększone ryzyko śmierci.

Prawdą jest, że symulatory życia istnieją od zawsze, ale żaden z nich nie łączy wszystkich aspektów życia tak całkowicie. Dzięki BitLife zobaczysz, że opcje, które masz, są nieograniczone i że wszystkie twoje działania mają konsekwencje, wybierasz historię swojego bohatera grającego, aby być ich Bogiem.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

BitLife

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Możesz zdecydować o losie postaci.

- Możesz skonfigurować podstawowe podstawowe aspekty postaci.

- Przedstaw realistyczne sytuacje.

- Oferuje wiele opcji do wyboru.
CONS
- Tylko po angielsku.

- Ładowanie gry zajmuje dużo czasu.

- Decyzje są bardzo subiektywne.

- Możliwości zatrudnienia są ograniczone.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje