Recenzję Discord
 Jeden z najlepszych kanałów komunikacji online 
 Discord recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.8
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Jesteśmy w erze komunikacji. Utrzymywanie kontaktu z naszymi przyjaciółmi, środowiskiem pracy lub osobami o podobnych upodobaniach to jedno z głównych zadań, których szukamy w katalogu gier i aplikacji. Wśród ogromnej różnorodności dostępnych opcji znajdujemy Discord, jedną z najbardziej przydatnych, wszechstronnych i szybkich platform na rynku.
Discord można pobrać na telefony komórkowe lub używać na komputerach z systemem operacyjnym Mac lub Microsoft. Serwis jest świetną platformą ułatwiającą i umożliwiającą komunikację. Jej najwyższym punktem jest możliwość generowania dużych kanałów głosowych wśród wielu osób. Posiada również wygodny interfejs do oddzielenia każdej grupy według zainteresowań i tematów. Każdy użytkownik, który będzie mógł wejść, po prostu podając e-mail, będzie miał możliwość skonfigurowania serwera, do którego będzie uzyskiwany dostęp za pośrednictwem zaproszenia. Oprócz komunikacji głosowej można to przeprowadzić również za pomocą wideo.

Pojawienie się Discorda było spowodowane potrzebą podzielenia się przez twórców Jason Citron i Stan Vishnevskiy swoimi doświadczeniami podczas grania w gry wideo. Młodzi ludzie zdali sobie sprawę, że potrzebne jest miejsce, w którym mogliby zgromadzić wszystkie społeczności o swoich ulubionych tytułach, aby wymienić się informacjami, momentami i rozmowami. W ten sposób Discord narodził się w 2015 roku i dziś jest nie tylko jedną z ulubionych platform graczy, ale jest używany przez wszelkiego rodzaju grupy społeczne do interakcji między sobą.

Kolejną zaletą Discorda jest to, że dzięki komunikacji wideo możemy udostępniać ekrany naszym znajomym. To narzędzie daje nam możliwość transmitowania na żywo naszej ulubionej gry, zajęć lub prezentacji. Ponadto interfejs jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala zarówno moderatorom, jak i członkom grupy zorganizować swoje doświadczenia w najlepszy sposób. Możesz przypisywać role moderatorów lub przyznawać ludziom nagrody za ich udział. Discord ma też sporą ilość emotikonów, dzięki czemu rozmowy nie są nudne. Serwer i jego kod są częściowo dostępne, co oznacza, że ​​oferuje szeroką gamę możliwości dostosowywania.

Dla użytkowników, którzy często korzystają z aplikacji, istnieje możliwość założenia konta z funkcjami premium. Discord Nitro oferuje dwa rodzaje subskrypcji, możesz zapłacić 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Dzięki temu członkostwu można znacznie poprawić wrażenia dzięki większej liczbie emotikonów, większemu limitowi miejsca i większej liczbie funkcji do organizowania serwerów. Umożliwia założenie animowanego awatara, aktualizację serwera i strumieniowe przesyłanie filmów w najwyższej możliwej jakości.

Jeśli zależy nam tylko na uzyskaniu korzyści w usłudze czatu, istnieje możliwość zawarcia umowy z Discord Nitro Classic. To ta sama usługa, ale bez postępu na serwerze. Cena wynosi 4,99 USD miesięcznie i 49,99 rocznie.

Korzystając z Discorda będziemy mieli bardzo zaawansowane doświadczenie w narzędziu, które, jak wspomnieliśmy wcześniej, oferuje wiele możliwości konfiguracji i interakcji z innymi programami. Na przykład, jeśli mamy gry wideo na naszym komputerze, Discord wykrywa je i pozwala nam je uruchamiać z platformy opcji Biblioteki. Możesz także współpracować z Xbox Libe, Battle.net, Facebook, Reedit lub Twitch.

Jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z Discorda, jest to naprawdę proste i po kilku minutach nie będziesz miał problemu z poczuciem, że jesteś w nim. Jeśli jesteś członkiem społeczności, wystarczy kliknąć łącze, które wysłali, aby dołączyć do grupy. Po lewej stronie będziesz mieć dostępne kanały i będziesz mógł zobaczyć, o czym jest w każdym z nich mowa. W rzeczywistości Discord pokaże Ci, które wiadomości masz nieprzeczytane w każdym z nich. W przypadku, gdy chcemy wyszukać znajomych, wystarczy nacisnąć przycisk z napisem Znajomi i nacisnąć przycisk Dodaj znajomych.

Discord to narzędzie komunikacji. Jego głównymi zaletami są nieskomplikowany interfejs i duża liczba możliwości interakcji, które umożliwia, zarówno z innymi platformami, jak i programami, które można dodać, aby zwiększyć zalety aplikacji. Jeśli chcesz komunikować się ze społecznością swoich ulubionych hobby, Discord jest bez wątpienia najlepszą opcją.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Discord

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

Czym są boty w Discord?

Boty w Discord to lista niezgodności botów z dwoma głównymi celami: pomoc użytkownikom w znajdowaniu botów, które pokochają, oraz pomoc programistom botów w rozwoju. Aby ułatwić użytkownikom znajdowanie botów, skupiamy się na dostarczeniu intuicyjnego interfejsu, który pozwala im łatwo znaleźć informacje. Mamy również stosunkowo wysoki pasek jakości przesyłek na liście. Nasz zespół moderacji i kontynuacji ciężko pracuje, aby każdy bot miał szczegółową stronę, dzięki czemu użytkownicy nie muszą tracić czasu na szukanie informacji. Wraz z koncentracją na użytkownikach mamy wiele zasobów skupionych na programistach botów. Oferujemy zaawansowaną stronę przesyłania i edycji wpisów botów z podglądami na żywo i wieloma polami, aby wyświetlić listę wszystkich botów wraz z potężnym edytorem Markdown, aby wyróżnić swoją stronę. Aby pomóc dużym botom w rozwoju, nasza pierwsza strona ma na celu pokazanie botów, które ludzie kochają, a nie tych, które ograniczają zasoby za głosami. Wreszcie, dajemy programistom botów dostęp do statystyk, aby śledzić, jak ich bot działa na stronie.Porady

Discord ma wiele przydatnych funkcji keylessage ukrytych w ustawieniach i możesz przejść do ustawień> Keyvincula, aby je sprawdzić. Naprawdę przydatna sztuczka polega na ustawieniu „Push to Mute” dla preferowanego klawisza Push-to-Talk w grze. W ten sposób, gdy rozmawiasz z innymi osobami w grze, Twoi znajomi w Discord nie będą cię słuchać dwa razy.
Za/Przeciw
Pros
- Jest wolny.

- Bardzo dobre kanały komunikacyjne.

- Łatwy w użyciu. - Możliwość konfiguracji botów.

- Integracja jakości z innymi platformami, aplikacjami i narzędziami.
CONS
- Proces znajdowania przyjaciół nie jest łatwy.

- Nazwa użytkownika jest cały czas widoczna.

- Serwer może ulec awarii.

- Można ulepszyć aplikację mobilną.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Discord wydaje nową aktualizację dla urządzeń mobilnych

Discord wydaje nową aktualizację dla urządzeń mobilnych

Nagłówek

Wraz z rosnącą potrzebą użytkowników do wykonywania połączeń wideo. W tym roku 2020 Discord dodał fenomenalną funkcję, na którą wielu czekało, tłumik dźwięku, który po aktywacji filtruje tylko wtedy, gdy wykryje głos człowieka pozostawiającego szum tła za sobą


Discord usuwa ze spamu ponad 4 miliony kont

Discord usuwa ze spamu ponad 4 miliony kont

Nagłówek

Około 235 tysięcy skarg zostało wysłanych do zespołu bezpieczeństwa Discord, z czego większość to podejrzane treści, z czego 65,7%. W pierwszych miesiącach roku ponad 4 miliony kont zostało wyeliminowanych ze względu na spam, co czyni ten motyw jednym z najbardziej prześladowanych, obecnie podwajając się ze względu na wzrost liczby użytkownikówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje