Recenzję FaceApp
 Jedna z najbardziej zabawnych i oryginalnych opcji dla Twojego telefonu komórkowego 
 FaceApp recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.2
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

FaceApp to darmowa aplikacja mobilna na iOS i Androida opracowana przez rosyjską firmę Wireless Lab, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania transformacji twarzy na bardzo realistycznych fotografiach. Aplikacja może przekształcić twarz w uśmiech, wyglądać młodziej, wyglądać staro lub zmieniać płeć, zmieniać fryzurę lub kolor włosów, dodawać makijaż i wiele więcej.


FaceApp uruchomiono na iOS w styczniu 2017 r. I Android w lutym 2017 r. Istnieje wiele opcji manipulowania przesłanym zdjęciem, takich jak opcje edycji, aby dodać wydruk, makijaż, uśmiechy, kolory włosów, fryzury, okulary, wiek lub broda Filtry, rozmycie soczewkowe i tła, a także nadruki, tatuaże i winiety są również częścią aplikacji.

W 2019 r. FaceApp skrytykował zarówno prasę, jak i media społecznościowe, dotyczące prywatności danych użytkowników. W odpowiedzi na pytania założyciel firmy Yaroslav Goncharov stwierdził, że dane użytkowników i przesłane zdjęcia nie zostały przesłane do Rosji, ale zostały przetworzone na serwerach działających w Google Cloud i usługach internetowych Amazon. Amerykański senator Chuck Schumer wyraził „poważne obawy dotyczące ochrony dodawanych danych, a także tego, czy użytkownicy wiedzą, kto może uzyskać do nich dostęp”, i poprosił FBI o zbadanie aplikacji.

Kolejną kontrowersją wokół FaceApp jest „gorąca” transformacja, dostępna w aplikacji w 2017 r., Która podobno sprawia, że ​​jej użytkownicy wydają się bardziej atrakcyjni fizycznie. Zostało to oskarżone o rasizm za rozjaśnianie koloru skóry czarnych ludzi i nadawanie im bardziej europejskiego wyglądu. Przed usunięciem funkcja została krótko przemianowana na „iskra”. Założyciel i dyrektor generalny Yaroslav Goncharov przeprosił, opisując sytuację jako „niefortunny efekt uboczny podstawowej sieci neuronowej spowodowany uprzedzeniami z zestawu szkoleniowego, a nie celowym zachowaniem” i ogłaszając, że pracowano nad „kompletnym rozwiązaniem” „ W sierpniu tego roku FaceApp ponownie spotkał się z krytyką, kiedy wprowadził „filtry etniczne” reprezentujące „białe”, „czarne”, „azjatyckie” i „indyjskie”. Filtry zostały natychmiast usunięte z aplikacji. Jednak transformacje zmiany płci FaceApp wzbudziły szczególne zainteresowanie ze strony społeczności LGBT i transpłciowych ze względu na jej zdolność do realistycznego symulowania wyglądu osoby przeciwnej płci.

Pomimo krytyki, aplikacja ponownie zyskała popularność w 2019 roku, osiągając szczyt internetowego „wyzwania”, w którym ludzie zamieszczają swoje zdjęcia za pomocą starego filtra. Często krąży na Facebooku, zdobywając z czasem coraz więcej obserwujących. W przeważającej części ludzie używają go do zabawy i na chwilę uciec od rzeczywistości.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat działania tej aplikacji, wyjaśnimy to tutaj. Wydajność Faceappa jest bardzo szybka, może potrwać sekundę, aby pokazać wyniki. Możesz użyć aparatu telefonu, aby zrobić selfie lub skorzystać z niektórych zdjęć z galerii.

Dla ludzi opcje obejmują jakiś inny styl brody. Jeśli nigdy nie nosisz brody, możesz wybrać odpowiednią dla siebie, ponieważ dzięki tej aplikacji wszyscy będą wyglądać tak realnie, aw pewnym momencie będziemy potrzebować odrobiny odwagi, aby wprowadzić zmiany w naszym wyglądzie.


Ale dla jasności, powiedzmy, co masz, gdy bezpłatnie pobierzesz Faceapp i go otworzysz. Po wybraniu obrazu pod obrazem zobaczysz pierwszą kategorię - Wydruki (które mogą ogólnie wprowadzić zmiany w wyglądzie całej twarzy), a po kliknięciu przejdziesz do różnych awatarów z gotowymi zmianami obraz.

Kolejną kategorią jest uśmiech, który oczywiście przedstawia niektóre wyrazy ust. Dalej są brody, jak mówimy, powyższe zęby mogą wstrząsnąć brodą hipsterów. Oto Wiek: możesz być pewien, że jest to najbardziej zabawne.

Następnym krokiem jest Włosy, z którego możesz dodać fryzury. Ma również Rozmiary, które mogą manipulować niektórymi częściami twarzy, takimi jak nos lub oczy, Okulary, które są atrybutem dla twojej twarzy, Kolor włosów, Morfing i wreszcie, kategorie to Makijaż, w którym kobiety mogą spędzać dużo czasu.


Użytkownicy mogą również edytować obrazy za pomocą wbudowanych narzędzi i używać filtrów, obrazów tła i innych.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

FaceApp

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatny.

- Dostępne zarówno na iOS, jak i Androidzie.

- Wiele różnych filtrów do wyboru.

- Możesz eksperymentować ze stylami przed uzyskaniem fryzury / koloru.
CONS
- Obawy dotyczące prywatności.

- Jednorazowa rozrywka, która szybko się nudzi.

- Nadużywane.

- Płatne funkcje.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Druga runda FaceApp

Druga runda FaceApp

Aktualności

Popularna aplikacja powróciła z nową funkcją zmiany płci fotografowanej osoby na obrazie. FaceApp stał się wirusowy przez kilka dni, tak jak kilka miesięcy temu. Przy tej okazji nowością były efekty, które dodały wieku, teraz program wymienia płeć osoby


Inne aplikacje do zmiany twarzy, które konkurują z FaceApp

Inne aplikacje do zmiany twarzy, które konkurują z FaceApp

Nagłówek

Aplikacja założona w 2013 roku przez Jarosława Goncharowa jest najbardziej znana i używana na świecie. Od 2018 roku ma zmiany twarzy, ostatnia była zmiana płci, ale istnieje wiele innych, które pozwalają bawić się portretami i dawać niezwykłe wyniki, używając sztucznej inteligencji lub po prostu kreatywnych filtrów


Problemy dotyczące prywatności aplikacji FaceApp

Problemy dotyczące prywatności aplikacji FaceApp

Nagłówek

Rosyjska aplikacja, która wywołała furorę w 2019 roku, powróciła do mody. Wszyscy go używali, od celebrytów po anonimowe osoby, aby zmienić płeć, odmłodzić, a nawet zestarzeć się, a tym samym dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości. Ta aplikacja jest oparta na technologii sieci neuronowej, która daje nam te prawdziwe zmiany twarzy. Ale jak to się stało po raz pierwszy, jego użytkowaniu towarzyszą kontrowersje dotyczące polityki prywatności. Warunki użytkowania nie są uwzględniane przez użytkowników, marka zapewnia, że ​​tylko retuszowane zdjęcia są przechowywane w chmurze, że są przechowywane od 24 do 48 godzin po edycji i że są traktowane lokalnie. Problem pojawia się w sekcji danych, które gromadzi, chociaż prawdą jest, że są one teraz bardziej przejrzyste w tym sensie, nie ograniczyło to ich gromadzenia informacji


Czy tożsamość może zostać skradziona za pomocą FaceApp?

Czy tożsamość może zostać skradziona za pomocą FaceApp?

Nagłówek

Fabio Assolini, starszy analityk z Kaspersky Lab, zwrócił uwagę na ryzyko związane z używaniem FaceApp. Chociaż zapewnił, że aplikacja nie zawiera złośliwego komponentu, należy być podejrzliwym wobec zastosowanej technologii rozpoznawania twarzy, ponieważ czasami służy ona jako hasło, a zatem należy zachować szczególną ostrożność podczas udostępniania zdjęć osobom trzecim. Zapewnia, że ​​„właściciel firmy mógłby sprzedawać te zdjęcia firmom, a cyberprzestępcy mogliby łatwo wykorzystać te dane do fałszowania naszej tożsamości”. To wznawia debatę na temat bezpieczeństwa w Internecie i do jakiego stopnia jesteśmy narażeni, nie będąc tego świadomi. Aby uniknąć tych wszystkich problemów i kontynuować korzystanie z aplikacji, specjalista zaleca zachowanie jasności, przesadzanie i pobieranie tylko z oficjalnych stron. Przypomniał, że bardzo ważne jest, aby przeczytać politykę prywatności, aby wiedzieć, jakich informacji od nas żądasz


Powód, dla którego nigdy nie powinieneś używać Faceappa

Powód, dla którego nigdy nie powinieneś używać Faceappa

Nagłówek

FaceApp stał się popularny na całym świecie dzięki zabawnej transformacji obrazu, pokazując ludziom, jak będą wyglądać w przyszłości lub jeśli zmieniliby płeć. Istnieją jednak zarzuty, że zdjęcia użytkowników są przechowywane na serwerach aplikacji. Podaje się, że ich warunki użytkowania pozwalają im wykorzystywać obrazy użytkowników do celów komercyjnych


Zobacz siebie jako osobę innej płci dzięki FaceApp

Zobacz siebie jako osobę innej płci dzięki FaceApp

Nagłówek

Dzięki tej aplikacji możemy postrzegać siebie jako osobę innej płci, jako mężczyznę lub kobietę. Obraz, który nam przedstawia, jest dobrej jakości i daje dobre wyniki. Stało się to prawdziwym trendem, a aplikacja ma już ponad 2,5 miliona recenzji w Google PlayWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje