Friv
Darmowy katalog oryginalnych i wysokiej jakości gier
Pobierz Friv recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.2
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (2/10)

Jeśli mówimy o Friv, musimy to zrobić na platformie, na której spotykają się profesjonaliści i amatorzy, aby dzielić się stworzonymi przez siebie mini-grami. Celem, którego szukają, nie musi być zdobycie sławy dzięki swoim kreacjom, może po prostu zaoferowanie nowej rozrywki innym użytkownikom.

Aby zagrać, możesz wejść na Friv.com lub po prostu pobrać bezpłatną aplikację mobilną działającą na Androidzie. Niektóre z nich można znaleźć w innych aplikacjach, ale żadna z nich nie jest oficjalna jak Friv.

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi, graniczącemu z minimalizmem, wystarczy wejść do niego i już można pobawić się jego katalogiem z ponad 300 dostępnymi w tej chwili grami. Są bardzo oryginalne, lekkie iw większości różnorodne. Możesz wybierać z ogromnej listy dokładnie tego, co chcesz, z niezliczonymi gatunkami: akcja, zagadki, zabawa, sport i nie tylko.

Na ogół gra się na nich za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze lub wskaźnika na ekranie, w niektórych przypadkach może być konieczne użycie określonego klawisza, ale wszystkie mają wspólną charakterystykę, są bardzo łatwe i dostosowane do wszystkich odbiorców .

Jedną z zalet jest to, że można ją wykorzystać edukacyjnie i jednocześnie bawić najmłodszych. Z tego powodu jest generalnie kojarzony z młodą publicznością, ale żadna gra nie jest oceniana według wieku, a są takie, które są zalecane do użytku od 13 roku życia.

To całkowicie darmowa platforma internetowa. W oknie powyżej znajdziesz kolumny z grami ułożonymi jedna pod drugą. Każdy z nich ma tytuł i mały obraz awatara dla samej gry. Klikając wybraną grę, możesz od razu zacząć w nią grać. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu i jest automatyczne, więc możesz wypróbować je wszystkie i wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

Gry, które znajdziesz na Friv, pomogą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu lub po prostu dla zabawy. To naprawdę ekscytujące dla dzieci, przypomina nawet trochę te czasy, kiedy były robione w Adobe Flash, czy rodzice je pamiętają?

Friv jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. W większość z nich można grać na komputerze, ale istnieje szeroki wybór, który pozwala znaleźć grę na każdą potrzebę i móc z niej korzystać na urządzeniu mobilnym. Może to być również pomocne dla rodziców, pomagając im przez chwilę utrzymać uwagę dzieci podczas wykonywania innych obowiązków.

Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnej gry, w której możesz się ubrać lub zmienić fryzurę, kuchni, w której możesz być świetnym szefem kuchni, sportu, w którym możesz grać w piłkę nożną lub koszykówkę, czy wyścigów, w których możesz jeździć po różnych krajobrazach różnymi pojazdami. Oczywiście jest więcej, jeśli nie szukasz niczego konkretnego, daj się ponieść wszystkim, co oferuje i odkryj nowe ukryte skarby.

 

Między innymi możesz to zrobić sam lub z innymi graczami. Za pomocą kilku sztuczek dostaniesz się do tajnych gier, które w innym przypadku byłyby niedostępne. Friv daje Ci możliwość grania bezpośrednio z aplikacji lub pobrania ich za darmo i używania ich bez połączenia z Internetem w dowolnym innym momencie.

Ale najbardziej nostalgiczna strona ma również swoją stronę na Friv, z samej platformy znajdziesz kilka wyskakujących okienek, które przeniesie Cię na stronę klasyków, frivclassic.com, i na inną utworzoną we Flashu, frivmega.com.

Oprócz tego Friv ma inne funkcje, które sprawią, że Twój dzień będzie ciekawszy. Jeśli gry wideo nie są twoją rzeczą, masz na przykład Chiptune, gdzie możesz posłuchać zabawnych melodii, poznać najzabawniejsze wiadomości, które się dzieją, Daily Cute Picture przedstawia ci obraz dnia i możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, lubiąc lub zostawiając swoje komentarze do zdjęć, znajdziesz również codzienne informacje o wycenie, aby nie przegapić żadnego szczegółu, codziennie nową łamigłówkę, w której będziesz musiał odpowiedzieć na pytania lub rozpoznać obiekty na obrazie lub test reakcji, w którym będziesz musiał szybko odpowiedzieć na konkretne pytanie. Pamiętaj, aby grać i bawić się wszystkim, co można znaleźć we Friv.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Friv
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz poćwiczyć mózg.

- Można się zrelaksować i miło spędzić czas.

- Możesz się czegoś nowego nauczyć.

- Zawsze znajdziesz grę tego, czego szukasz.
CONS
- Niektóre gry mogą być stresujące.

- Są takie, które nie są zbyt archaiczne.

- Opcja gry z innymi graczami jest bardzo powolna.

- Podczas gry online mogą wystąpić awarie połączenia.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Friv

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.10.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Friv wyznacza ścieżkę nowej mody

Friv wyznacza ścieżkę nowej mody

Nagłówek

Nie można zaprzeczyć sukcesowi współpracy między użytkownikami. Obecnie najpopularniejszymi doświadczeniami są te, które zachęcają ludzi do odgrywania aktywnej roli podczas zabawy. Friv idzie o krok dalej i umożliwia tworzenie, udostępnianie i korzystanie z propozycji stworzonych przez użytkowników. Totalnie wolnyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje