Google Drive
Teraz możesz uzyskać dostęp do swoich dokumentów lub obrazów z dowolnego miejsca
Pobierz Google Drive recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.3
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (2/10)

Dysk Google to usługa opracowana przez Google w 2012 roku, która umożliwia użytkownikom korzystanie z 15 gigabajtów przestrzeni wirtualnej z ich systemu w chmurze. Mogą to być różnego rodzaju dokumenty i pliki z różnymi rozszerzeniami. Usługa polega na wykorzystaniu serwerów Google do udostępniania i synchronizowania plików na różnych urządzeniach, pod warunkiem, że użytkownicy logują się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła należącego do konta Google. Zawiera także niektóre aplikacje, z których można korzystać na urządzeniach w trybie offline, takie jak edytory, w których niektóre aplikacje mogą pracować w trybie offline. Pakiet zawiera bogactwo narzędzi do edycji plików, edytowania tekstu, tworzenia pokazów slajdów i różnych dokumentów Google. Wszystkie przetworzone lub nowo utworzone pliki można domyślnie znaleźć na dysku (chyba że ustawienia zostaną zmienione).

 

Z drugiej strony synchronizacja oferuje wygodny sposób przenoszenia plików z telefonu komórkowego na komputer. Jest to wygodna usługa dla różnych systemów operacyjnych, takich jak Android i IOS. Jak wspomniano na Dysku Google, możesz użyć 15 GB wolnego miejsca, ale istnieją inne płatne pakiety dostosowane do konkretnych potrzeb. Każde konto może zostać dodatkowo spersonalizowane pod względem prywatności, na wypadek, gdybyś udostępnił je innym osobom (na przykład w miejscu pracy), aby uniknąć niewłaściwego wykorzystania danych.

Możesz kliknąć przycisk, aby zobaczyć najnowsze pliki, wewnątrz znajdziesz ostatnie pliki, które edytowałeś przed uporządkowaniem ich chronologicznie. Metody bezpośredniego udostępniania roboczych dokumentów tekstowych są bardzo przydatne, aby je udostępnić, należy nacisnąć przycisk w prawym górnym rogu ekranu lub wyróżnić tekst i komentarz, aby było bardziej zrozumiałe, jeśli odbiorca musi edytować coś na przykład.

Różne opcje mogą zautomatyzować przesyłanie plików z telefonu, takich jak zdjęcia. Kopie zapasowe są gwarantowane, może to być bardzo wygodne podczas ponownej instalacji urządzenia mobilnego. Interaktywni asystenci są bardzo sprytni w organizowaniu swoich plików. Mogą powiedzieć Ci dokładnie, czego szukasz, na podstawie złożonych algorytmów. Jest to oprogramowanie, które po prostu przechowuje dużą liczbę meta informacji, takich jak daty, godziny, i może przypominać o przeszłych zdarzeniach ze szczegółowymi informacjami.

 

Najbardziej podstawową funkcją Dysku Google jest to, że możesz przesyłać pliki i wyświetlać je na wszystkich innych urządzeniach zarejestrowanych na tym samym koncie. Oczywiście chodzi o pracę z tymi plikami z konta. A jeśli stracisz niektóre pliki na swoich urządzeniach, możesz je później znaleźć na Dysku Google. Pozwala to na pracę z komputera stacjonarnego lub laptopa. Jeśli korzystasz z systemu Windows, możesz szybko uzyskać dostęp do dysku poprzez folder w jego aktywnym obszarze. Jeśli chcesz się tego nauczyć, jest to bardzo prosta procedura.

 

Dysk Google jest bardzo łatwy w użyciu. I można go używać z dowolnego konta Google, w tym kont firmowych. Możesz pozbyć się wszystkich niepotrzebnych plików lub plików, których już nie potrzebujesz, po prostu wybierając go i naciskając przycisk kosza. Podobnie jak okna, zostaną one przeniesione do kosza, z którego można je całkowicie przywrócić lub usunąć.

 

W panelu Dysku Google możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć swoje pliki. Istnieje jednak skrót, który może pomóc w sortowaniu typu pliku, a nawet przejściu do opcji wyszukiwania zaawansowanego. Po lewej stronie ekranu znajduje się wyglądający jak klan pasek menu. Gdzie podstawowe funkcje i opcje udostępniania innym osobom są reprezentowane przez ikony. Możesz także udostępniać pliki osobom korzystającym z Dysku Google z ich własnych kont. Gdy otworzysz panel konta i nie widzisz plików, które zostały Ci udostępnione, prawdopodobnie możesz sprawdzić przycisk Udostępnione dla mnie na pasku menu po lewej stronie z ekranu. Dzięki tym wszystkim podstawowym informacjom możesz zacząć korzystać z Dysku Google, aby odkryć jeszcze bardziej przydatne funkcje.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest bezpłatny i może być używany na wielu urządzeniach.

- Jest łatwy w użyciu z paskiem wyszukiwania.

- Możesz udostępniać innym kontom.

- Możesz przeciągać i upuszczać pliki.


CONS
- Problem z siecią może wystąpić, jeśli połączenie nie jest tak silne.

- W niektórych przypadkach nieco wolniej w porównaniu do MS Excel.

- Dla niektórych osób ta organizacja sugestii może być niewygodna.

- Nie można używać niektórych klawiszy skrótu, takich jak na komputerze.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Drive

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Poznaj sekrety Dysku Google

Poznaj sekrety Dysku Google

Aktualności

Aplikacja internetowa Google stała się istotną częścią codziennego życia. Możesz zapisywać wszelkiego rodzaju pliki i udostępniać je komu chcesz. Nie tak dobrze wiadomo, że przechowujesz w nim wszystkie kopie zapasowe telefonu komórkowego lub możesz łączyć pliki bez konieczności przesyłania ich do niegoWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje