Google Duo
Znajdź aktualną aplikację do rozmów wideo stworzoną przez Google LLC
Pobierz Google Duo recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.3
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (8/10)

Jeśli jesteś z poprzedniej generacji, to pamiętasz czasy, kiedy nie można było wysłać zdjęć w wysokiej rozdzielczości, a dotarcie do celu zajęło dużo czasu. Dzięki dzisiejszym zaawansowanym technologiom, w tym najnowocześniejszemu sprzętowi mobilnemu i protokołom, szybko stało się to przeszłością. W dzisiejszych czasach urządzenia takie jak smartfony, tablety i komputery mogą wysyłać pliki, niemal natychmiast, bardzo duże, w postaci obrazów o wysokiej rozdzielczości, a nawet filmów.

Wiele lat temu Google wprowadził produkt Duo, który ma wszystkie zalety, aby być jednym z wiodących produktów w dziedzinie połączeń wideo, ponieważ jeśli spojrzy się na to z perspektywy, można go zintegrować z wieloma urządzeniami, a ponadto jest bezpieczny szyfrowane połączenie. W ostatnich latach aplikacja została kilkakrotnie ulepszona, dzięki czemu można łatwo wykonywać połączenia z różnych urządzeń, takich jak smartfon, tablet, komputer stacjonarny lub laptop.

 

Aby go cieszyć, wystarczy pobrać go ze sklepu internetowego Google lub Apple, musisz także mieć aktywne urządzenie mobilne, które może odbierać wiadomości SMS i numer telefonu komórkowego. Po pobraniu do telefonu, niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu operacyjnego Android, czy iPhone'a, otworzy się automatycznie. Musisz potwierdzić swój numer telefonu, a aplikacja automatycznie wyszuka osoby, które również używają go na listach znajomych. Nie ma opcji dodania wiadomości e-mail, więc nie masz innej alternatywy niż ta. Aplikacja wyśle ​​SMS-a na Twój telefon, który rozpozna otrzymany kod potwierdzający i po prostu będzie gotowy do użycia.

 

Po załadowaniu strony głównej możesz zobaczyć w obszarze aktywnym kontakty, które już korzystają z aplikacji, a odpowiednio, przewijając w dół, zobaczysz osoby, które nie korzystają z aplikacji, dzięki czemu możesz wysłać im zaproszenie.

 

Po wprowadzeniu tych prostych ustawień możesz przetestować aplikację i ocenić, jak działa na twoim urządzeniu. Lepiej jest wypróbować czat grupowy, w którym można spotkać do 8 osób. Ta sama 7 Twoich znajomych, w tym Ty! Aby zainicjować takie działanie, przesuń palcem w górę po ekranie, aby zobaczyć ostatnie kontakty, które korzystały z aplikacji w punkcie dostępu. Kliknij przycisk „Utwórz grupę”. Następnie możesz wyszukać znajomych, korzystając z ich nazwisk lub numerów telefonów komórkowych w polu wyszukiwania. Jako administrator tej grupy możesz skonfigurować i nazwać lub wyciszyć dowolnego z uczestników, jeśli potrzebujesz ciszy, mówisz i muszą cię słuchać. Zasadniczo wszystko, co można zrobić na prostym czacie telefon-telefon. Jeśli klikniesz przycisk YouTube na czacie na żywo, zobaczysz osoby, które dołączą na niebiesko, więc jeśli ktoś nie może wziąć udziału z przyczyn technicznych, również się przedstawi.

 

Jeśli chcesz poprawić wydajność przed kamerą, pamiętaj, że jest to prawidłowe ustawienie telefonu. Może to być nawet prowizoryczny statyw, jeśli chcesz, ale na wysokości głowy. Innym ważnym wyborem, który musisz podjąć, jest dokąd wybrać właściwe oświetlenie. Każde naturalne światło, które nie zatrzymuje Cię zbytnio, na przykład przy oknie, gdy słońce świeci bezpośrednio na twoją twarz, może znacznie poprawić umiejętności mówienia aparatem.

 

Główną zaletą tych nowych technologii jest to, że oprócz wygody oferują one również zupełnie nowe horyzonty dla twoich zobowiązań; Na przykład, jeśli jesteś nauczycielem, który chcesz uczyć swoich lekcji, a brak klasy nie przeszkodzi ci w rozwijaniu się w tym kierunku, pomyśl o tym. Nie musisz się martwić o jakość dźwięku, ponieważ Duo będzie używać dźwięków z wbudowanych mikrofonów na urządzeniu mobilnym, tablecie lub komputerze.

 

Google Duo wskaże, że każdy z gości ma aktywny czat, jeśli zdecydujesz się dołączyć z innego urządzenia. Tak długo, jak długo czat jest aktywny, komunikacja może się w nim odbywać. Możesz korzystać z różnych kamer i wysyłać różne wiadomości, takie jak krótkie filmy lub tylko tekst i dźwięk. Możesz również pobrać różne materiały ze swoich rozmów, które będą aktywne przez 24 godziny.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor :
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Usługa jest bezpłatna.

- Posiada szeroką gamę opcji w funkcjach.

- Nie wymaga wiadomości e-mail do korzystania z aplikacji.

- Możesz zrobić grupowy czat wideo.
CONS
- Może nie działać bez problemu na wszystkich urządzeniach.

- Ma wiele automatycznych operacji, co z kolei może cię nieco ograniczyć.

- Są dość silni konkurenci i nie jest to jeszcze konieczne.

- Ma dziwny interfejs, który nie odróżnia go od niczego konkretnego.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Duo

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Google Duo może zostać wchłonięte przez Google Meet

Google Duo może zostać wchłonięte przez Google Meet

Aktualności

Z biegiem czasu Google posiadało wiele aplikacji do rozmów wideo, przy czym Google Duo jest najbardziej rewolucyjnym pod względem wyglądu i osiąga lukę wśród najczęściej używanych. Wraz z niedawnym rozkwitem Meet i nakładaniem się niektórych jego funkcji, zaczęto rozważać możliwość połączenia tych dwóch, aby objąć wszystkich użytkownikówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje