Google Play Games
Ciesz się tysiącami darmowych gier online w jednej aplikacji
Pobierz Google Play Games recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.8
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (2/10)

Google Play Games to aplikacja do gier online i wszystkiego o grach online, która obejmuje: gry wieloosobowe, profile gier, chmury do zapisania, tabele wyników, a także ma witrynę społecznościową. Aplikacja działa jako tablica do gier, a także utrzymuje kontakt ze wszystkim, co związane z grami.


Wyobraź sobie coś w rodzaju platformy obsługującej graczy z całego świata i opracowanej przez Google. Sprawdzasz wiele informacji na temat gier, w które grałeś raz, i do tego nadal lubisz grać. Gry mogą, ale nie muszą być zgodne z Google, to nie ma znaczenia.


Kolejną dobrą rzeczą jest to, że możesz sprawdzić, które gry są kompatybilne z trybem dla wielu graczy, aby Gry Google Play mogły udostępniać Twoją grę znajomym, a może znajdziesz nowych przyjaciół lub pasjonujących graczy, których lubisz w niektórych misjach. Możesz robić wiele rzeczy z relacjami między wszystkimi platformami Google, takimi jak Google+, lubią grać ze znajomymi i możesz zobaczyć, jakie gry zapisali.

Gry Google Play to tak naprawdę król sieci gier, który pozwala systematycznie wybierać i zapisywać gry. Może to być bardzo przydatne dla osób, które lubią zamawiać i są na ogół bardziej ukierunkowane. Ale głównym powodem jest to, że przeciętni ludzie (nie tylko gracze) będą korzystać z tej aplikacji, oczywiście, do czytania i wyszukiwania gier.

Istnieje wiele gier, od gier wieloosobowych po gry offline, takie jak te zainstalowane w aplikacji, więc czasami, gdy nie możesz się połączyć, możesz grać w PAC-MAN, Solitaire, Snake i Cricke. Tym, co pomaga Google Play Games dotrzeć do nowych użytkowników, jest opcja „instant play”, jest to bardzo przydatne, jeśli nie podoba ci się długi proces instalacji. Od 03.31.20 mogą nie obsługiwać oszczędności w czasie rzeczywistym z gier, więc przygotuj się na to i sprawdź swoje gry.


Po pobraniu Google Play Games zobaczysz, że nie wymaga to żadnych specjalnych wskazówek na temat korzystania z niej. To pierwsza strona, na której wszystko jest. W dolnym wierszu będziesz mieć 3 przyciski Strona główna, Kolekcje i Społeczności. W swoim profilu możesz wybrać odpowiednie ustawienia.


Po utworzeniu profilu id będziesz mieć wszystkie narzędzia, w tym nagrywanie gier, aby dzielić się najlepszymi chwilami ze społecznością. Możesz zdobywać kolejne poziomy i zapisywać swoje osiągnięcia. Gra z wielu urządzeń nie będzie dla Ciebie problemem, Gry Google Play obsługują również te opcje.


Ta aplikacja jest naprawdę doskonałym miejscem dla wszystkich początkujących i entuzjastów twórców gier, którzy chcą opracować własną grę.

Jeśli chodzi o gry, możemy powiedzieć, że Google stosuje dobrą praktykę zapewniania wszystkich funkcji, które ma każda gra. Dlatego w tym miejscu bardzo łatwo będzie skupić się na samej grze i graczach, którzy w nią grali. Aby osiągnąć więcej osiągnięć i rywalizować ze znajomymi.


Możesz filtrować tyle, ile chcesz, z gatunków gier, które są bardziej wystarczające i obejmują wszystkie standardy, od łamigłówek po gry przygodowe i wiele innych. Aplikacje są bardzo intuicyjne i łatwe. Wszystkie wyniki będą obejmować Twoją stronę główną. Możesz sprawdzić swój ranking i przeczytać opisy z Google Play.


Istnieje kilka skrótów klawiszowych, które pomogą Ci wyszukiwać zgodnie z Twoimi celami i potrzebami. Nie tylko natychmiastowe, ale także płatne gry, darmowe gry. Gry muzyczne, akcje itp. Na ekranie możesz zobaczyć 3 najczęściej granych gier błyskawicznych w tej chwili: Reflex Hero, Tiny Hope i Boom Air Hockey. Możesz oczywiście zobaczyć wszystkie nowe gry i ich zapowiedzi.


Cała organizacja gry będzie łatwa w utrzymaniu, tworzyć różne kolekcje gier i udostępniać je, śledzić niektóre trendy oraz korzystać z potężnych informacji o grze ze statystykami w czasie rzeczywistym. Będzie to przepływ informacji dla większości granych gier, która będzie kolejnym hitem i wiele więcej. Możesz też wypróbować ulubione gry innych osób i grać z nimi.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Spersonalizowany profil

- Zawiera zintegrowane gry

- Szeroka gama kolekcji

- Możliwość rywalizacji z innymi graczami
CONS
- Nagrywanie gier nie jest dostępne we wszystkich regionach

- Niektóre problemy z aktualizacjami gier

- Problemy z zapisywaniem gier

- Ładowanie tytułów może zająć trochę czasu
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Play Games

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Gry Google Play zdobywają nowych użytkowników w 2020 roku

Gry Google Play zdobywają nowych użytkowników w 2020 roku

Nagłówek

Google Play Store nie przestał się rozrastać, dzięki ciągłym aktualizacjom. Po wyjściu Fortnite z App Store gracze postrzegali Sklep Google Play jako alternatywę do dalszego korzystania ze słynnej gry. Spowodowało to lawinę nowych użytkowników w wniosku, ale ostatnio poinformował również o zamiarze usunięcia go ze swojego kataloguWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje