Recenzja HBO

Zaktualizowano 10.08.2020

HBO to jedna z najważniejszych platform do strumieniowego przesyłania treści audiowizualnych. Ma obszerny katalog wysokiej jakości seriali i filmów z ponad 1000 godzin oglądania, ekskluzywną i oryginalną zawartością, zasilaniem pięciu urządzeń i czternastodniowym bezpłatnym okresem próbnym


Nasza ocena (8.1)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : HBO Europe
Rev PEGI 3
Sponsored Link

HBO to jedna z najczęściej używanych platform treści na żądanie. Jest bezpośrednią konkurencją ze strony Netflixa i Amazon Prime, ale jej zaletą jest szeroki katalog własnych filmów i seriali.

Jest częścią północnoamerykańskiego kanału HBO, należącego do WarnerMedia, który uruchomił usługę przesyłania strumieniowego w 2010 roku, z ponad 1000 godzinami treści i milionami użytkowników na całym świecie. Do Hiszpanii dotarł w listopadzie 2016 r. Dzięki umowie z Vodafone.

Jeśli coś charakteryzuje tę platformę to kreatywność, to odnajdujemy własne produkcje wysokiej jakości, które mają duży wpływ, takie jak Los Sopranos. Można też oglądać najnowsze filmy, wszystko według gustu konsumenta, który jest właścicielem swojego konta w HBO.

HBO można oglądać na dowolnym urządzeniu, aplikację można pobrać bezpłatnie i jest dostępna na Androida i iOS. Aby założyć konto, wystarczy wejść na jego stronę internetową i zarejestrować się z miesięczną opłatą. Jedną z jego zalet jest to, że ma okres próbny, w którym użytkownik cieszy się wszystkimi jego treściami za darmo i jeśli zdecyduje, że nie chce kontynuować subskrypcji, może ją usunąć tego samego dnia, w którym kończy się ten okres, czyli dwa tygodnie od moment na subskrypcję. Podobnie jak Netflix, można go udostępnić maksymalnie pięciu urządzeniom.

HBO ma obecnie ponad 900 tytułów między serialami, filmami i dokumentami, przewyższając liczebnie inne platformy, ale daleko od tych liczb, to, co charakteryzuje ją, to oryginalne serie. Brak możliwości oglądania ich na innych kanałach streamingowych sprawia, że ​​jest to bardzo atrakcyjne z punktu widzenia subskrypcji, tak jest w przypadku Game of Thrones, HBO nadawało wyłącznie swój ostatni sezon, co spowodowało wzrost liczby osób, które zatrudniły HBO. znacząco. Chociaż nie są jedynymi, które ma, ma również inne bardzo znane z innych kanałów, takie jak The Walking Dead AMC.

Jego katalog filmów jest mniejszy niż Netflix, ale zawsze jest aktualny. Bez zwiększania się masowo tylko po to, aby zwiększyć ich liczbę, możemy znaleźć świetne klasyki filmowe, takie jak Titanic, Forrest Gump, wraz z innymi znacznie bardziej aktualnymi, takimi jak Fantastyczne zwierzęta i Gdzie je znaleźć lub Międzygwiezdny. Znaleźliśmy również niektóre, które są tymczasowo włączone do platformy, jak miało to miejsce w sadze o Harrym Potterze.

Podobnie jak w innych, HBO zawiera opcję „Kontynuuj oglądanie”, która kontynuuje serię i filmy dokładnie w miejscu, w którym je zostawiliśmy, aby niczego nie przegapić i nadal cieszyć się ich oglądaniem. Zawiera inne sekcje, takie jak Rekomendacje, Filmy do obejrzenia jako rodzina, Wielkie hity i klasyczny podział według gatunków. Zabawną klasyfikacją jest Resaca Cinema do oglądania, dostępne tylko w weekendy lub w bardzo ojczystym kraju, takim jak Made in Spain, z dużą liczbą tytułów wyprodukowanych w naszym kraju, zarówno seriali, jak i filmów; Ma sekcję dziecięcą dla najmniejszego domu z dużą liczbą tytułów za pośrednictwem zakładki Dzieci, można ją zablokować kodem PIN, aby mieć kontrolę nad tym, co widzą dzieci i upewnić się, że nie zobaczą nieodpowiednich treści lub że nie może wejść bez zgody rodziców.

Aby uzyskać dostęp, należy wprowadzić użytkownika i hasło, które będzie również używane do kontroli rodzicielskiej. Wchodząc do aplikacji HBO stwierdzamy, że ma ona interfejs bardzo podobny do jej wersji internetowej, na górze znajdziemy wszystkie jej nowości. Schodząc w dół, widzimy wszystkie opcje, które nam oferuje. Jest to bardzo podobne we wszystkich urządzeniach, na których go używasz.

Będąc usługą przesyłania strumieniowego wysokiej jakości, konieczne jest posiadanie przepustowości, która obsługuje ją z połączeniem internetowym. Ale jeśli chcesz mieć swoje seriale lub filmy na przyszłość, w której nie wiesz, czy możesz połączyć się z platformą, HBO daje Ci możliwość pobrania tego, co chcesz ze swojego katalogu i możliwość obejrzenia go kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, bez konieczności połączyć.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : HBO Europe
Sponsored Link

Pakiet HBO – najbardziej kultowe seriale na wyciągnięcie ręki
HBO to stacja telewizyjna, będąca właścicielem takich kanałów jak: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax oraz Cinemax2, na których można oglądać najbardziej kultowe produkcje w historii telewizji. Poza tym, jest ona również producentem własnych, rewelacyjnych seriali, które biją rekordy popularności, zarówno w Polsce jak i na świecie. To właśnie dzięki niej powstały: "Gra o Tron", "Westworld", czy "Wielkie kłamstewka". Wykupując pakiet HBO można zapewnić sobie dostęp nie tylko do własnych seriali stacji, ale również tych, które nie są jej oryginalnymi produkcjami, a także do pozycji zaliczanych do serialowej klasyki. Chcąc rozpocząć przygodę z wybranym serialem nie trzeba oczywiście śledzić aktualnego programu HBO. Za sprawą serwisu streamingowego, użytkownicy mają do dyspozycji wszystkie sezony poszczególnych produkcji i mogą w dowolnym momencie uruchomić wybrany odcinek.Natychmiastowy dostęp do najnowszych odcinków seriali
Zaletą HBO jest fakt, że najnowsze odcinki wielu seriali są emitowane równo ze światową premierą lub tuż po niej. Poza tym, od razu udostępnia je serwis streamingowy, dzięki czemu serialomaniacy nie muszą uzależniać się od ramówek telewizyjnych. Zamiast pobierać pliki z niepewnych źródeł mogą w legalny sposób być na bieżąco z tym, co się dzieje w danej produkcji. Nie bez znaczenia jest też to, że seriale dostępne są w wersji: oryginalnej, z polskim lektorem oraz z napisami (polskimi lub angielskimi).Bogata oferta filmów
Pakiet HBO to również przepustka do najnowszych filmów, które są emitowane na kanałach stacji i udostępniane w jej serwisie już po kilkunastu miesiącach od kinowej premiery. Obecnie, na platformie HBO GO można znaleźć ponad 800 tytułów, zarówno nowych jak i nieco starszych. Dostępne są również dokumenty filmowe i serialowe, a także rozbudowana kategoria Kids, na którą składają się setki bajek oraz seriali animowanych dla najmłodszych. 


 Porady

- oglądasz co chcesz i ile chcesz

- nie musisz tracić potrzebnego czasu na filmy lub seriale

Za/Przeciw
Pros
- Możesz znaleźć najbardziej kultowe seriale w historii telewizji, takie jak Game of Thrones czy The Sopranos

- Ma coraz więcej europejskich produkcji

- Możesz go wyświetlić na maksymalnie pięciu urządzeniach

- Czternastodniowy okres próbny
CONS
- Silna konkurencja między różnymi platformami

- Czasami ładowanie serialu lub filmu może zająć dużo czasu

- Są filmy, które można znaleźć tylko tymczasowo

- Są serie, które nie są kompletne, brakuje sezonów

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

HBO

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje