Houseparty
Jeśli szukasz połączeń wideo w najlepszej jakości
Pobierz Houseparty recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.6
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (5/10)

House Party to czat wideo, który można uruchomić na urządzeniach z Androidem lub iOS. Możesz sprawdzić i pobrać aplikację House Party za darmo w jej sklepie z aplikacjami. Później w tej aplikacji mogą być dostępne płatne funkcje, ponieważ teraz staje się ona coraz bardziej popularna, a programiści naprawdę musieli obsługiwać największe zainteresowanie swoją aplikacją od dłuższego czasu.

Aby korzystać z tej aplikacji, musisz się zarejestrować, wypełniając zwykłe formularze w celu uzupełnienia swoich danych osobowych, takich jak adres e-mail, nazwa, nazwa użytkownika i hasło. Cały projekt aplikacji jest łatwy w użyciu. Przesuń w górę i znajdź osoby, z którymi chcesz rozmawiać, i poczekaj na załadowanie ekranu.

Ze względu na sposób organizacji aplikacji, gdy niektóre Twoje kontakty, w tym ty, łączą się, inni zobaczą wyskakujące powiadomienie o tym, aby mogli dołączyć do pokoju. Dlatego nazwa aplikacji House Party zawiera pokoje dla osób, które mogą poczuć, że mieszkają w domu. Użytkownicy mogą naprawdę blokować rozmowy od osób, które naprawdę się znają. Jest to kamień węgielny dla osób, które chcą omówić ważny temat, na przykład, jeśli mówimy o pracy. Firmy również odczuwają potrzebę komunikacji, gdy ich współpracowników nie ma. Dlatego pomysł polega na tym, że do tego celu można również wykorzystać House Party.

Niezależnie od tego warto pamiętać, że jeśli chcesz skorzystać z czegoś (darmowego) online, dobrym pomysłem jest zawsze pójść o krok dalej w zakresie bezpieczeństwa. Istnieje kilka kroków, które mogą chronić Ciebie i Twoje dane osobowe. Ale najważniejszą i najłatwiejszą rzeczą jest stworzenie unikalnego i bezpiecznego hasła! Można to zastosować na każdej innej platformie, która ma system wyboru hasła.


Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś pobrać inną aplikację do udostępniania filmów i promocji, tutaj możesz spróbować, pospiesz się, jeśli nie masz.
Aplikacja jest szybka, łatwa i wygodna w użyciu, umożliwiając także prowadzenie połączeń konferencyjnych, a możliwość grania w gry doskonale odpowiada potrzebie komunikacji z przyjaciółmi.

Aplikacja nie jest całkiem nowa, została uruchomiona w 2016 roku, ale potem udało jej się tak dobrze, przeciążając swoich dużych konkurentów, którzy oferują takie usługi. Z tego powodu do dnia dzisiejszego zyskuje dużą popularność. Częściowo dlatego, że inne aplikacje się nimi nudziły, częściowo z powodu potrzeby zabawy w tym siedzącym życiu, którą prowadzi większość ludzi, lub odwrotnie, ponieważ niektórzy ludzie mogą po prostu zaoferować swoim odbiorcom coś naprawdę fajnego. . Prawda jest taka, że ​​kiedy ludzie odczuwają potrzebę wyrażania siebie i łączenia się z innymi, zawsze będą spotykać się z ludźmi, a ich marzenia się spełnią.

Po otwarciu aplikacji możesz zobaczyć, którzy z Twoich znajomych są obecnie online. Jedną z głównych cech tej aplikacji jest to, że możesz rozpocząć konferencje ze znajomymi, które rozpoczynają się natychmiast na jednym kanale. Twój monitor zostanie oczywiście zmniejszony, ale nie wpłynie to na inne opcje rozrywki. Oczywiście istnieje również sposób na dostosowanie stanu aktywnego do bardziej poufnego, który ochroni cię przed sytuacją, w której jeden z twoich znajomych angażuje cię w rozmowę, na przykład gdy jesteś zajęty lub uczestniczysz w innych rodzajach działań. .

Jak wspomniano, możesz zaprosić znajomych do gry. Oto miejsce, w którym możesz się z Tobą podzielić informacją, że aplikacja jest własnością twórców gier Fortnite, więc nie zastanawiaj się, dlaczego możesz w nią grać. Gry takie jak Ciekawostki, Szybkie losowanie i wiele innych. Może się to zdarzyć po rozpoczęciu rozmowy. Jedynym ograniczeniem jest to, że możesz wchodzić w interakcje z maksymalnie ośmioma naraz.

Facemails to kolejna rzecz, która może być wielką zaletą dla pozostałych uczestników. Możesz łatwo wysłać wiadomość wideo do kogoś, kto teraz zdecyduje się być offline. Możesz przekazać im ważne informacje lub po prostu zaczekać, aż obudzą się rano. kiedy uzyskają dostęp do aplikacji, zobaczą ją. To może otworzyć pokój dla osób z dużym poczuciem humoru.

Pobierając Houseparty, oczywiście będziesz mieć wszystkich bliskich osób w jednym miejscu. Naprawdę odczuwamy potrzebę zgromadzenia w jednym miejscu naszych przyjaciół z różnych sieci społecznościowych na całym świecie. Dzięki Houseparty możesz to zrobić i jest to łatwy sposób na dobrą zabawę.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Life on Air
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
-To nic nie kosztuje

-Prosty i łatwy w użyciu

-Może być wykorzystywany do innych celów, takich jak praca

-Możesz wysyłać wiadomości wideo do znajomych, gdy nie są one dostępne
CONS
- Problemy z bezpieczeństwem

- Mogą dołączyć do konferencji bez zgody

- Wiele powiadomień

- Proces rejestracji jest długi
Kontynuuj pobieranie za darmo

Houseparty

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Houseparty łączy siły z UNO

Houseparty łączy siły z UNO

Nagłówek

Mobilna wersja UNO jest już rzeczywistością. Najbardziej znane karty do gry współpracują z Houseparty, aby zapewnić swoim użytkownikom najbardziej uzależniającą grę planszową wszechczasów. W lewym dolnym rogu pojawi się liczba kart, które ma każdy z uczestników i będziesz musiał wybrać tylko tę, którą chcesz dodać do środkaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje