Recenzja MeetMe

Zaktualizowano 10.08.2020

MeetMe to bezpłatna witryna w połowie drogi między serwisami społecznościowymi a portalami randkowymi. Dzięki systemowi geolokalizacji możesz znaleźć blisko siebie wiele osób, z którymi masz te same zainteresowania, możesz wymieniać się zdjęciami, filmami, a nawet prywatnie z nimi rozmawiać


Nasza ocena (6.3)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : MeetMe
Rev PEGI 3
Sponsored Link

MeetMe to rozrywkowo-randkowy serwis społecznościowy, który wywołuje sensację wśród młodych ludzi. Ze względu na potrzebę komunikowania się, każdego dnia dodaje się więcej aplikacji, które pomagają poznać nowych ludzi i odkryć tysiące ludzi na całym świecie, którzy są bardzo podobni do Ciebie. Wcześniej znany jako MyYearbook, został pierwotnie stworzony, aby znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, ma miliony aktywnych użytkowników, którzy każdego dnia znajdują nowego przyjaciela lub miłość swojego życia.

MeetMe oferuje swoim użytkownikom możliwość czatowania, wysyłania prezentów, zdjęć i filmów. Aplikacja może być używana na komputerze PC lub telefonie i jest kompatybilna z systemami Android i iOS. Wymaga rejestracji i bezpłatnego pobrania.

Po rejestracji zobaczysz, że Twoje sugestie zostaną spersonalizowane za pomocą różnych filtrów. Wersja mobilna oferuje o wiele więcej opcji komunikacyjnych niż wersja na komputery stacjonarne. Dzięki telefonowi możesz umilić czas spędzony w witrynie. W formie zagadek, za każdym razem, gdy ktoś polubi któreś z Twoich zdjęć, musisz zgadnąć, kto to zrobił, tego typu gra jest tym, co oferuje MeetMe i co zwiększy zainteresowanie młodych ludzi, gdy być grą. Na tym polega mechanika, poprzez wyzwania odblokowujesz profile i dzięki temu poznajesz nowe osoby, które tworzą społeczność. Wszystko, co dzieje się z Twoim profilem, pojawi się jako statystyki, dzięki czemu możesz zobaczyć, kto oglądał Twój profil i komu się podobał.

Zwykle znajdziesz więcej osób w pobliżu Twojej lokalizacji, ponieważ korzysta ona z geolokalizacji Twojego urządzenia. Jeśli chcesz zobaczyć konkretny profil, po prostu kliknij na niego i możesz wiedzieć wszystko. Każdy użytkownik ma prywatny pokój rozmów i osobiste zdjęcia. Możesz także wchodzić w interakcje, polubiąc lub komentując te obrazy, a co najważniejsze, dodając znajomych. Zdecydowanie zaleca się pobranie wersji mobilnej, ponieważ jest ona znacznie bardziej aktualna niż wersja internetowa.

Podobnie jak aplikacja Tinder, ma również funkcję szybkiego wyboru, przeciągając palcem po ekranie. Innym ciekawym dodatkiem jest Secret Admirer, w którym uzyskujesz dyskretne porady od innych, ale musisz wiedzieć, kto ci doradza. MeetMe to w zasadzie czat, na którym poznajesz inne osoby, niezależnie od wieku i wykorzystując zaznaczone przez siebie zainteresowania.

W pytaniach uzyskasz porady, jak rozpocząć rozmowę z nieznanym użytkownikiem i, jeśli jesteś zainteresowany, udzielisz porad innym członkom z tymi samymi pytaniami co Ty. W głównym menu nawigacyjnym znajdują się kanały, w których można zobaczyć transmisje na żywo innych użytkowników.

Twórcy unikają niechcianych irytacji i starają się uniemożliwić członkom łamanie standardowych zasad, blokując lub blokując im dostęp do aplikacji, umożliwiając każdemu bardzo prosty i bezpieczny dostęp do witryny. Możesz usunąć swoje konto w dowolnym momencie, jeśli chcesz je zamknąć.

Ponieważ jest to skrzyżowanie sieci społecznościowej i serwisu randkowego. W MeetMe znajdziesz miejsce na przyjacielską pogawędkę lub nowe randki. Robisz to, uczestnicząc w poszukiwaniu różnych tematów, które są również pogrupowane w różne kategorie, takie jak sztuka, muzyka, wiadomości, tatuaże, polityka, religia i wiele innych. Brzmi świetnie, ale musisz też uważać na dane osobowe, które podajemy, narażając się na ryzyko, jakie stwarzają tego typu platformy.

Może jesteś nowy w mieście i nie masz jeszcze wielu przyjaciół, MeetMe przybliża Cię do innych ludzi w bardzo łatwy sposób z własnego telefonu komórkowego. Znajdź ludzi z takim samym pragnieniem i troską jak Ty. Ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna, ale ma również wersję płatną, w której znajdziesz ekskluzywne funkcje, takie jak odblokowywanie zdjęć użytkowników, wiedza, kto widział Twoje zdjęcia, usuwanie reklam lub gromadzenie kredytów, za pomocą których możesz wyróżnić swoje publikacje. Aktualizacja konta w celu korzystania z tych funkcji płatności jest dość tania w porównaniu z innymi witrynami. Więc nie trać czasu i wypróbuj tę aplikację.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : MeetMe
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- MeetMe jest bezpłatne.

- Łatwy w użyciu.

- Wielu konsumentów na całym świecie.

- Znajdź osoby w pobliżu zaznaczonej lokalizacji.
CONS
- Czasami ma fałszywe profile.

- W ich profilach nie ma pełnych informacji o użytkownikach.

- Jeśli używasz zwykłego konta, zobaczysz wiele reklam.

- Może to spowodować problemy i zamknąć aplikację.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

MeetMe

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje