Recenzja Microsoft Office

Zaktualizowano 10.08.2020

Microsoft Office - pakiet aplikacji biurowych wyprodukowany przez firmę Microsoft


Nasza ocena (5.2)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Microsoft
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Wszyscy znamy takie aplikacje spod znaku Microsoft jak: Word, Excel, Outlook czy PowerPoint.  Microsoft Office to klasyczny pakiet biurowy, który odróżnia od innych nastawienie na obsługę danych w chmurze, większa integracja z usługami Microsoftu oraz zupełnie nowy sposób podejścia do pracy z dokumentami.

Pisz bez obaw, wiedząc, że inteligentna technologia ułatwi Ci pracę, udostępniając sugestie dotyczące pisowni, gramatyki, a nawet stylu pisania. Mając odpowiednie narzędzia na wyciągnięcie ręki, możesz łatwo zastąpić pisanie na papierze funkcjami cyfrowego pisma odręcznego i intuicyjnego edytowania.

Dzięki inteligentnej technologii program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł. Udostępnij skoroszyt innym osobom i zawsze pracuj z jego najnowszą wersją w ramach współpracy w czasie rzeczywistym, aby szybciej wykonywać zadania.

Dzięki usłudze Microsoft Office możesz pracować z plikiem dowolnego programu na urządzeniu przenośnym, na komputerze stacjonarnym i za pośrednictwem Internetu.

Przekazuj swoje pomysły, korzystając z estetycznych projektów, rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon. Dzięki inteligentnej technologii możesz łatwo ożywić swoją prezentację kilkoma kliknięciami. Opowiedz swoją historię bez obaw, korzystając z notatek na każdym slajdzie, które są widoczne tylko dla Ciebie. Łatwo tłumacz slajdy na wybrany język i używaj wbudowanej funkcji Sprawdzanie ułatwień dostępu, aby zagwarantować, że nic nie umknie Twoim odbiorcom.

Programy składające się na Microsoft Office są przeznaczone do uruchamiania na platformie Microsoft Windows oraz Apple OS X, lecz mogą zostać uruchomione na innych systemach (GNU/Linux, FreeBSD itp.) za pomocą programów takich jak np. Wine.

 

 

 


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Microsoft
Sponsored Link

Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy - nikomu nie trzeba go przedstawiać.


Microsoft Office to pakiet stanowiący połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie aplikacji, takich jak Excel i Outlook, z zaawansowanymi usługami w chmurze, takimi jak OneDrive i Microsoft Teams, umożliwia wszystkim tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.


Microsoft Office zawiera programy podstawowe takie jak:
-Word (edytor tekstu)
-Excel (arkusz kalkulacyjny)
-PowerPoint (tworzenie i wyświetlanie prezentacji)
-OneNote (sporządzanie notatek, dodawany od wersji 2003)


Oraz programy dodatkowe:
-Access (front-end baza danych z wbudowanym silnikiem plikowych baz danych Microsoft Jet)
-Entourage (odpowiednik Microsoft Outlook dla Mac OS)
-Outlook (osobisty menadżer informacji, tzw. PIM)
-Project (zarządzanie harmonogramem projektów)
-Publisher (tworzenie publikacji prasowych)
-SharePoint Server lub Sharepoint Services 3.0 (zestaw serwerów do zarządzania informacjami)
-Project Server (zarządzanie projektami na poziomie organizacji)
-Visio (edytor schematów)
-Skype for Business (d. Microsoft Office Communicator – komunikator internetowy)


Microsoft Office to pakiet stanowiący połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie aplikacji, takich jak Excel i Outlook, z zaawansowanymi usługami w chmurze, takimi jak OneDrive i Microsoft Teams, umożliwia wszystkim tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.


Nawet w drodze możesz przeglądać wyniki pracy czy tworzyć budżet. Dzięki niezawodnym narzędziom do formatowania i funkcjom dostosujesz arkusz do potrzeb. Z aplikacją Excel utworzysz idealny arkusz kalkulacyjny.

Udostępnij pliki kilkoma naciśnięciami, szybko zapraszając innych do edycji skoroszytu, wyświetlenia go lub pozostawienia w nim komentarza. Skopiuj zawartość arkusza kalkulacyjnego do treści wiadomości e-mail bez zmiany formatu. Skoroszyt można też udostępnić, dołączając go lub kopiując link do niego.


 Porady

-Pobierz wersje próbną aby sprawdzić jak działa na Twoim urządzeniu

-Skorzystaj z Pomocy aby dowiedzieć się więcej o programach

-Połącz się z innymi aby szybko przekazywać informacje

Za/Przeciw
Pros
-Prosty w obsłudze

-Podstawowe funkcje są bezpłatne

-Mając cały pakiet możesz wykonywać rożne czynności

-Programy te sa wystarczające
CONS
-Dodatkowe programy są płatne

-Może nie spełniać oczekiwań profesjonalnych użytkowników

-Trzeba założyć konto by skorzystać z wersji próbnej

-Przy ponownym otwieraniu pliku zdarza się ze plik jest zdeformowany

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Microsoft Office

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Microsoft Office i ważna rola w edukacji

Microsoft Office i ważna rola w edukacji

Aktualności

Dzięki Microsoft Office 365 Education platforma aktywnie współpracuje w scenariuszu, który spowodował kryzys koronawirusa. Zestaw narzędzi firmy wraz z programem do wideorozmów grupowych Microsoft Teams staje się kluczowym elementem dla szkół na całym świecie


Polecane kursy Microsoft Office i nie tylko

Polecane kursy Microsoft Office i nie tylko

Nagłówek

Nauczenie się wszystkiego związanego z zestawem narzędzi Microsoft Office może być bardzo pomocne, zarówno w pracy, jak i w obszarach osobistych. Obecnie firma prowadzona przez Billa Gatesa oferuje wszelkiego rodzaju kursy za darmo na platformie Microsoft Learns. Istnieją szkolenia dotyczące baz danych, sztucznej inteligencji i Office 365


Microsoft 365 modernizuje swój wizerunek

Microsoft 365 modernizuje swój wizerunek

Nagłówek

Pakiet oprogramowania Microsoft Corp Office jest z nami od 1989 roku. Jego pierwsze wydanie zawierało dwa podstawowe pakiety: z jednej strony jeden obejmujący PowertPoint, Excel i word, z drugiej jeden z Schedule Plus i Access. Od tego czasu dużo padało, później liczne aktualizacje, i pomimo faktu, że ich popularność spadała w ostatnich latach, wciąż są niezbędnymi narzędziami w codziennym życiu milionów ludzi. Obecnie najnowszą wersją jest Microsoft 365 i jest wydany, zmienia swój wygląd, aby dostosować się do aktualnych trendów. To odnowienie zaczęło być widoczne na kontach firmowych, chociaż wydaje się, że nie jest jeszcze dostępne dla kont konsumenckich. Nowy projekt pasuje do ikon programu, wraz z uruchomieniem systemu Windows 10, prezentuje bardziej przejrzysty panel, z bardziej zaokrąglonymi narożnikami i kilkoma szczegółami płynnego projektowania


Microsoft Office ląduje na Chromebooku

Microsoft Office ląduje na Chromebooku

Nagłówek

Jednym z problemów z Chromebookiem jest to, że nie jest tak wszechstronny jak system stacjonarny. Innym jest to, że nie ma dużej liczby ustalonych aplikacji. Z tego powodu Google ogłosiło sojusz z Parallels w celu przekształcenia głównych aplikacji Windows. Dzięki temu oficjalnemu związkowi stanie się natywną częścią Chrome OS. Poprawi to jego wydajność i pozwoli na korzystanie z nich bez połączenia z Internetem. Jak powiedział w swoim oświadczeniu, można dodać wszystkie programy, w tym pakiet Microsoft Office. Dodają, że będzie to „wydajna, produktywna i oparta na współpracy praca w dowolnym momencie z dowolnego miejsca”. To połączenie może być dodatkiem dla firm korzystających z Chromebooków zamiast tradycyjnych komputerów. Początkowo oczekuje się, że integracja nastąpi jesienią tego roku, choć więcej szczegółów zostanie podanych w nadchodzących miesiącach


Microsoft Office doznał poważnego ataku

Microsoft Office doznał poważnego ataku

Nagłówek

Duża liczba użytkowników pakietu Microsoft Office padła ofiarą ataku na bezpieczeństwo swoich kont. Zastosowaną techniką było tak zwane „phishing”. Manewr polega na przykład na wysłaniu fałszywej wiadomości e-mail, aby dała hakerowi pozwolenie na poufne informacje. Atak występuje w kontekście wzrostu liczby tego rodzaju działań


Użytkownicy Microsoft Office 365 atakowani w kampanii hakerskiej na dużą skalę

Użytkownicy Microsoft Office 365 atakowani w kampanii hakerskiej na dużą skalę

Nagłówek

Niedawno odkryto próbę kradzieży prywatnych informacji użytkownika Microsoft Office 365. Ofiary otrzymały wiadomość e-mail z internetowego serwisu ankietowego SurveyMoney, który został wykorzystany jako przebranie. Tekst „Przejdź do oświadczenia o dostępie” w wiadomości e-mail ukrywał link przekierowujący do strony, na której użytkownicy musieli podać swój adres e-mail i hasło, umożliwiając w ten sposób przestępcom kradzież poświadczeń bezpieczeństwa kontaSzukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje