Recenzja Postales de Navidad

Zaktualizowano 10.08.2020

Boże Narodzenie obchodzone jest na całym świecie. Jest to święto narodzin Jezusa Chrystusa. Dzień imprezy przypada na 25 grudnia, ale uroczystości rozpoczynają się poprzedniej nocy, w Wigilię Bożego Narodzenia. To święto w wielu stanach. Jest to zwykle celebrowane z rodziną lub przyjaciółmi


Nasza ocena (5.5)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : APPINLOVE
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Wszędzie ludzie świętują Boże Narodzenie na swój sposób, ale tradycje w niektórych krajach są podobne do innych. Ale jak się budzi przyjęcie świąteczne?


Boże Narodzenie to święto narodzin Jezusa Chrystusa. We wczesnej epoce chrześcijańskiej narodziny Chrystusa upamiętniono 6 stycznia. Boże Narodzenie po raz pierwszy obchodzono, jak wiemy, w Rzymie w 335 roku, a główny festiwal rozpoczął się 25 grudnia, po wigilii. Dlatego niektóre kraje świętują również 24 grudnia.


Dlaczego nie jest już 6 stycznia z powodu zmiany nazwy rzymskiego przesilenia. Dotyczy to głównie świąt Bożego Narodzenia.


Od średniowiecza kościół katolicki obchodzi Mikołaja na początku sezonu adwentowego 6 grudnia. Już wtedy Mikołaj nosił prezenty dla dobrych dzieci.

Boże Narodzenie jest świętem w wielu stanach. W niektórych krajach, takich jak Niemcy, Austria lub Szwajcaria, masz kilka dni urlopu. Boże Narodzenie jest jednym z trzech głównych świąt kościoła, oprócz Wielkanocy i Zesłania Ducha Świętego.

Boże Narodzenie zwykle obchodzone jest z rodziną lub przyjaciółmi. Chodzą do kościoła, jedzą razem dobre jedzenie, często jest to pieczony indyk z różnymi dodatkami i jako deser jesz świąteczne ciasteczka. Następnie wymieniają się prezentami. Na przykład ludzie w Stanach Zjednoczonych wysyłają kartki świąteczne do swojej rodziny, przyjaciół i rodziny. Często robią zdjęcie całej rodzinie i drukują je na spersonalizowane kartki świąteczne. Zwyczaj wręczania prezentów dzieciom podczas Świąt Bożego Narodzenia zapoczątkował około 1535 r. Martin Luther, jako alternatywa dla praktykowania ofiary w Dzień Świętego Mikołaja, aby przyciągnąć zainteresowanie dzieci do urodzin Jezusa Chrystusa. W rodzinach katolickich dzieci długo otrzymywały prezenty w Dzień Świętego Mikołaja.

Ale kiedyś były też stare i nowe zwyczaje z różnych środowisk, na przykład:

Ludzie z całego świata dekorują swoje domy. Wewnątrz i na zewnątrz mają wiele lampek choinkowych, choinki, wieniec adwentowy, posągi Świętego Mikołaja, bałwanki i renifery. Lub przygotowują pyszne atrakcyjne jedzenie, takie jak pierniki. To zależy od kraju, w którym się znajdujesz, ale od września do grudnia miasta są całkowicie ozdobione latarniami, choinkami i wieloma innymi. W Wigilię Bożego Narodzenia na werandzie zostawiają ciasteczka i szklankę mleka na przekąskę dla Świętego Mikołaja. W okresie świątecznym można obejrzeć kilka seriali, filmów i posłuchać świątecznej muzyki. Istnieje również kilka sklepów świątecznych, które sprzedają ozdoby świąteczne i zabawki tylko przez cały rok.

Zabawne jest to, że ludzie często spędzają święta Bożego Narodzenia. Różnica polega na tym, że niektórzy ludzie chcą iść na śnieg, ponieważ w ich kraju jest gorąco, a niektórzy lubią ciepłe Boże Narodzenie, ponieważ w ich kraju jest zimno.

Pomysł na cele charytatywne zwiększa ogólnoświatową pomoc w okresie świątecznym. Wiele osób przekazuje pieniądze, jedzenie, ubrania lub zabawki. Ale jest też wielu wolontariuszy, którzy pomagają ludziom z różnymi usługami.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : APPINLOVE
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- Wakacje w wielu stanach

- Spotkaj się z najbliższymi

- Szczególne odczucia w okresie świątecznym

- Pomyśl o innych, którzy nie czują się dobrze i pomóż im
CONS
- Wysoki koszt uroczystości, jedzenia, prezentów i innych

- Stres, aby wszyscy czuli się dobrze

- Nie chodzi już o narodziny Jezusa Chrystusa

- Wzrost kapitalizmu

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Postales de Navidad

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje