Recenzja TikTok

Zaktualizowano 10.08.2020

Jest to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zazwyczaj z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub humorystycznymi scenami. Aplikacja jest bezpłatna i można ją zainstalować na urządzenia z systemem iOS i Android. Jeśli utworzysz konto, możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, takimi jak obserwuj, polub, komentuj i więcej. Możesz także udostępniać zawartość stamtąd na innych znanych platformach


Nasza ocena (9.1)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : ByteDance
Rev PEGI 3
Sponsored Link

TikTok, wcześniej nazywany Musical.ly, to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zwykle z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub humorystycznymi scenami. Aplikacja dotarła do listy najczęściej pobieranych w Stanach Zjednoczonych w październiku, ze 130 milionami użytkowników i jest na Facebooku i Instagramie. Usługa jest gorączkowa wśród młodej azjatyckiej publiczności, szczególnie wśród Chińczyków, ale odnosi również sukcesy w Brazylii. Wpływowe gwiazdy z innych sieci społecznościowych, takich jak Winderson Nunes, osiągnęły już 200 000 fanów na TikTok.

TikTok to aplikacja na Androida i iPhone'a (iOS) przeznaczona wyłącznie do nagrywania i publikowania krótkich filmów, które mogą zająć od 15 do 60 sekund, przy czym głównym celem jest kopiowanie. Najbardziej znanym dubbingiem zajmują się głównie ludzie o humorystycznym tonie lub choreografii tanecznej. Dozwolone jest również nagrywanie filmów bez funkcji kopiowania, z wykorzystaniem dźwięku z mikrofonu. Aplikacja ma format sieci społecznościowej, a użytkownicy mogą śledzić profile innych, cieszyć się, komentować i udostępniać publikacje. Aby uzyskać dostęp, można użyć wiadomości e-mail lub danych z Facebooka, Google'a lub Twittera.

Aby wykonać kopiowanie, użytkownik może uzyskać dostęp do obszernego katalogu samego TikTok, który oferuje utwory krajowe i międzynarodowe. Utwory są podzielone według kategorii, spośród najbardziej znanych obecnie lub według gatunku muzycznego. Podczas oglądania wideo od znajomego aplikacja wyświetla także nazwisko artysty i muzykę użytą w tym dubie, aby użytkownik miał do niego dostęp. Podczas nagrywania filmu lub wysyłania pliku z galerii można miksować głośność dźwięku otoczenia i wybranej ścieżki, aby uzyskać idealną głośność.

 

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać TikTok za darmo i zainstalować aplikację. Gdy znajdziesz się na oficjalnej stronie internetowej i pobierzesz aplikację, a proces pobierania zostanie zakończony, możesz kliknąć i otworzyć aplikację. Zostaniesz zapytany, czy zezwalasz na powiadomienia, i tak działa aplikacja. Wystarczy przewinąć w dół, aby zobaczyć następujące osoby i ich filmy. Więc jeśli przewiniesz w górę, wrócisz do poprzednich, jeśli naprawdę ci się podobało. Jeśli chcesz zaktualizować tę stronę główną, przewiń w dół. Gdy polubisz czyjeś filmy, nie możesz z nimi współdziałać, jeśli nie masz konta: te usługi są dostępne dla osób posiadających istniejące konta TikTok.


Innym sposobem na utworzenie konta TikTok jest u dołu strony, ma ładne symbole, które reprezentują Dom - z budynkiem domu, wyszukiwanie - z lupą, masz więcej, czyli przycisk do tworzenia wideo, który ma swoją wiadomość zakładka, w której możesz zobaczyć swoje wiadomości i ma ikonę swojego profilu.

Dla tych, którzy muszą założyć konto TikTok tutaj, kroki:


Możesz użyć telefonu lub e-maila albo Facebooka, Google'a lub Twittera. TikTok wymaga, abyś miał co najmniej 12 lat, więc napisz swoje urodziny, wtedy będziesz musiał napisać i wysłać e-mail lub numer telefonu na tej stronie, otrzymasz czterocyfrowy kod na telefonie i śmiało napisz to i Stworzy dla ciebie konto TikTok.

Porozmawiajmy o filmach innych osób: jeśli przesuniesz palcem po lewej stronie filmu, który Ci się podoba, uzyskasz dostęp do swojego profilu, w którym po prostu naciśnij przycisk Obserwuj, aby obserwować tę osobę. Teraz możesz zobaczyć wszystkie swoje filmy poniżej i kliknąć każdy z nich, aby przesłać, i zawsze możesz przewinąć w górę, aby zobaczyć więcej swoich filmów. W ten sposób widzisz kogoś i możesz wrócić do strony głównej i znaleźć inne dobre konto użytkownika lub wideo TikTok. Czasami możesz śledzić konta TikTok utworzone przez fanów, powiedzmy, drużyny sportowej lub stowarzyszenia.


Jeśli zastanawiasz się, jak zostawić komentarz, sprawdź trzy kropki - symbol po prawej stronie, zostaw swój komentarz i po prostu kliknij Prześlij. Możesz polubić, skomentować, zapisać lub cokolwiek chcesz. Istnieje wiele opcji, które możesz zbadać, aby zobaczyć, jak działają, pamiętaj tylko, aby być miłym dla ludzi. Możliwe jest także udostępnianie części treści TikTok innym platformom społecznościowym. Zalecamy przeszukanie Internetu w poszukiwaniu filmów TikTok, a znajdziesz wiele kompilacji na platformach internetowych, takich jak na przykład YouTube.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : ByteDance
Sponsored Link

Jak zrobić film z TikTok


Na dole głównego ekranu aplikacji pojawi się symbol „+”. Aby rozpocząć nagrywanie, musisz nacisnąć przycisk, który przeniesie Cię do nowego ekranu, na którym kamera zostanie aktywowana. Po prawej stronie pojawi się nowa seria przycisków i opcji.
W TikTok główną ideą jest tworzenie filmów zgodnie z utworami. Bądź filmem, który dosłownie imituje, lub zabawnymi filmami, które nadążają za muzyką. Aby nagrać, musisz nacisnąć czerwony przycisk i zatrzymać, kiedy chcesz.


Możesz także zastosować różne tryby nagrywania, takie jak normalny, szybki, upływ, epicki i wolny, a także różne efekty. W opcjach po prawej stronie możesz zmienić kamerę nagrywającą, wybrać filtry, ustawić timer, włączyć lub wyłączyć tryb urody i użyć lampy błyskowej.


Teraz wystarczy zacząć korzystać z aplikacji i nauczyć się sztuczek, aby tworzyć najlepsze filmy.Porady

- Stwórz lub już korzystaj z hashtagów dla swojej bomby wideo jeszcze bardziej, ponieważ działa ona jako hashtag na Facebooku, na przykład dodając „#” swoje filmy do szerszego zakresu. Ale to wyróżnia się tym, że ta aplikacja działa jako wyzwanie, w którym zwracasz uwagę na kwestionowaną wersję muzyki i tańca.

-Bądź kreatywny w wyborze efektów. Lub aplikacja oferuje wiele opcji edycji wideo, dzięki czemu możesz zoptymalizować swoją kreatywność.

Za/Przeciw
Pros
- Szeroka społeczność

- Zabawne i rozrywkowe filmy -

- Treści wszelkiego rodzaju

- Moc kreatywności.
CONS
- Mogą być niebezpieczne treści

- Wątpliwości co do Twojego bezpieczeństwa

- Może się nudzić

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

TikTok

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

TikTok dodaje kontrolę rodzicielską

TikTok dodaje kontrolę rodzicielską

Aktualności

Kontrola rodzicielska dla najmłodszych w domu z pewnymi ograniczeniami. Podnosząc świadomość na temat odpowiedzialnego korzystania, rodzice lub opiekunowie prawni będą mogli uzyskać dostęp do opcji, które będą mogli dostosować z konfiguracji swoich kont, aby móc połączyć je z opcją małych użytkowników


Dołącz łatwo do świata TikTok

Dołącz łatwo do świata TikTok

Aktualności

Pierwsze kroki w świecie popularnej aplikacji TikTok. Jak poruszać się po tej sieci społecznościowej, o której tak dużo mówisz, oraz pierwsze kroki, aby utworzyć profil i mieć dostęp do wszystkich oferowanych przez nas narzędzi. Udostępnianie treści w formie klipów od 15 do 60 sekund i możliwość ich edycji to jeden z kluczy, dzięki którym ta aplikacja jest tak zabawna


TikTok wypełnia się wyzwaniami

TikTok wypełnia się wyzwaniami

Aktualności

Aplikacja, która staje się coraz bardziej popularna każdego dnia, pełna wyzwań dla użytkowników i ułatwia rozrywkę w tej kwarantannie. Piosenkarze, znane ikony i osoby wpływowe dołączają do Wyzwań tworzonych w tej popularnej sieci społecznościowej. Nowe wyzwanie Beat Sirens Challenge i wyzwania związane z papierem toaletowym zostały stworzone, abyś mógł ćwiczyć je z domu


Dlaczego Anonymous chce, abyś usunął TikTok

Dlaczego Anonymous chce, abyś usunął TikTok

Nagłówek

TikTok nie wygląda dobrze. Apple niedawno odkryło, że aplikacja ocenia aktywność użytkowników i to, co kopiują do swoich schowków. Kilka dni później Indie zablokowały go w tym kraju, a teraz rozważają to także Stany Zjednoczone i Australia. W przypadku, gdy nie mieli tego wszystkiego, grupa hakerów znanych jako Anonymous opublikowała na jednym ze swoich kont na Twitterze, że użytkownicy powinni usunąć aplikację z urządzeń mobilnych. Podają, że zapewniają, że „zasadniczo złośliwe oprogramowanie obsługiwane przez chiński rząd wykonuje masową operację szpiegowską”. Nie po raz pierwszy oskarżają TikTok o zbieranie dużych ilości informacji i o inwazyjne zasady dotyczące prywatności swoich użytkowników. W tej chwili TikTok nie wypowiedział się na ten temat


Premiera „Miłości” staje się popularna ze względu na wyzwanie TikTok

Premiera „Miłości” staje się popularna ze względu na wyzwanie TikTok

Nagłówek

W dzisiejszych czasach wirusy w Internecie mogą być bardzo łatwe, szczególnie w sieciach społecznościowych. TikTok stał się bardzo popularny dzięki swoim filmom, a zwłaszcza wyzwaniom. W 2015 roku Gaspar Noé miał premierę swojego filmu „Miłość” na festiwalu filmowym w Cannes, wielu krytyków nazwało go charakterystycznym filmem pornograficznym. Netflix niedawno wydała film na swojej platformie, a użytkownik TikTok wezwał swoich obserwujących do nagrania się podczas oglądania pierwszych trzech minut, które są najbardziej kontrowersyjne. Wynik? Wygenerował tysiące odpowiedzi i uczynił ten film jedną z najczęściej oglądanych treści w serwisie Netflix. Sztuczka polega na tym, że te trzy minuty oglądania wystarczą, aby dodać ją do statystyk platformy, co prowadzi do pytania, czy film został naprawdę obejrzany, czy tylko te minuty, aby ukończyć wyzwanie


W 2019 roku TikTok usunął 49 milionów filmów

W 2019 roku TikTok usunął 49 milionów filmów

Nagłówek

ByteDance udostępnił raport na temat przejrzystości w TikTok, w którym ogłaszają, że prawie 50 milionów filmów nie widziało światła, ponieważ nie spełniało standardów wspólnotowych. Firma zwraca uwagę, że stanowi to tylko 1% wszystkich filmów stworzonych przez użytkowników. Jest to drugi, który uruchamiają, pierwszy był w grudniuSzukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje