Recenzję Twitch
 Sieć społecznościowa dla miłośników gier wideo 
 Twitch recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.4
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Fani gier wideo na całym świecie lubią grać, a jednocześnie obserwują, jak robią to inni, i tutaj pojawia się platforma Twitch, należąca do Amazon sieć społecznościowa, która tworzy się w bardzo szybkim tempie.

Być może ci, którzy nie są związani z grami online, nie wiedzą o tym, ale Twitch jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron na świecie, do tego stopnia, że ​​w 2014 roku była czwartą najczęściej odwiedzaną witryną w Stanach Zjednoczonych, koncentrując około 2% całkowitego ruchu. Nawet Google nie zdołał odwrócić tej sytuacji dzięki swojemu zdecydowanemu zaangażowaniu w gry na youtube.

W Twicht chodzi przede wszystkim o umożliwienie innym użytkownikom udziału w grach wideo, w tym celu gracze pokazują społeczności, co widzą na ekranie. Obecnie rozszerza się również na inne transmisje na żywo, takie jak gry NFL lub gry w golfa, a ten portal do przesyłania strumieniowego wideo został rozszerzony o inne funkcje inne niż YouTube, dzięki czemu platforma jest nowym doświadczeniem i aktywną społecznością. na jego słynny czat.

Streamerzy (gracze, którzy transmitują na żywo) oprócz dobrej gry, muszą mieć świetną osobowość, aby przyciągnąć zainteresowanie widzów, dlatego wielu streamerów używa kamery internetowej w swoim kierunku, aby się zobaczyć i to tak jak popularne filmy Zagrajmy w reakcje streamerów YouTube są niezbędne, aby przyciągnąć widzów.

Obraz odtwarzacza pojawia się w zredukowanym formacie na samej grze, ale wielu graczy korzysta z zielonego tła, aby pokazać się na obrazie wideo, aby jego prezentacja była bardziej uderzająca.

W dolnej części filmów profil informuje o graczach, a często jest to miejsce, w którym wskazany jest używany sprzęt, informuje użytkowników o ich sieciach społecznościowych, oprócz czatu, który znajduje się obok filmów widzowie mogą kontaktować się z streamerami.

Głównymi grami na Twitchu są Counter Strike, League of Legends lub Warcraft. Mimo, że gra, która jest obecnie najczęściej strzelana, to słynny Fortnite, który stał się wirusowy właśnie dzięki youtuberom.

Ale jak narodził się Twitch? Skąd bierze się ten wyraźny rywal na YouTube? Pobierz Twicht

Twitch urodził się pod innym imieniem, początkowo nazywał się justin.tv, na pewno jeden z was brzmi znajomo, prawda? Został założony przez Justina Kan i Emmeta Sheara na początku 2007 roku. Tam stworzyli platformę wideo, która ułatwiła każdemu transmisję na żywo dla interaktywnej publiczności, która miała własny pokój rozmów; Ale to właśnie wtedy Mchip skupił się na grach, które justin.tv zyskały na popularności.

Twórca Emmet Shear sam był graczem przez całe życie i rozumiał wartość miejsca, w którym ludzie mogliby wchodzić w interakcje z graczami wysokiego poziomu. W 2011 roku narodził się Twitch.tv. Dzięki stworzeniu tej platformy podsycił nienasycony głód milionów graczy. Fani gier takich jak LOL zwrócili się do tej sieci społecznościowej z transmisją strumieniową, a wielu z nich, nawet bez grania, po prostu spotyka się na czacie.

Ponadto twórcy gier wideo czerpali korzyści, ponieważ po raz pierwszy mogli zarobić pieniądze, dzieląc się swoimi dziełami bezpośrednio z fanami, którzy chętnie wymieniali się komentarzami w wirtualnej społeczności, którą zapewnił im Twitch.

A 3 lata po premierze w 2014 roku Amazon wyprzedził Google i kupił Twitch. I to właśnie YouTube był jednym z powodów, dla których obie firmy nigdy nie mogły dojść do porozumienia, gdy rozeszły się wieści o zainteresowaniu Google zakupem twitcha, zespół prawny YouTube zaczął pracować, aby odwieść go od zakupu może to powodować problemy związane z prawem konkurencji i uniemożliwić zamknięcie umowy. Chociaż w tym sensie odbywały się spotkania, rozmowy i negocjacje, prawda jest taka, że ​​porozumienie nie było tak bliskie, jak być może sugerowano.

W końcu to Amazon zaoferował najlepsze warunki do Twitch. W końcu zbudował platformę, która może zgromadzić dziesiątki milionów ludzi, którzy oglądają miliardy minut gier miesięcznie, a nawet wykłady na żywo.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Twitch

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

1. Ogladaj filmy na żywo ze swoich ulubionych gier oraz rozmawiaj z nadawcami i innymi widzami.


2. Przejdź do prowadzenia transmisji na żywo za pomoca przycisku i dziel się swoją pasją ze światem.


3. Korzystaj z aplikacji o dowolnej porze i w dowolnej chwili.


Nasza aplikacja dostępna jest na wielu platformach


Stacjonarna aplikacja Twitcha


Wszystkie twoje ulubione społeczości, znajomi i gry w jednym miejscu.


Twitch na Iphone'a


Korzystaj z naszej uniwersalnej aplikacji, by oglądać gry, które uwielbiasz i rozmawiać z graczami, których obserwujesz. Poszukaj Twitcha w App Store. 


Twitch na Androida


Korzystaj z naszej aplikacji na Androida, aby oglądać i rozmawiać o swoich ulubionych grach, nadawcach i wydarzeniach. Aplikacja przeznaczona jest do używania zarówno na smartfonach jak i tabletach.


NVIDIA SHIELD


Transmituj na Twitchu swoje materiały o grach na androida za pomoca kilku prostych dotknięć. Gdy skończysz użyj naszej aplikacji, by oglądać jak inni grają w gry. 


PlayStation 4 


Dzięki serwisowi Twitch dla PlayStation 4 możesz przesyłać transmisje z gier jednym przyciskiem. Po prostu naciśnij Publikuj. 


Xbox 360


Ciesz sie Twitchem w zaciszu swojego salonu. Jest też Kinect, co oznacza, że możesz obsługiwać swoja aplikację za pomocą głosu lub ruchu dłonią.


Chromecast


Możesz łatwo przesłać film na żywo z Twitcha ze swojego urządzenia z Androidem, na iPhone'a, iPada lub laptopa bezpośrednio na telewizor. Dowolne urządzenie połączone przez Wi-Fi zmieni się w pilota do telewizora i może służyć także do sterowania transmisją.


Fire TV


Zmień swój wieloekranowy telewizor w osobisty ekran filmowy do grania za pomocą naszej aplikacji do Fire TV.


Dołącz do Twitcha i przekonaj się sam!Porady

- Komunikuj się ze swoją społecznością

- Współpracuj z innymi streamerami, kiedy tylko możesz

- Bądź cierpliwy
Za/Przeciw
Pros
- Możesz zbudować społeczność.

- Daje możliwość zdobycia sławy.

- Możesz promować różne rzeczy, jeśli jesteś świetnym długoterminowym streamerem

- Pieniądze są zbierane z darowizn.

- Rób to, co kochasz, graj, póki zarabiasz
CONS
- Jeśli zaczynasz od zera, zdobycie go zajmuje dużo czasu, jeśli wcześniej nie było znane lub popularne w YouTube lub innych mediach społecznościowych

- Może to być szkodliwe emocjonalnie, ponieważ można otrzymać wiele obelg.

- Bardzo trudno jest uzyskać stowarzyszenie.

- Jeśli nie możesz wymyślić czegoś, co może być wyjątkowe lub przyciągnąć uwagę ludzi, początek będzie trudny.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Ogromne usuwanie treści z Twitch

Ogromne usuwanie treści z Twitch

Aktualności

Jest to ostrzeżenie związane z prawami autorskimi w muzyce wideo. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Twitch poprosił użytkowników o kontrolę nad wszystkimi materiałami przesłanymi między 2017 a 2019 rokiem. Dla tych, którzy nie są pewni, czy przestrzegają prawa lub nie sugerują usunięcia treści


ElRubius będzie kontynuował grę na Twitchu

ElRubius będzie kontynuował grę na Twitchu

Nagłówek

Najsłynniejszy youtuber w Hiszpanii w końcu odkrył tajemnicę, w której wszyscy jego zwolennicy byli w napięciu. Z całym oczekiwaniem, że możliwa zmiana przyniesie grę na Facebooku, ogłoszenie zostało zamieszczone w filmie opublikowanym na kanale YouTube. Potwierdza to, że będzie kontynuowane na platformie Amazon


Wszystko o Summer Game Fest na Twitchu

Wszystko o Summer Game Fest na Twitchu

Nagłówek

Sieć społecznościowa i platforma gwiazd świata gier wideo Twitch zbliża się do wielkiego wydarzenia. Witryna będzie świętować Summer Game Fest, na którym znajdzie się mnóstwo różnych wiadomości. Wiadomości można śledzić na stronie / twitchgaming i obejmują ogłoszenia o nowych grach i konsolach, nadchodzące wydania 2k oraz wystawę gier niezależnych


Postęp w Twitch Studio na komputery Mac

Postęp w Twitch Studio na komputery Mac

Nagłówek

Twitch jest jedną z największych społeczności z największymi możliwościami spotkań towarzyskich w Twojej społeczności. Dzięki narzędziu Twitch Studio oferuje wiele alternatyw dla ludzi do tworzenia filmów. Użytkownicy komputerów Mac otrzymali wspaniałe wiadomości dotyczące postępu programu na urządzenia Apple


Hiszpański zespół Twitch Rivals zostanie kapitanem Ibai

Hiszpański zespół Twitch Rivals zostanie kapitanem Ibai

Nagłówek

Kolejny zawodnik Twitch Rivals rozpocznie się w połowie lipca, a hiszpański tandem już ujawnił, kto będzie jego kapitanem, Ibai Llanos. Ale nie będziesz sam, towarzyszą ci: ReventXz, Evangelion0, Elojoninja, Javaaa1 i Werlyb. To nowe wydarzenie Riot Games, Spirit Blossom, po raz pierwszy przedstawia mieszany turniej League of Legends, Teamfight Tactics i Legend of Runeterra. Będzie się składać z wielu mistrzostw, a zespoły będą musiały stworzyć mieszankę swoich członków, aby każdy z nich pasował. Będzie także częścią innego zestawu, IamDiamond, wraz z innymi głównymi gwiazdami w Europie. Będzie to trwało 4 dni, będzie miało 3 gry i będzie dystrybuowane w 2 różnych regionach. Na razie wiadomo, że 8 lipca pojawią się uczestnicy, a 15 października rozpocznie się bitwa. Konkurs można śledzić z oficjalnego kanału Twitch Rivals, a także na indywidualnych profilach graczy


Zwiększ liczbę subskrybentów na Twitchu

Zwiększ liczbę subskrybentów na Twitchu

Nagłówek

Istnieją różne sztuczki, aby ułatwić wzrost liczby subskrybentów na Twitchu. Jest to najtrudniejszy cel dla streamerów, którzy dopiero zaczynają, nie wiedzą, jak zdobyć odbiorców, aby zarabiać na reklamach. Zwiększenie liczby odbiorców jest „łatwym” sposobem na osiągnięcie tego celu i zapewnia znacznie bardziej stałą stabilność niezależnie od zmienności reklam. Kwota, którą gracz otrzymuje za każdego, który dostaje, wynosi około 2,50 €, gdy pochodzi z Twitch Prime, wielkiego sojusznika. Ale istnieje wiele funkcji, które mogą służyć do zwiększenia tej liczby, opcje współpracy, które pomagają w rozwoju kanałów, rais i hostów. Inną metodą jest przeprowadzanie losowań na wyłączność. Po dorastaniu pojawia się najważniejsze wyzwanie - utrzymanie liczb. Jest to możliwe dzięki lojalności widzów, którzy już mają i nie przestają dostarczać wysokiej jakości treściWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje