Recenzja Uplay

Zaktualizowano 10.08.2020

Ubisoft udostępnia nam swoją platformę do grania, instalowania i pobierania gier bez żadnych ograniczeń. Dzięki Uplay możemy zapisać się do cyfrowej biblioteki francuskich studiów i dzięki temu mieć wiele godzin rozrywki. Dodatkowo Uplay uzupełnia bezpłatna aplikacja mobilna Ubisoft Club, która zapewnia wspaniałe korzyści


Nasza ocena (6.7)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Ubisoft
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Jeśli jest coś, do czego w naszych czasach przyzwyczailiśmy się, to jest to możliwość grania za darmo i kiedy tylko chcemy w nasze ulubione tytuły. Nieograniczony dostęp do najbardziej znanych gier i aplikacji na rynku to przywilej, o czym wie firma Ubisoft. Z tego powodu francuska firma, która powstała w 1986 roku, opracowała platformę dostępową do gier na żądanie Uplay.
Katalog Ubisoft jest jednym z najbardziej odpowiednich spośród tych dostępnych w środowisku konsolowym i komputerowym. Aby wspomnieć o niektórych z jego uznanych i nagradzanych sag, znajdziemy: Far-Cry, For Honor, Assasin's Creed, Watch Dogs, Rainbow Six i The Division. Franczyzy, z których każda ma dużą liczbę wydań, dodatkowe treści i dostawy, które zostały docenione zarówno przez publiczność, jak i wyspecjalizowanych krytyków.

Pobranie Uplay da nam nieograniczony dostęp do każdej z wersji tych gier i nie tylko. Biblioteka cyfrowa zawiera wszystkie produkty Ubisoft, w tym najnowsze wiadomości, a także klasyki, do których dostęp był bardzo trudny do momentu pojawienia się usługi. To doskonała opcja, aby odkryć dostawy, które przeszły do ​​historii lub dla tych, którzy tęsknią, aby ponownie się nimi cieszyć.

Platforma zapewnia również dostęp do wszystkich DLC i rozszerzeń, a także możliwość otrzymywania wiadomości, wersji demonstracyjnych i nowych wersji z wyprzedzeniem. Dzięki Uplay gracze otrzymają wspaniałe rabaty w Ubisoft na zakup swoich ulubionych gier.

Gra w Uplay jest bardzo prosta. Gdy zarejestrujemy się jako użytkownicy, będziemy mieć przyjazny interfejs z najlepszymi tytułami i ich okładkami. Wśród głównych alternatyw będziemy mieli część z wiadomościami, część dotyczącą gry, część sklepową i inną, która może się zmieniać w zależności od tytułów, które są bliskie ich wydania. Te gry, które mają włączony symbol Uplay +, można w całości zainstalować na naszym komputerze lub przesłać na konsole. Usługa działa najlepiej dla tych użytkowników, którzy używają swoich komputerów do gry. Jakość grafiki w tytułach nie zmienia się w żaden sposób podczas pobierania produktów ze strony.

Kolejną zaletą Uplay, którą odkryliśmy, jest to, że narzędzie oferuje nam szczegółowe informacje na temat doświadczenia, jakie mamy jako gracze w każdej części. Przykładowo będziemy mieli możliwość pozyskiwania informacji o statystykach i osiągnięciach, którymi z kolei będziemy mogli podzielić się z innymi członkami społeczności. Możliwe jest również otrzymywanie ekskluzywnych wiadomości na temat gry, która nas interesuje, a także wyzwań i nagród dostępnych tylko dla członków serwisu.

Uzupełnieniem platformy jest bezpłatna aplikacja, którą Ubisoft oferuje na systemy operacyjne Android i iOS. Aplikacja nazywa się Ubisoft Club i doskonale synchronizuje się z Uplay. Dzięki Ubisoft Club będziemy mogli uzyskać dostęp do wszystkich wiadomości na naszej komórce, a także ekskluzywnych wyzwań, nagród i misji dla członków. Pozwoli nam to przez cały czas mieć kontrolę nad doświadczeniem każdego z tytułów. 700 niepublikowanych obiektów jest oferowanych dla ponad 90 produktów, które firma posiada w swojej bibliotece.

Ubisoft Club ma nowego asystenta bota Sama. Z Samem będziesz w stanie w najlepszy sposób zarządzać wszystkimi wyzwaniami, misjami i historiami swoich ulubionych tytułów. Możesz także podzielić się całym doświadczeniem ze znajomymi, ponieważ społeczność Ubisoft jest bardzo duża, biorąc pod uwagę popularność jego wydań. Aby nie przegapić żadnych nowości na temat gier takich jak Assasin's Creed, Far Cry czy Rainbow Six, możesz aktywować powiadomienia w telefonie komórkowym, aby być gotowym, gdy tylko rozpocznie się nowa misja.

Uplay to jedna z najlepszych dostępnych usług umożliwiających dostęp do najlepszych gier. Możliwość grania w uznane marki w nieograniczony sposób zapewni wrażenia, które najbardziej intensywni użytkownicy docenią i będą się nimi świetnie bawić. Dokonywanie jednego wydatku rocznie zamiast kupowania tytułu według tytułu pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Ponadto możliwość pobrania specjalnej aplikacji mobilnej pomoże Ci uzyskać dostęp do najnowszych wiadomości, wyzwań i nagród, których nie można przegapić.

 

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Ubisoft
Sponsored Link

Komputer kliencki Uplay został wydany 3 lipca 2012 r., Zastępując program Ubisoft Game Launcher. Klient desktopowy łączy funkcje walutowe i nagrody Uplaya i łączy profil Ubi gracza na różnych platformach (konsole, Facebook, PC i telefony komórkowe) w ramach jednej aplikacji.


Klient jest podobny do klientów Steam firmy Valve i komputerów stacjonarnych Origin - gdzie użytkownik może kupować i uruchamiać gry z aplikacji.


Do uzyskania dostępu do klienta wymagane jest jedno konto Uplay, które może być używane na różnych platformach (konsolach, komputerach i urządzeniach mobilnych) oraz w celu uzyskania dostępu do witryn internetowych i forów Ubisoft. Jeśli klienci mają już konto Uplay, mogą korzystać z istniejących poświadczeń konta, aby zalogować się do klienta pulpitu Uplay. W przeciwnym razie zostaną poproszeni o utworzenie nowego konta po pierwszym połączeniu z klientem.


Odbiór Uplay z recenzentami i publicznością był w dużej mierze negatywny. John Walker, pisząc dla Rock, Paper, Shotgun, nazwał to „technicznym bałaganem” i powiedział, że „rozpaczliwie musi po prostu odejść” po upadku serwera wokół wydania Far Cry 3, który tymczasowo sprawił, że gra stała się nie do zagrania .


Ars Technica's Kyle Orland says that "Uplay has not exactly endeared itself to the PC gaming community", describing a history of technical errors and problems related to its DRM.


Geoffrey Tim, pisząc dla lazygamer.net, nazwał to „najgorszą rzeczą” na temat „doskonałych” gier Ubisoftu, a szczególnie skrytykował go za uruchamianie wraz z Steamem, gdy gry Ubisoft są kupowane na tej platformie.Porady

- Używaj Uplay bardzo ostrożnie
- Skorzystaj z wielu gier
- Uplay to darmowa aplikacja


Za/Przeciw
Pros
- Dostęp do szerokiego katalogu.

- Nowoczesne i klasyczne tytuły.

- Wyłączny dostęp do wiadomości.

- Zawiera dodatkową zawartość.
CONS
- Pobieranie gier zajmuje dużo miejsca.

- Jeśli nie spędzisz wielu godzin, nie otrzymasz nagród za grę.

- Wysoka cena, jeśli oferty nie są wykorzystywane.

- Wymagany jest wydajny komputer.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Uplay

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje