Recenzja Venmo

Zaktualizowano 10.08.2020

Venmo to system płatności mobilnych należący do PayPal. Jeśli masz konto, za pośrednictwem aplikacji możesz przekazywać środki innym osobom. Oto kilka opcji ze względów bezpieczeństwa, które należy wziąć pod uwagę w kwestii prywatności w transakcjach i poufnych danych


Nasza ocena (9.3)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : PayPal
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Venmo to sposób na dokonywanie płatności i wysyłanie pieniędzy między aplikacjami znajomych z dobrym mechanizmem bezpieczeństwa. Dostępny w Google Play Store i App Store, jego użycie jest tak proste, jak pobranie aplikacji i kliknięcie Otwórz. Jeśli masz już konto, możesz śmiało wejść, jeśli nie, możesz wybrać opcję wejścia za pomocą swojego profilu na Facebooku i postępować zgodnie z radą, możesz również zarejestrować się za pomocą adresu e-mail.

Na przykład po kliknięciu opcji „Zaloguj się” za pomocą adresu e-mail zostaniesz przeniesiony na stronę „Zarejestruj się”, na której należy wprowadzić swoje dane osobowe, a następnie kliknąć Dalej. Następnie poprosi Cię o weryfikację za pomocą kodu tekstowego, który zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.

Kliknij `` Znajomi '', aby zaimportować wszystkie kontakty, które masz w telefonie lub niektóre z innych sieci społecznościowych, kliknij `` Dalej '', a to umożliwi Venmo dostęp do nich, a także połączy się z Facebookiem, jeśli dasz im uprawnienia dostępu .

 

Ponieważ wszystkie Twoje kontakty są zapisane w Venmo, warto pomyśleć o „prywatności”. Ma trzy typy ustawień: Publiczne, każdy w Internecie może zobaczyć Twoje komentarze, Znajomi, tylko Twoi znajomi z Venmo i inni uczestniczący znajomi mogą zobaczyć i skomentować Twoją aktywność oraz Prywatny, tylko Ty i osoba, która wysyła lub otrzymuje pieniądze, widzą co piszesz. Domyślne ustawienie to Publiczne, więc masz kontrolę i decydujesz, kto może zobaczyć Twoją aktywność związaną z płatnościami, więc upewnij się, że masz odpowiednie ustawienia prywatności.

Klikając „Opcje menu” w lewym górnym rogu, zobaczysz: przelew bankowy, wyszukiwanie, kartę Venmo, kod skanowania, metody płatności, niekompletne, zakupy, uzyskaj pomoc i ustawienia. Aby poznać saldo, które ma Twój profil Venmo, wiedzieć, czy wystarczy, aby móc wykonać przelew bankowy. Kliknij Przelej do banku i tutaj możesz przelać na przykład 5 $, więc będziesz musiał dodać samochód debetowy lub konto bankowe, ale bądź ostrożny, ponieważ pobierają opłaty za kartę. Jeśli masz konto bankowe, nie ma opłaty, ale może to zająć kilka dni.

Kolejne opcje, które znajdziemy w menu to „Szukaj”, więc jeśli chcesz szukać osób, po prostu wpisz ich imię. Jeśli wpiszesz Ashley i jest wiele Ashley do wyboru i nie wiesz, która to będzie, jeśli Twoi znajomi mają wspólne imię lub po prostu chcą się upewnić, że wysyłasz je do właściwej osoby, możesz poprosić Venmo o kod, aby znaleźć nowy przyjaciel. Po tym, jak znajomy wyśle ​​Ci kod, aplikacja zapyta Cię o pozwolenie na korzystanie z aparatu, możesz śmiało zweryfikować Twoją tożsamość. Pojawi się skaner i zasadniczo umieści kod poniżej obszaru skanera.

Następna w kolejce jest karta Venmo. W rzeczywistości aplikacja oferuje kartę Master Card, dzięki czemu można jej używać wszędzie, gdzie jest akceptowane na świecie. Gdy masz saldo na koncie, możesz kupować za pomocą karty. Możesz go użyć, aby kupić, przesłać znajomym to, co chcesz zrobić ze swoim saldem. Karta Venmo ma również funkcję bezpieczeństwa. Załóżmy, że zostawiłeś kartę na pasku: można ją wyłączyć w aplikacji, a jeśli znajdzie kartę, włącz ją ponownie później w aplikacji. Karta ma również opcję wyboru żądanego koloru, będąc w pełni konfigurowalną.

 

Załóżmy, że Twoi znajomi wysyłają Ci kod kreskowy lub musisz wysłać kod znajomemu. Kliknij „Skanuj kod” w tym menu, zeskanuj lub pobierz kod, aby udostępnić kod.

Oto metody płatności, w których możesz dodać dane swojego banku lub karty, jak wspomnieliśmy wcześniej. Możesz robić zakupy w dowolnym losowym sklepie internetowym, który akceptuje PayPal, a jeśli chcesz coś kupić, podczas próby zapłaty zobaczysz przycisk PayPal. Klikając na nią, możesz zapłacić za pośrednictwem Venmo. Ogólnie rzecz biorąc, poprosi Cię o zweryfikowanie, czy to Ty dokonujesz zakupu, aby uniknąć nieautoryzowanego użycia, więc w zasadzie będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość i voila, możesz kupić to, co chcesz w najszybszy i najłatwiejszy sposób.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : PayPal
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
-Możesz sprawdzić saldo za darmo

-Wysyłanie i odbieranie gotówki jest bardzo proste

- Jest używany w niektórych witrynach i aplikacjach, które mają opcjonalną metodę PayPal

- Możesz wysłać za pomocą kodu QR
CONS
-Musisz zainstalować aplikację

-Twoją historię mogą zobaczyć inni użytkownicy

-Czasami transakcje mogą trwać kilka dni.

- Łatwo jest popełnić błąd, np. Wysłać do niewłaściwej osoby

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Venmo

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje