Recenzję VLC
 Wieloplatformowe oprogramowanie umożliwiające odtwarzanie wszystkich plików multimedialnych 
 VLC recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.7
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

VLC najlepszy odtwarzacz wideo.

VLC Media Player to jeden z najpopularniejszych i najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. Wszechstronne narzędzia wieloplatformowe. Ma wiele funkcji, których można oczekiwać od tego typu aplikacji, z obsługą plików audio i wideo na pierwszym planie i wiele więcej.

Opcje oferowane przez aplikację VLC:

- Smartfon jako pilot zdalnego sterowania.

Odtwarzaczem VLC można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, smartfona i tabletu. Jest to przydatne na przykład podczas oglądania filmu z podłączonego komputera na telewizorze lub podczas prezentacji.

- Poprawiona jakość wideo.

W trybie pełnoekranowym wyświetlane filmy w niskiej rozdzielczości nie będą dobrze wyglądać. Dlatego filtry zintegrowane z aplikacją VLC w takich sytuacjach mogą być przydatne. Użyj skrótu [Ctrl E], aby otworzyć okno Personalizacja i efekty. Karta Efekty wideo oferuje opcje wyostrzania i zmiękczania obrazu, a także poprawy kontrastu i kolorów. Dokładna nawigacja materiałowa Nie jest łatwo zrobić zrzut ekranu w pewnym momencie filmu. Wreszcie kilkadziesiąt zdjęć tego obrazu jest odtwarzanych w ciągu jednej sekundy.

VLC ma do tego specjalną funkcję. Zatrzymaj odtwarzanie wideo w żądanym czasie. Jeśli korzystasz z funkcji przechwytywania i przechowywania klatek wideo w postaci pliku graficznego, bardzo przydatny jest mechanizm nawigacji do konkretnej klatki materiału. Przeskakiwanie do określonego miejsca w filmie to opcja szczególnie przydatna w przypadku odtwarzania długiego materiału, który z jakiegoś powodu został przerwany. Umożliwia wznowienie odtwarzania od miejsca, w którym ostatnio się zatrzymałeś.

- Nagrywanie wideo

Dzięki VLC możesz nagrywać transmisję przez kamerę internetową. Dzięki tej funkcji można na przykład zapisać plik konwersacji. Na przykład przez Skype.

- Funkcje audio

Dzięki VLC możesz także słuchać ulubionych programów w radiu internetowym, po prostu naciskając odpowiednie skróty.

 

Pobieranie VLC jest wyjątkowo dobre nie tylko dlatego, że pozwala nam odtwarzać formaty plików, których nie odtwarzają inni gracze, ale także dlatego, że ma pewne opcje, o których niektórzy z nas nawet nie mają pojęcia.

Dzięki temu wspaniałemu narzędziu możesz nagrać pulpit komputera, musisz przejść do multimediów i bezpośrednio do sekcji otwartych urządzeń przechwytujących; w tej sekcji wybierzesz pulpit, po tej stronie zmieścisz liczbę klatek na sekundę, którą chcesz, a na dole wybierzesz konwersję, w tej sekcji zalecam wybranie formatu mp4, aw odniesieniu do kodeka wideo wybierz opcję h264. Możesz umieścić wybraną nazwę w tym profilu, a następnie ją utworzyć.

Na koniec poprosi Cię o zapisanie pliku, nadanie mu nazwy i zapisanie. Wtedy wszystko będzie gotowe do rozpoczęcia nagrywania pulpitu naszego komputera, po prostu klikając przycisk Start, od tego momentu możesz już zacząć nagrywać wszystko, co wydarzyło się na pulpicie komputera. Aby zatrzymać odtwarzanie, kliknij przycisk zatrzymania w odtwarzaczu VLC, a na końcu lokalizacja, w której postanowiłeś zapisać plik, znajdzie już nagrany film.

 

Za pomocą programu VLC możesz konwertować filmy, zmieniać je na inny format. Ile razy widzieliśmy potrzebę wykonania tego procesu i istnieje wiele programów, które naprawdę nam bardzo pomagają. Odtwarzacz multimedialny VLC pozwala na tę funkcję w menu Media, tam możesz wybrać opcję konwersji, musisz dodać plik, który chcesz przekonwertować, a następnie kliknij, aby przekonwertować, a następnie musisz wybrać format pliku i lokalizację, aby zapisać go na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie.

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że dzięki aplikacji VLC możesz pobierać filmy z YouTube. To prawda, że ​​istnieją inne programy, za pomocą których łatwiej to zrobić, ten program zapewnia funkcjonalność, chociaż musimy wykonywać różne kroki. Musisz przejść do Media i wybrać otwartą lokalizację sieci, zostanie wyświetlona opcja wprowadzenia adresu URL, pod którym musisz wprowadzić adres filmu, który Cię interesuje, a następnie kliknij przycisk odtwarzania; kiedy zaczyna się grać, zatrzymujemy go, aw sekcji narzędzi wybieramy informacje o kodekach, kopiujemy tekst tam, gdzie jest napisane miejsce; a następnie otwieramy naszą ulubioną przeglądarkę, wklejamy adres URL, który skopiowaliśmy z informacji o kodeku, otworzy się nasz film na youtube i jeśli klikniemy go prawym przyciskiem myszy, daje nam to możliwość zapisania go na twoim komputerze.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

VLC

Uzyskaj ostatnią recenzję 02.12.2021
Sponsored ads

VLC, czyli najlepszy odtwarzacz wideo.


VLC Media Player to jeden z najbardziej popularnych i ulubionych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. Wszechstronne, wieloplatformowe narzędzia. Posiada szereg funkcji, jakie można oczekiwać od aplikacji tego typu, z obsługą plików audio i wideo na czele, a także dużo więcej.


Opcje jakie oferuje nam aplikacja VLC:


-  Smartfon jako pilot zdalnego sterowania


Odtwarzaczem VLC można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, smartfona i tabletu. Przydaje się to, np. gdy na telewizorze oglądasz film z podłączonego komputera lub gdy prowadzisz prezentację.


- Poprawa jakości wideo


W trybie pełnoekranowym ogladane filmy niskiej rozdzielczości nie wygladaja za dobrze. Dlatego w takich sytuacjach przydatne mogą stać się filtry wbudowane w aplikacji VLC. Skrótem [Ctrl E] przywołaj okno Dostosowanie i efekty. W zakładce Efekty wideo znajdziesz opcje służące do wyostrzania i wygładzania obrazu, jak również do poprawy kontrastu i kolorów.


- Precyzyjna nawigacja po materiale


Wykonanie screenshota w konkretnym momencie filmu nie jest łatwe. W końcu w jednej sekundzie odtwarzanych jest kilkadziesiąt klatek obrazu. VLC ma do tego specjalną funkcję. Zatrzymaj odtwarzanie wideo w żądanym momencie.


Przy korzystaniu z funkcji przechwytywania klatek wideo i zapisywania ich w postaci pliku graficznego bardzo przydaje się mechanizm precyzyjnej nawigacji do konkretnej klatki materiału. Przeskakiwanie do konkretnego miejsca w filmie to opcja przydatna zwłaszcza przy odtwarzaniu długich materiałów, których oglądanie z jakichś powodów przerwałeś. Pozwala wówczas wznowić odtwarzanie w miejscu, w którym poprzednim razem zostało zatrzymane.


- Rejestrowanie wideo


VLC pozwala nagrywać transmisję prowadzoną za pośrednictwem kamery internetowej. Dzięki tej funkcji możliwe jest zachowanie pliku rozmowy np. przez Skype'a.  


- Funkcje audio


Za pośrednictwem VLC można również słuchać ulubionych audycji emitowanych przez internetowe radio, wystarczy wcisnąć odpowiednią kombinacje klawiszy. 


 Porady

- Konwertuj pliki audio lub wideo na dowolny format

- Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj filmy z YouTube

- Nagraj swój pulpit i kamerę internetową

- Utwórz zakładki
Za/Przeciw
Pros
- Otwarte oprogramowanie i całkowicie bezpłatne oprogramowanie.

- Obsługuje prawie cały format audio wideo, o którym można pomyśleć bez zainstalowanego pakietu kodeków.

- Kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS i Android.

- Bez programów szpiegujących, bez reklam i bez śledzenia użytkowników.

- Wysoce konfigurowalny: usuwanie przeplotu; kadrowanie, solidna obsługa napisów, obrót wideo / przerzucanie, synchronizacja ścieżek, odtwarzanie niekompletnych, niedokończonych, uszkodzonych filmów lub nieznany format w surowej.
CONS
- Nie można pobierać muzyki z filmów.

- Gdy 4K jest odtwarzane na VLC, często ma niestabilne odtwarzanie i działa nieprawidłowo, co w dużej mierze wynika z trudności z dekodowaniem oprogramowania i braku wsparcia sprzętowego.

- Nie jest kompatybilny z niektórymi dystrybucjami Linuksa.

- Nie obsługuje faktycznego formatu.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

VLC z nowym wyglądem i nowymi funkcjami

VLC z nowym wyglądem i nowymi funkcjami

Aktualności

Popularny odtwarzacz multimedialny o otwartym kodzie źródłowym całkowicie zmodyfikuje interfejs dla Androida. VLC przyjmie tak zwane projektowanie materiałów. Alternatywa jest dostępna w fazie beta. Ponadto firma poinformowała o zmianach wprowadzonych przez wersję 3.0.10. Naprawiono ogólne błędy i poprawiono wydajność w systemach Mac podczas aktualizacji


Sztuczki, które musisz znać, aby opanować VLC

Sztuczki, które musisz znać, aby opanować VLC

Nagłówek

Jeśli używasz VLC, możesz już znać wszystkie te sztuczki, a może istnieje taka, która ucieka ci. Może nawet być tak, że ci, których już znasz, chcą uzyskać z tego więcej. Dla ekspertów i nowicjuszy pokażemy ci niektóre funkcje tego odtwarzacza, z których możesz korzystać, a one ułatwią ci korzystanie z niego. Przetwornik. Oprócz odtwarzania dowolnego formatu pliku masz możliwość przekształcenia ustawień wideo na zupełnie inny. Zrób zrzut ekranu. Jest to bardzo przydatny sposób na uzyskanie migawki tego, nad czym pracujesz, wybieranie klatek na sekundę. Twórz nieskończone filmy. Niech grają w kółko w nieskończoność i sprawiają, że wygląda to na bardzo długi film. Bez rozpakowywania. Masz możliwość bezpośredniego otwierania plików ZIP z komputera. Korzystanie z poleceń. Możesz więc pracować szybciej, bez konieczności szukania tego, czego potrzebujesz z menu


Krytyczna awaria VLC stanowi zagrożenie dla systemu Windows

Krytyczna awaria VLC stanowi zagrożenie dla systemu Windows

Nagłówek

Odtwarzacz opracowany przez VideoLAN jest najczęściej używany na świecie. Jednym z powodów jest to, że jest w stanie czytać wszelkiego rodzaju formaty wideo, oprócz tego, że jest całkowicie darmowym programem typu open source. Ale cała ta popularność może być szkodliwa w niektórych aspektach, jednym z nich jest to, że nie mogą zagwarantować bezpieczeństwa swoich użytkowników i że są pozbawieni ochrony przed hakerami komputerowymi. Miesiąc temu wystąpiła jedna z tych luk. Menedżerowie marki opublikowali, że wersje wcześniejsze niż 3.0.1.0 nie były bezpieczne. Awaria powoduje błąd oprogramowania w systemie operacyjnym. Jeśli jakikolwiek użytkownik spróbuje go otworzyć, odtwarzacz ulega awarii i jednocześnie pozwala każdemu atakującemu, który mógłby wykonać polecenie zdalnie. Osoby odpowiedzialne ostrzegają, że nie widziały publicznych exploitów, które wskazują, że ta słabość została wykorzystana


Zwiększ bufor VLC i oglądaj filmy bez cięć

Zwiększ bufor VLC i oglądaj filmy bez cięć

Nagłówek

Czasami użytkownik ma małą przepustowość, co powoduje, że podczas odtwarzania plików w wysokiej rozdzielczości występują cięcia. VLC korzysta ze znanego bufora, tymczasowej pamięci podręcznej, która przetwarza filmy przed ich wyświetleniem, aby uniknąć tych problemów. Domyślnie jego rozmiar jest bardzo mały i łatwo go rozwiązać. Konieczne jest jedynie zwiększenie jego rozmiaru z konfiguracji


To jest nowy projekt VLC na Androida

To jest nowy projekt VLC na Androida

Nagłówek

Chociaż aktualizacja została wykonana pod koniec 2019 r., Nadal istniały pewne marginesy pod względem poziomu interfejsu. To się właśnie zmieniło z powodu zmiany w aplikacji. Mimo że pojawiła się w wersji beta, pokazuje bardziej nowoczesny i łatwy w instalacji wygląd, inspirowany tym, którego używa marka Google


Jak możesz zobaczyć DTT online z VLC

Jak możesz zobaczyć DTT online z VLC

Nagłówek

VLC to odtwarzacz multimedialny z nieskończonymi możliwościami. Można go używać na komputerze i urządzeniach mobilnych, a nawet daje możliwość wykorzystania go jako dekodera do oglądania DTT online. Osiąga się to poprzez skonfigurowanie listy IPTV, w ten sposób będzie można zobaczyć hiszpańskie kanały telewizyjne, które mają swój sygnał online przez InternetWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje