Agar.io
Kontroluj swój punkt i zjedz resztę graczy, aby się rozwijać
Pobierz Agar.io recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.5
Rozgrywka (10/10)
Historia (8/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (4/10)

Jest gra mobilna, która przetoczyła się przez lato, stała się jedną z podstawowych gier dla graczy na całym świecie, a w głównych sklepach z aplikacjami są już pobrane miliony razy. Mowa o Agar.io, aplikacji z bardzo prostym mechanizmem, która jednak przyciągnęła uwagę publiczności.

Jego mechanika gry jest bardzo prosta, zaczynasz jako mały punkt, w którym będziesz musiał zjeść innych, aby dalej rosnąć i stać się potężniejszym niż reszta. W pierwszej kolejności pojawiła się jego wersja na komputer, ale widząc konsekwencje, jakie miała, szybko uruchomiono wersję mobilną

Obie wersje działają tak samo, mają ten sam projekt i tę samą rozgrywkę. Pobierz Agar.io za darmo, masz go dostępnego na Android i iOS i zacznij jeść i unikać bycia zjedzonym przez innych.

Nareszcie możemy bawić się w bycie największą piłką w tym kolorowym wszechświecie na naszych urządzeniach mobilnych. Główną zabawą nie jest zjadanie wszystkich rywali, tak, ale mimo że wygląda na bardzo prostą grę, możesz zastosować różne strategie, aby osiągnąć swój cel i upewnić się, że inni nie mogą nas pożreć.

Na początku twój punkt widzenia będzie bardzo prosty, o jednym kolorze i niewielkich rozmiarach, ale w miarę postępów i jedzenia będziesz awansować, co pozwoli ci uzyskać konfigurowalne elementy, dzięki którym Twoja postać będzie bardziej zabawna i rozpoznawalna.

Chociaż Agar.io jest całkowicie darmową aplikacją, znajdziesz w niej pewne płatności, ale są to aspekty, które można dostosować, więc nie będziesz mieć problemów z kontynuowaniem korzystania z niej bez ich zakupu.

Przy ponad 50 milionach użytkowników twoje gry mogą przyprawiać o zawrót głowy i szaleć, myśleć, że jest to walka o przetrwanie twojej sfery, więc twoją misją będzie zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby zjeść i nie zostać zjedzonym.

Aby rozpocząć, wystarczy zainstalować go na swoim urządzeniu i zacząć grać tak szybko. Kiedy zaczynasz swoją pierwszą grę, zobaczysz, że twój krąg jest tak mały, że porównując go z innymi graczami jesteś malutki, więc musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jesteś łatwym celem obok reszty grubych kul. W tym momencie ważne jest, aby wykorzystać swoją zwinność, bo ze względu na swoją wielkość jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Przebijaj się przez te największe i po drodze staraj się jeść inne kule. Ta sztuczka pomoże ci szybko zwiększyć wynik i osiągnąć 140 lub 160.

Kiedy jesteś już znacznego wzrostu, ta sztuczka już dla ciebie nie działa, im jesteś większy, tym wolniej się stajesz. Z tego powodu będziesz bardziej myśleć o swoich ruchach i staniesz się ostrożny. W każdym z przedstawionych nam scenariuszy znajduje się szereg elementów, które pomogą Ci w grze, dotrą do nich przed którymkolwiek z rywali i tym samym pomogą polować na mniejszych.

Reszta przeciwników to także gracze, więc każda gra jest wyjątkowa i nieprzewidywalna. Są tacy, którzy idą czołowo, pożerając wszystko, co jest przed nimi, ale są inni, którzy wolą być bardziej skradani i atakować, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Miej oczy wszędzie i staraj się nie dać się zaskoczyć.

Kiedy osiągniesz rozmiar między 350 a 400 punktów, będziesz już kołem do rozważenia i nadszedł czas, aby podjąć działanie. Postaraj się zniszczyć wszystkich rywali i zmniejszyć go tak, aby jego rozmiar był zredukowany do małych kulek, w którym to momencie możesz je zjeść.

Aby zaatakować, możesz rzucić część swojej masy na kule kolczaste, które znajdziesz, powodując ich rozdzielenie i strzelanie w kierunku innych graczy, którzy po otrzymaniu uderzenia rozpadają się na kawałki iw ten sposób możemy je zjeść.

Pobierz Agar.io, masz również możliwość podzielenia własnej sfery na Agar.io, aby pokryć większą przestrzeń i otoczyć wroga. Ale ta taktyka jest bardzo niebezpieczna, ponieważ będąc mniejszym, jesteś też bardziej wrażliwy.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Miniclip.com
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest bardzo łatwy w użyciu.

- Każda gra jest zupełnie inna i nieprzewidywalna.

- Mecze są przeciwko graczom z całego świata.

- Możesz dawać monety innym graczom.
CONS
- Konta nie można spersonalizować.

- Awaria niestandardowych obiektów.

- Nie możesz grać w gry ze znajomymi.

- W trybie szybkim bardzo trudno to kontrolować.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Agar.io

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje