Akinator
Rzuć wyzwanie dżinowi i sprawdź, czy może odgadnąć postać
Pobierz Akinator recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.3
Rozgrywka (8/10)
Historia (10/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (6/10)

Oprócz wszystkich przydatnych narzędzi i programów, które oferują nam nasze telefony komórkowe, możemy również uzyskać dostęp do zabawnych gier i aplikacji. Zarówno sklepy z Androidem, jak i iOS mają duży katalog zabawnych propozycji. Wśród nich znajdujemy grę Akinator autorstwa Elokence.
Jeśli chcemy rozpocząć oryginalną, rozrywkową i inteligentną przygodę, musimy pobrać Akinator. Jeśli lubisz gry z pytaniami i odpowiedziami, zagadki lub testy umysłowe, aplikacja opracowana przez Elokence jest dla Ciebie świetną opcją. Masz możliwość bezpłatnego pobierania i otrzymywania reklam podczas gier lub możesz zostać Akinatorem VIP, gdzie nie będziesz mieć reklam do oglądania. Wartość to 4,59 EUR. Darmowa wersja umożliwia jednak również zakupy w aplikacji.

Jak grasz w Akinatora? Cóż, bardzo łatwe. Celem jest interakcja z przyjaznym wróżbitą w strojach sułtana, który twierdzi, że ma całą wiedzę świata. Musimy pokonać go myślącego o zwierzętach, przedmiotach lub celebrytach i że może je odgadnąć. Gracz musi tylko odpowiedzieć na serię jedynie przewodnich pytań.
Gdy Akintor z nami zgaduje odpowiedzi, możemy je zebrać. W zależności od uzyskanej przez nas partytury otrzymamy tak zwane „Aki Awards”, czyli emblematy, które są nam przyznawane na podstawie naszych wyników.

Innymi zaletami Akinatora jest to, że gra jest aktualizowana codziennie i jest dostępna w wielu różnych językach. Niepublikowany materiał, który jest dodawany dzień po dniu, jest znany jako codzienne wyzwania i są to specjalne postacie, które dodają do zagadek. Jest 5 tajemniczych postaci i bierzesz udział w Aki Daily Challenge Gold Award lub prestiżowej Aki Award. Jeśli chodzi o dostępne języki, dostawa Elokence jest dostępna w 16 różnych językach, takich jak między innymi: chiński, angielski, niemiecki, francuski, holenderski, włoski, polski lub portugalski.

Aby gra Akinator była trudniejsza, aplikacja umożliwia system rejestracji użytkowników, dzięki czemu możemy śledzić wszystkie nasze postępy. Będziesz mieć dostęp do zdobytych punktów, otrzymanych „Aki Awards” i obiektów, które stworzyłeś. Jeśli zmienisz urządzenie mobilne, Twoje konto będzie nadal ważne, więc nie stracisz żadnych postępów.
Jedną ze sztuczek pozwalających zdobyć więcej punktów i lepszych emblematów w aplikacji jest to, że możesz spróbować skłonić geniusza do reagowania na postacie, których nikt nie był w stanie znaleźć od dawna. Istnieje szereg odpowiedzi, które są prawie zapomniane, że jeśli uda Ci się zmusić geniusza do odgadnięcia, otrzymasz ważne nagrody i wyróżnienia.

Zdobycie jak największej liczby punktów nie tylko da Ci dużo satysfakcji, ale także pozwoli na udział w światowym rankingu graczy. Spróbuj zdobyć swoje imię na szczycie i rywalizuj z innymi geniuszami, takimi jak ty. Możesz zostawić swoje imię i nazwisko w Galerii sław lub w Last Super Awards.
Zadbano również o część estetyczną i możesz dostosować całe środowisko Akinator, jak chcesz. Możesz zmienić tło lub strój dżina. Są występy piosenkarza popowego, kowboja lub wampira. Dostępna jest szeroka gama przedmiotów, które pozwolą Twojej wyobraźni szaleć. Masz 13 strojów i 12 czapek, które możesz dowolnie mieszać i dopasowywać.

Akinator zapewnia, że ​​gracze aktywnie uczestniczą w tym, co dzieje się w aplikacji, przesyłając zdjęcia lub nagrywając filmy. Masz możliwość zaproponowania odpowiedzi. Z kolei dla najmłodszych włączona jest opcja bezpiecznej zabawy.
Pamiętaj, że aby korzystać z aplikacji, musisz mieć jakiś rodzaj połączenia, albo do Wi-Fi, albo do pakietu danych. Akinator to jedna z najbardziej rozrywkowych, oryginalnych i dopracowanych propozycji na rynku. Niewiele gier koncentruje się w tak skuteczny sposób na propozycji, która zachęca do myślenia, zdobywania wiedzy i dobrej zabawy.
Graj w Akinator z całą rodziną i odkrywaj postacie, zwierzęta, przedmioty lub miejsca, których być może nie znasz. Możesz bawić się indywidualnie, rozpoczynając rywalizację w poszukiwaniu pozycji w światowym rankingu.
Akinator, gra, w której można się bawić w najbardziej rozrywkowy sposób.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Elokence
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Codzienne wyzwania

- Oryginalna propozycja

- Możliwość konkurowania z innymi użytkownikami
CONS
- Obecność reklam

- Niektóre wyzwania nie działają dobrze

- Pytania są powtarzane

- Staje się powtarzalne
Kontynuuj pobieranie za darmo

Akinator

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje