Animal Crossing
Jedna z najbardziej poszukiwanych gier roku ze względu na jej przygody
Pobierz Animal Crossing recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.0
Rozgrywka (8/10)
Historia (4/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (5/10)

Gdybyśmy musieli to porównać z innymi seriami Nintendo, Animal Crossing jest jedną z najmniej cenionych na Zachodzie. Podczas gdy integracja Super Smash bross dała jej trochę uwagi i sprawiła, że ​​saga stała się bardziej widoczna, niektórzy użytkownicy wciąż mają wątpliwości co do tego, czym tak naprawdę jest gra podstawowa, ta seria jest jedną z tych, które rozumiesz tylko do sam tego doświadczyłeś.

Animal Crossing to symulator życia, którego największym odniesieniem są simy. Mimo że pod względem płci mają wiele wspólnego, w rzeczywistości obie są bardzo różne.

Na skrzyżowaniu zwierząt kontrolujesz własnego Awatara (nazwijmy go „Wieśniakiem”, ponieważ umieszczają go w super-roztrzaskanym brossie), który mieszka w mieście, w którym są tylko zwierzęta antropomorficzne i może wykonywać różnorodne czynności, takie jak wędkarstwo, chwytanie owadów, sadzenie różnych rodzajów roślinności , zakupy itp. Dla niektórych może to wydawać się nieco nudne, ale jeśli znasz już magię, którą Nintendo wprowadza w swoich franczyzach, zrozumieją, że może przekształcić bardzo podstawową koncepcję w coś pełnego rozrywki i przygody.

Rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, w którym można spotkać dzieci kałamarnic, które rzucają farbą, różową kulkę wchłaniającą owoce lub hydraulika wchodzącego na grzyby. Jest to coś, co nie brzmi dobrze, ale w praktyce jest to rozkosz. Świat przejść dla zwierząt ma dokładną wielkość, każdy jego hektar jest funkcjonalny dla rozwoju samego miasta, chociaż twój dom jest wyjątkowy, uwierz mi, że będziesz chciał spędzić dużo czasu na dekorowaniu lub opiece nad każdym zakątkiem wioski.

Jak wspomniałem, twój dom będzie największym wyrazem twojego wieśniaka, można go w pełni dostosować, możesz go ozdobić, kupić meble, stworzyć różne rodzaje pokoi, być może łazienkę, siłownię lub kuchnię, wszystko będzie zależeć od stylu, który chcesz mu nadać; To samo tutaj zapiszesz swoje postępy, drzemiąc lub zostawiając przedmioty w szufladzie lub bagażniku.

Czas jest bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ krzyżowanie zwierząt jest kwintesencją gry eventowej, tytuł bardzo poważnie traktuje wewnętrzny zegar konsoli, aby wiedzieć, czy grasz w dzień, w nocy, a także w porę roku, aby wszystkie Twoje świat odpowiednio się zmieni. Ze śniegiem zimą lub z niedoborem drzew jesienią, tak, wszystko zgodnie z wewnętrznym kalendarzem konsoli! Jeśli w prawdziwym świecie istnieje pamiątkowa data, zobaczysz ją również odzwierciedloną w samej grze, w ten sposób możesz świętować Boże Narodzenie, Nowy Rok, Walentynki i wiele innych uroczystości ze zwierzętami z Twojej wioski lub otrzymywać ekskluzywne przedmioty na sezon. Może to czasem drastycznie zmienić wygląd twojego miasta, a nawet zachowanie twoich sąsiadów. Ten sam czas wpływa na wiele innych ważnych czynników gry, takich jak polowanie lub łowienie ryb, ponieważ niektórych wiosennych zwierząt nie można uzyskać latem lub niektórych ryb nocnych nigdy nie można złapać w ciągu dnia, więc gra zaprosi Cię do gry w różne momenty, aby zawsze znaleźć coś innego, do czego można wrócić.

Jedną ze sztuczek Animal Crossing, które robią niektóre kody, jest przesunięcie daty i godziny konsoli, aby cieszyć się różnymi chwilami, które oferuje gra, ale bądź ostrożny, ponieważ jeśli podróżują w czasie, gra przedstawia subtelne kary, takie jak wypełnienie domu karaluchy, bo od tak dawna ich nie czyściłeś, czy migracja jednego z sąsiadów, bo nie znajdują już atrakcyjnego powodu do życia w opuszczonym mieście.

Wszystko w grze próbuje symulować prawdziwe życie w delikatny sposób, więc jeśli chcesz pieniędzy na zakup nowego ubrania, będziesz musiał pracować, wyświadczyć przysługę sąsiadowi lub sprzedać złapane owady lub ryby. Niektóre z najczęstszych miejsc w mieście, w których spotkamy najbardziej pamiętne zwierzęta z serii, to ratusz, w którym znajduje się Canela, kawiarnia, w której kolejka dota da koncerty, lub główny sklep z kierownikiem, który zmienia się przy każdej nowej dostawie.

Pobranie Animal Crossing zapewni Ci jedno z najbardziej oryginalnych i najpiękniejszych wrażeń w świecie gier wideo.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Nintendo EPD
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Prezentuj nowe treści na co dzień.

- Aspekt audiowizualny jest wysokiej jakości.

- Środowisko gry oferuje wiele możliwości.

- Dobra rozgrywka.
CONS
- Umowa z innymi graczami ma pewne ograniczenia. Jego tryb wieloosobowy nie jest tak dobry.

- Zarządzanie zapasami może być nieco mylące.

- To nie jest szybka gra.

- To nie jest konkurencyjna propozycja.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Animal Crossing

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Przekaż swoją zgniłą rzepę w Animal Crossing i pomóż w szczytnej sprawie

Przekaż swoją zgniłą rzepę w Animal Crossing i pomóż w szczytnej sprawie

Aktualności

Firma Hellmann's majonezowa ma już własną wyspę w świecie Animal Crossing i aby to uczcić, stworzyła wydarzenie, w którym gracze mogą przekazać swoje zgniłe rzepy, aby pomóc potrzebującym w Kanadzie. Za każde wirtualne jedzenie przekażą prawdziwy posiłek, a aby to zrobić, wystarczy odwiedzić ich wyspęWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje