Recenzja Anno 1800

Zaktualizowano 10.08.2020

Nowa odsłona renomowanej serii Anno. Ubisoft wraz z Relates Designs przedstawiają Anno 1800. Gra, w której musimy zarządzać społeczeństwem istniejącym w XIX wieku we wszystkich jego aspektach. Każda podjęta decyzja i działanie wpływa na stabilność, której nie należy tracić. Posiada tryb dla wielu graczy i tryb kampanii


Nasza ocena (8.6)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Ubisoft Blue Byte
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Anno 1800 to najnowsza odsłona renomowanej serii gier menedżerskich. Produkt opracowany przez Related Designs i Blue Byte we współpracy z Ubisoft jest zastrzeżonym znakiem towarowym gier wideo, które zanurzają użytkownika w kontroli, rozwoju i ochronie miasta ze wszystkimi wynikającymi z tego obowiązkami. Ta nowa gra Anno, której akcja toczy się w 1800 roku, dołącza do listy swoich poprzedników, które znajdowały się w latach: 1602, 1503, 1701, 1404, 2070 i 2205.
Pobierz Anno 1800 przeniesie graczy do czasów rewolucji przemysłowej. Wiek XIX to moment, w którym dokonano i zbadano wielkie postępy, które zaznaczyły się w naszych czasach. Są to lata, w których zaawansowane miasta związane były z populacjami na odległych kontynentach, więc właściwe prowadzenie rozmów dyplomatycznych z innymi społeczeństwami będzie niezbędne. Te technologiczne i społeczne odkrycia będą wyznaczać i kierować grami w tytule wydanym w 2019 roku.

Wśród gier i aplikacji, które można znaleźć na rynku, znajdziemy w Anno 1800 z sagą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy uwielbiają wyzwania związane z utrzymywaniem miast i społeczeństw pod kontrolą od 20 lat. Tym razem będą mieli tryb piaskownicy, który możesz skonfigurować według własnych upodobań, tradycyjny tryb wieloosobowy i tryb fabularny typu kampanii. Fakty sporu w Anno 1800 naznaczone są konfliktem rodzinnym. Gracz dziedziczy pieniądze po śmierci ojca w więzieniu i ma kłopoty z bliskimi. Mając to tło jako przewodnik, możesz nauczyć się mechaniki gry, podczas gdy fakty się rozwijają. To jeden z punktów, które wyróżniają tytuł Ubisoft na tle innych części tego samego gatunku, ponieważ nie zawsze mają one tryb fabularny.

Poznanie mechaniki i działania systemu zarządzania miastem może przynieść pewne komplikacje. Chociaż ludzie, którzy grają w te tytuły, są do tego przyzwyczajeni, zdają sobie również sprawę, że zlokalizowanie każdego szczegółu, który zmienia stabilność naszego społeczeństwa, wymaga czasu i godzin przed komputerem. Obywatele będą jednym z kluczowych czynników w Anno 1800 i bardzo interesujące jest obserwowanie, jak zmieniają się zwyczaje w miarę upływu czasu. Będziemy mieli nawet możliwość korzystania z kamery pierwszej osoby, aby móc zejść na ulice naszego terytorium, aby naprawdę zobaczyć, jak żyją na nim nasi obywatele. Niezależnie od możliwych komplikacji, które mogą się pojawić, tytuł zawiera samouczki i instrukcje, które są bardzo pomocne w nauce wszystkiego, co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Anno 1800 ma pięć grup populacji, które gracz ma obowiązek zadowolić. Tam każdy szczegół, który będziesz musiał kontrolować, pojawia się na scenie, aby zarządzanie przebiegało dobrze. Mieszkańcy naszego terytorium będą potrzebowali pracy, domów, ubrań i jedzenia. Aby zrealizować zamówienia, trzeba będzie pokryć każdy etap procesu produkcji. Populacje będą ewoluować wraz z upływem czasu i przejdą od rolników do pracowników przemysłowych.

Gdy miasto użytkownika jest pod kontrolą, doświadczenie może rozszerzyć się na nowe społeczeństwa. Jak powiedzieliśmy, żyjemy w wieku wymiany materii i połączeń z koloniami. Będziesz miał okazję handlować i rozwijać się poza granice, co przyniesie nowe wyzwania i mniejsze misje do wykonania, aby wszystko było w porządku. Tytuł jest idealnym połączeniem umiejętności handlu, bycia dyplomatą, radzenia sobie z konfliktami i zarządzania.

Poza mechaniką i ustawieniem, wielką zaletą Anno 1800 jest sekcja graficzna. Estetyka tytułu Ubisoft jest po prostu piękna. Nie ma gracza czy krytyka, który by nie podkreślał piękna wystroju plaż, pól, budynków i szatni dostawy zlokalizowanej w XIX wieku. Każdy szczegół jest dopracowany w taki sposób, że spędzanie tylu godzin na porządkowaniu naszych budynków jest przyjemnością. Z drugiej strony ścieżka dźwiękowa dobrze spełnia swoje zadanie, choć czasami może być zbyt często powtarzana.

Anno 1800 to jedna z najciekawszych gier do pobrania na komputer, której nie mogą przegapić miłośnicy zarządzania i dobrych tytułów.

 

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Ubisoft Blue Byte
Sponsored Link

Firma Ubisoft zapowiedziała następujące dodatki: Zatopiony skarb (Sunken Treasures), Botanica i Przeprawa (The Passage). Koszt przepustki sezonowej to 99zł. Oprócz wspominanych dodatków, posiadacze przepustki sezonowej zyskają dostęp do przedmiotów kosmetycznych: portretu więźnia oraz dwóch logo firmy (Promethean Fire i Eagle Crest). Dodatek Zatopiony Skarb przedstawi nową postać - ekscentrycznego naukowca. Razem z nim ruszymy na niezbadaną europejską wyspę, by odnaleźć ukryty skarb. Botanica, odblokuje nowy budynek - ogród botaniczny, który zwiększy atrakcyjność naszego miasta i przyciągnie turystów. Kolejną nowością będzie pawilon muzyczny, który pozwoli odsłuchiwać utwory ze ścieżek dźwiękowych poprzednich odsłon gier Anno. Przeprawa zabierze nas na koło podbiegunowe, gdzie przeprowadzimy poszukiwania zaginionej wyprawy polarnej. Przetrwanie w tak skrajnych warunkach będzie wymagało skorzystania z zupełnie nowych budynków i narzędzi.


Oprócz wspomnianych dlc, Anno 1800 otrzyma również darmowe aktualizacje, które zawierają:nowy typ budynku umożliwiający wgląd w dokładne statystyki rozgrywki: tryb kooperacji, w którym gracze wspólnymi siłami będą sprawować kontrolę nad pojedynczym imperium;wyzwania społeczności, czyli regularnie pojawiające się zadania dla całej wspólnoty graczy Anno 1800, których wykonywanie będzie odblokowywało nowe przedmioty kosmetyczne dla wszystkich uczestniczących.


Gdy naciśniesz na chatkę, lub na mieszkańców, po prawej stronie znajdziesz ich potrzeby i poziom zadowolenia. Ikonki są identyczne jak te, symbolizujące dany budynek, więc bardzo łatwo zidentyfikować, co potrzebuje twój mieszkaniec. Farmerzy domagają się dostępu do rynku, ryb i podstawowych ubrań. Gdy zaopatrzysz ich w te towary, będziesz mógł ulepszyć chatkę farmerów i stworzyć robotników. Zdobędziesz dzięki temu nową grupę społeczną, która pracuje w nowo odblokowanych budynkach, co znacznie rozszerza zakres twoich możliwości rozwoju. 


 Porady

- Po rozpoczęciu rozgrywki, skup się na stworzeniu sporej liczby chatek, dla nowych rezydentów twojej wyspy,
- Stwórz dużo obiektów generujących materiały budowlane,
- Korzystaj z trybu planowania

Za/Przeciw
Pros
- Bardzo ładna grafika.

- Historia, która prowadzi nas podczas gry.

- Gwarantuje godziny rozrywki dla zwolenników tego typu propozycji.

- Doskonale rozwinięte zarządzanie
CONS
- Interfejs może być mylący.

- Ścieżka dźwiękowa staje się powtarzalna.

- Szlaki handlowe mogą utrudniać ich zrozumienie.

- Potrzebujesz mocnego komputera.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Anno 1800

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje