Recenzja Asphalt 9: Legends

Zaktualizowano 10.08.2020

Asphalt 9: Legends to najlepsza propozycja wyścigów mobilnych. Gra wyprodukowana przez renomowaną firmę Gameloft odtwarza na swoich torach świetne scenariusze. Posiada grafikę zbliżoną do najlepszych konsol oraz możliwość zabawy samochodami uznanych marek


Nasza ocena (6.3)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Gameloft
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Jednym z gatunków, który cieszy się największą popularnością w świecie gier wideo, są wyścigi. Pęd adrenaliny podczas gry pomiędzy pojazdami najlepszych i najbardziej luksusowych marek to jedna z rzeczy, które najbardziej przyciągają fanów motoryzacji. Znana francuska firma Gameloft, zajmująca się tworzeniem gier wideo, przedstawia nam, jako wyjątkową i wysokiej jakości propozycję, Asphalt 9: Legends.

Darmowe pobieranie Asphalt 9: Legends wprowadzi użytkownika w świat pełen niesamowitych torów rozgrywających się w różnych krajach i miastach na całym świecie (m.in.Rio de Janeiro, Nowy Jork, Brooklyn). Grafika prezentowana przez aplikację Gameloft należy do najlepszych, jakie można znaleźć na rynku i jest powtórzeniem jakości i definicji jej poprzednika Asphalt 8: Airborne z 2013 roku. Wrażenia, jakie oferuje na telefonach komórkowych, to tak, jakbyśmy grali na konsoli do gier wideo. Najnowsza generacja z trójwymiarowymi wykończeniami, ze wszystkimi szczegółami i efektami HDR (High Dynamic Range).

Chociaż gracze mogą pobrać tę bezpłatną aplikację, możliwe jest dokonywanie zakupów w grze. Jedną z zalet tej propozycji jest to, że Twój sklep oferuje stałe rabaty, a my możemy dostać najlepsze samochody w bardzo przystępnych cenach.

I to właśnie pojazdy są głównymi gwiazdami w Asphalt 9: Legends. Projekty najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek mówią, że są obecne w tej grze i będziemy mieli okazję ścigać się w wyścigach samochodami z zespołów Ferrari, Porsche, Lamborghini i W Motors. Dodatkowo, gdy już mamy dostęp do jednego z nich, mamy możliwość dostosowania ich do własnych upodobań. Nie tylko możesz ogólnie zmienić kolor, ale także użytkownicy mogą wybierać między oficjalnymi aspektami, niestandardowymi kolorami, nadwoziem, modyfikacją kół, spojlerami, bagażnikiem i zaciskami hamulcowymi. Każdy samochód ma inne atrybuty, takie jak prędkość maksymalna, przyspieszenie, prowadzenie i nitro. Dostępnych jest 50 samochodów.

Rozgrywka to kolejna z wielkich zalet, jakie ma Asphalt 9: Legends. Jest to bardzo fajna alternatywa typu arcade, w której najbardziej ryzykowni kierowcy będą mogli wykonywać niebezpieczne i zabawne salta w powietrzu za pomocą ramp pojawiających się na torach, turbo naszego pojazdu lub możliwości wykonywania zakrętów o 360 stopni poprzez naciśnięcie przycisku przycisk hamulca dwukrotnie.

Produkt Gameloft oferuje wiele godzin rozrywki tym, którzy chcą grać samotnie lub rywalizować z innymi graczami. Asphalt 9: Legends ma ponad 60 sezonów i 800 wyścigów i umożliwia prowadzenie gier przeciwko kierowcom z całego świata. Możliwa jest rywalizacja z siedmioma innymi graczami. Jeśli chcesz uczestniczyć ze znajomymi, platforma oferuje możliwość tworzenia pilotażowych klubów online. Daje to szansę na współpracę w zespołach w celu uzyskania większej liczby nagród, wspinając się po stole najlepszych drużyn w trybie wieloosobowym.

TouchhDrive to kolejna świetna wiadomość związana z popularnym tytułem wyścigów mobilnych. Dzięki tej modalności będziesz miał okazję prowadzić swój pojazd jak nikt inny. To najlepszy mobilny system sterowania. Prosty, zwinny i intuicyjny. Firma oferuje tutaj jedną z głównych opcji, która przewyższa konkurencję, ponieważ temat kontroli jest jednym z najtrudniejszych do zadowolenia graczy.

Aby doświadczenie tej wspaniałej oferty rynku gier i aplikacji było kompletne, a użytkownicy nie męczyli się nim, Gameloft regularnie oferuje wszelkiego rodzaju wydarzenia. Są zarówno dla wyzwań indywidualnych, jak i zespołowych. Świadomość ich pozwoli ci zdobyć wspaniałe nagrody

Wśród trybów gry Asphalt 9: Legends jednym z najbardziej zabawnych i wyróżnianych jest tryb pościgu. Tutaj musimy uciec przed goniącymi nas samochodami policyjnymi. W tej alternatywie możesz bardzo docenić grafikę map i możliwości, jakie mają nasze pojazdy.

Asphalt 9: Legends to bez wątpienia jedna z najlepszych opcji dla fanów gatunku wyścigów. Zapewnij produkt na poziomie, który ma być na najlepszych konsolach. Jeśli masz dobry telefon komórkowy lub tablet, otrzymasz sok z propozycji Gameloft.

 

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Gameloft
Sponsored Link

DOŚWIADCZENIE KONSOLI W TWOICH REKACH - zanurz się w jednej z najbardziej hiperrealistycznych gier wyścigowych z realiatycznymi samochodami, świetnymi technikami HDR i oszałamiającymi efektami wizualnymi i cząsteczkowymi, które zamieniają każdy wyścig w prawdziwy film wyścigowy.


 


NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE SAMOCHODY MOTOROWE - zbierz ponad 50 najlepszych maszyn na świecie. Każdy fajny pojazd został starannie dobrany w oparciu o jego estetykę i najwyższą wydajność jazdy, jakiej potrzebujesz w najbardziej pożądanej gamie dotychczasowych gier Asphalt.


 


DOSTOSOWANY DO TWOICH RAK - użyj nowego edytora samochodów, aby określić dokładny kolor i materiał swojego samochodu. Możesz także wybrać kolor felg i wiele innych, aby wyglądać najlepiej na torze.


 


ZABAWA ZRĘCZNOŚCIOWA - naładuj nitro, aby uwolnić najlepszy Nitro Pulse, aby uzyskać najwyższą prędkość, której potrzebujesz, aby Twój samochód przełamał barierę dźwiękową! Stuknij dwukrotnie w hamulec, aby wykonać 360 ° w dowolnym momencie, aby zdjąć styl gry wieloosobowej lub przeciwników AI i obserwować wypalenie za tobą!


 


ZOSTAŃ LEGENDĄ ULICZNĄ - rozpocznij swoją podróż uliczną w trybie kariery, wykonując ponad 60 sezonów i 800 wydarzeń. I stań się prawdziwą legendą wyścigów asfaltowych, ścigając się z maksymalnie 7 rywalami z całego świata w trybie wieloosobowym online.


 


NAJWYŻSZA KONTROLA WYŚCIGÓW - opanuj innowacyjny TouchDrive, nowy system kontroli jazdy, który usprawnia kierowanie samochodem, aby pozwoli uwolnić umysł i skupić się na zabawie zręcznościowej i szybkiej prędkości.


 


SIŁA W LICZBACH - po raz pierwszy w którejkolwiek z gier Asphalt możesz stworzyć własną społeczność online podobnie myślących przyjaciół wyścigowych z funkcją Club. Współpracuj z innymi maniakami prędkości i głowami motoryzacyjnymi, aby ścigać się najlepiej i odblokować najlepsze nagrody Milestone, podbijając szeregi tabeli liderów klubu dla wielu graczy.Porady

- aby gra byla ciekawsza graj z przyjaciolmiZa/Przeciw
Pros
- Dobra grafika do gry mobilnej.

- Tryb Pursuit jest bardzo zabawny i oryginalny.

- Wielkie zniżki w Twoim sklepie na samochody.

- Wysokiej klasy pojazdy prawdziwej marki.
CONS
- Brak opcji dostosowywania w samochodach.

- Najlepsza wydajność grafiki jest blokowana w większości telefonów komórkowych.

- Trudno jest złapać niektóre pojazdy.

- Mapy są takie same, jak ich poprzednia wersja.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Asphalt 9: Legends

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje