Recenzję Candy Crush Saga
 Dopasuj cukierki i zostań królem tego słodkiego królestwa 
 Candy Crush Saga recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.3
Rozgrywka (5/10)
Historia (2/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

12 kwietnia 2012 r. - dzień wprowadzenia na rynek Candy Crush Saga, jednej z najbardziej udanych gier wszech czasów, wielu z nas zapadnie w pamięci. Zaczęło się od gry zintegrowanej z Facebookiem, ale biorąc pod uwagę ogromny sukces i ogromną liczbę graczy, którzy każdego dnia korzystali z niej, skończyło się to wyjściem w tym samym roku na Androida, iOS i Windows Phone.

Za niewiele ponad trzy miesiące od wejścia na rynek udało się pokonać rekord, który wydawał się nieosiągalny, a był to rekord ustanowiony przez Farm Ville 2, do tej pory najpopularniejszą grę na Facebooku ze średnią 46 milionów użytkowników miesięcznie. 12 kwietnia 2012 roku wylądował na Androidzie, iOS i Windows Phone osiągając ogromny sukces na całym świecie.

Od tamtej pory czerpał tylko sukcesy i do dziś jest jedną z najlepszych gier na wszystkich dostępnych platformach, podnosząc dochód milionera, firmy King, twórcy gry, który przekształcił Candy Crush Saga w swoją doskonałość, jednocześnie kontynuując poszukiwanie nowej gry, dzięki której ponownie uzyska dochód milionera.

Jedną z największych tajemnic tej gry jest ogromna prostota, a przede wszystkim uzależnienie które powoduje u wszystkich, którzy jej spróbują. Z ponad 2000 dostępnych poziomów, musimy przejść jeden za drugim, tworząc rzędy lub kolumny z trzema cukierkami tego samego koloru, aby móc je wyeliminować.

Sztuczka tych gier polega na tym, jak łatwo jest zrozumieć ich mechanikę i ich nieskończone możliwości, dzięki którym grasz przez wiele dni, tygodni i miesięcy. Kolejny wielki sukces polega na elastyczności czasu trwania gry, a Ty decydujesz, jak długo chcesz grać. Możesz grać przez 5 sekund, jedną minutę, pół godziny, istnieje elastyczność w czasie, który chcesz spędzić, to decyzja danej osoby, a nie gra. Różni się to znacznie od klasycznych gier konsolowych. Jeśli chcesz zagrać dzisiaj w konsolę, musisz spędzić co najmniej godzinę, aby dobrze się bawić.

Pobierając Candy Crush Saga, możesz konkurować ze znajomymi w dowolnym momencie. Najważniejszą rzeczą w społecznościowej grze wideo jest sprawdzenie, że ludzie grają w tę samą grę, zwłaszcza w prawdziwym życiu. Po podłączeniu konta gry do Facebooka, na przykład, widzisz, że twój sąsiad znajduje się 5 poziomów nad tobą, to rodzaj konkurencji, w jaki sposób osiągnąłeś ten poziom? i mówisz o grze, to jest ważne, nagle masz od 5 do 10 znajomych, którzy również grają, więc mówisz o tym, pomagając sobie nawzajem.

Dla twórców gier jako przedsiębiorców funkcjonowanie społecznościowe jest niezbędnym akceleratorem, aby przybliżyć grę większej liczbie osób. Jest tańszy niż reklama, ponieważ nie płaci za rozwój społeczny. Gdy zobaczysz reklamę, możesz ją pobrać, jeśli jesteś zainteresowany, ale jakoś jesteś podejrzliwy, nie wiesz, czy jest w porządku, czy nie, ale jeśli znajomy doradzi ci w grze, zakładasz, że musi być w porządku. Wiadomości ustne są znacznie ważniejsze niż cokolwiek innego.

Smartfony były kluczem do rewolucji w „grach casualowych”. Gry codzienne istniały od czasu powstania branży, ale nigdy jako model biznesowy, bardzo trudno było zarabiać na tych grach wideo, było tylko kilka wyjątków, takich jak zastosowanie, pionier tego trendu i kilka innych, ale było to skomplikowane aż do pojawienia się gier mobilnych.

Telefon komórkowy był kluczem do sukcesu w branży gier casualowych, wiele firm, takich jak King czy Big Fish, wyraźne przykłady tej branży, są już firmami o wartości wielu milionów dolarów.

Dodatki w grze są oferowane użytkownikom. Na przykład: Wyobraź sobie, że nie możesz przejść poziomu, wtedy, gdy masz możliwość zapłacenia kilku centów w zamian za pomoc w grze, nagle poziom zostaje uproszczony i postępujesz szybciej. Tak działają darmowe gry, polegają na usuwaniu frustracji graczy z powodu trudności z przejściem poziomu.

Można powiedzieć, że w ciągu najbliższych 10 lat nastąpi bardzo duży postęp w zakresie gier na smartfony i jest to bardzo dobry czas, aby zacząć poznawać ten nowy świat, dać się ponieść wyobraźni i dobrze się bawić z nową grą Candy Crush.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Candy Crush Saga

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

Jeśli uda Ci się stworzyć specjalne kombinacje 4 lub 5 cukierków, zyskujesz specjalne cukierki, które będziesz mógł  wykorzystać w odpowiednim momencie. Jeśli będziesz w stanie połączyć specjalne cukierki, stworzysz spektakularne efekty, dzięki którym będziesz w stanie zmiażdżyć jeszcze więcej cukierków.


Chociaż mechanizm gry jest prosty, gra może stać się niezwykle skomplikowana w miarę postępów. A ponieważ są to poziomy wspinaczkowe, wszystko staje się bardziej skomplikowane, a jak to się zdarzyło wielu osobom, można utknąć na jedym poziomie na całe tygodnie i skończyć całkowicie zdesperowanym.


Podobnie jak większość gier, które można pobrać w Google Play i App Store pobieranie jest bezpłatne, ale w samej grze możemy dokonywać zakupów, co w większości przypadków pomoże nam znacznie przekroczyć poziomy.


Zawsze powtarzamy żeby uważać z kim zostawiasz swoje urządzenie mobilne aby nie znaleźć nieprzyjemnej niespodzianki na następnym rachunku telefonicznym z zakupami w Candy Crush Saga, które nie są za tanie.


Czy pobrałeś już Candy Crush Saga, aby sprawdzić testowanie swoich umiejętności z najpopularniejszymi cukierkami na świecie?Porady

- Dzięki grze Candy Crush Saga zabawa nie ma granic, a wraz z upływem czasu liczba poziomów rośnie skandalicznie

- Graj spokojnie i bez rozpaczy, bo inaczej skończysz sfrustrowany w bardzo krótkim czasie, jak tylko nie dostaniesz cukierka, którego potrzebujesz

- Uważnie obserwuj zakupy zintegrowane z aplikacją, jeśli nie chcesz zobaczyć swojego rachunku telefonicznego
Za/Przeciw
Pros
- Zabawa nie ma granic dzięki Candy Crush Saga

- Może się wydawać, że jest to prosta gra, ale nie pozwoli Ci na chwilę odprężyć się, a wraz z upływem poziomów musisz włożyć całą swoją inteligencję do pracy

- Zasadniczo jest to gra, którą można pobrać i grać w nią całkowicie bezpłatnie

- Pomaga skupić uwagę
CONS
- Czasami Candy Crush Saga może stać się monotonna, ponieważ zawsze musisz robić to samo, zbierać cukierki

- Liczba poziomów stała się nadmierna, uniemożliwiając dotarcie do końca gry

- Istnieją poziomy gry, które graniczą z niemożliwym i na których możesz utknąć na wiele dni

- Zintegrowane zakupy w Candy Crush Saga są jednym z największych oszustw stworzonych przez ludzkość, że tak, niejednokrotnie mogą wydostać cię z innego dżemu

- Nie możesz przejść niektórych poziomów, jeśli nie zapłacisz, co jest dość frustrujące

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Candy Crush przynosi nieograniczone życie

Candy Crush przynosi nieograniczone życie

Aktualności

Radość pojawiła się dla graczy Candy Crush Saga i tym razem oferuje nieograniczoną liczbę żyć! Firma King chciała przyczynić się do sytuacji, w której ludzie żyją dzisiaj przez Covid-19, przyznając tę ​​nagrodę wszystkim jej graczom


Wszystkie promocje na Candy Crush Saga

Wszystkie promocje na Candy Crush Saga

Aktualności

King jest odpowiedzialny za opracowanie jednego z hitów gier wideo na Androida i iOS. Candy Crush Saga to zabawna, kolorowa i wciągająca propozycja, która ma miliony graczy. Jest to jeden z tytułów, który ma najwięcej pobrań wśród swoich konkurentów. Posiada również dodatkowe tryby gry, opracowane w aplikacjach innych niż oryginalne


Twórcy Candy Crush uruchamiają Crash Bandicoot Mobile

Twórcy Candy Crush uruchamiają Crash Bandicoot Mobile

Aktualności

Osoba odpowiedzialna za jeden z największych sukcesów gier na telefony komórkowe wprowadza grę jednej z najważniejszych postaci na PlayStation. King, twórcy sagi Candy Crush, opublikował tytuł z legendarnym Crash Bandicoot jako bohaterem. Crash to jedna z najpopularniejszych serii konsol Sony


Najczęściej pobierane aplikacje mobilne podczas Covid-19

Najczęściej pobierane aplikacje mobilne podczas Covid-19

Nagłówek

Kryzys związany z koronawirusem sprawił, że producenci gier wideo stali się największymi beneficjentami rynku. Podczas porodu liczba konsumentów, którzy pobrali dowolną aplikację mobilną, wzrosła o 12% między lutym a marcem, osiągając nowy rekord tylko w Europie. Zainstalowano 84% więcej aplikacji mobilnych niż w poprzednim roku, płatności w aplikacji wzrosły o 24%, a ceny, które wydawcy muszą płacić za reklamy, spadły o 33%. Wszystko to sprawiło, że sagi gier takich jak Candy Crush Saga, Gardescapes czy Fornite przekroczą w tym roku 100 000 milionów dolarów i staną na czele konkurencji z głównymi branżami gier wideo, takimi jak Nintendo, Activision Blizzard i Take Two, które osiągnęły 25% wzrost na giełdzie. Przychody z mobilnych gier wideo przekraczają wydatki na gry komputerowe i konsolowe


Dlaczego Candy Crush jest nadal królem?

Dlaczego Candy Crush jest nadal królem?

Nagłówek

Od czasu premiery w 2012 roku na Facebooku nikt nie oczekiwał, że gra zaprojektowana przez Kinga będzie światowym sukcesem, jakim jest dzisiaj. Według słów jednego z menedżerów firmy, Chris Grant, bardzo trudno jest wiedzieć, czego szuka użytkownik, grając w Candy Crush. Nie jest to nowy pomysł, ale mimo to z roku na rok jest umieszczany w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji i nie ma rywala wśród konkurentów, ostatnim, który próbował się z nim zmierzyć, była Grindstone, gra Apple Arcade. Dlaczego jest tak uzależniająca? Istnieje wiele kluczy, które mogą wyjaśnić jego sukces: jednym z jego sukcesów jest łatwość rozgrywki jedną ręką, innym sposobem na grę bez pośpiechu, celem nie jest czas, a przede wszystkim możesz grać za darmo, płacisz tylko jeśli chcesz uzyskać ulepszenia


Sztuczki, które musisz znać, aby przejść Candy Crush Saga

Sztuczki, które musisz znać, aby przejść Candy Crush Saga

Nagłówek

Gra stworzona przez Kinga nie ma obecnie ustalonej liczby poziomów i nie wydaje się, żeby to się zmieniło. Jego ekrany stają się coraz trudniejsze i zawsze istnieje poziom, który utknie, aby nie zginąć, próbujemy dostarczyć 10 nieomylnych sztuczek, aby uczynić cię królem cukierkówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje