Recenzja Colorea y Aprende

Zaktualizowano 10.08.2020

Jeśli twój koloruje, przyjdź i poznaj tę wspaniałą aplikację! Masz różne rysunki, kształty i kolory, dzięki którym możesz puścić wodze fantazji i stworzyć świat, który najbardziej ci się podoba. Uwolnij swoją wyobraźnię z dowolnego miejsca za darmo


Nasza ocena (7.9)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Orange Studios Games
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Korzyści, jakie malowanie i rysowanie może mieć na nasze ciało. Malarstwo zachęca do naszego twórczego rozwoju. Musimy jasno powiedzieć, że są ludzie, którzy mają skłonność do kreatywności, sztuki i wyobraźni. Trend naturalny, trend od urodzenia. Wszystkie te cechy są zwykle ze sobą powiązane, kreatywni ludzie są również artystyczni i ogólnie osoba, która lubi malować, również lubi rysować, a także łatwiej jest im pisać lub wymyślać historie. Te cechy są wspólne dla kreatywnych ludzi, jednak istnieje znacznie więcej racjonalnych ludzi, którzy zwykle nie prezentują tego rodzaju cech.

Jeśli sztuka, a zwłaszcza malarstwo i rysunek mają coś pozytywnego, to aktywność malarska może stymulować mózg tych ludzi, którzy początkowo nie są tak kreatywni, aby mogli stać się znacznie bardziej kreatywni i O wiele bardziej pomysłowe, dzieje się tak samo z każdą dyscypliną artystyczną. Pamiętaj, że mózg ma tak zwaną plastyczność.

Plastyczność mózgu przypomina nam, że zmieniamy istoty i że możemy dostosować się do różnych sytuacji, w pewien sposób modelujemy mózg podczas pracy nad nim. Ćwicz i skup się, dwie umiejętności, które są charakterystyczne dla ludzi, którzy są bardziej racjonalni, pozwolą, że chociaż ci bardziej racjonalni ludzie nie są zbyt pomysłowi, stopniowo, poprzez aktywność rysowania i malowania, staną się ludźmi Bardziej kreatywni, niektórzy wolniej, a inni szybciej, zależnie od osoby.

Drugą korzyścią, jaką aktywność malarska może przynieść naszemu mózgowi, jest wzmocnienie pamięci, zwiększenie zdolności do zapamiętywania i sprawia, że ​​mózg działa poprzez orientację przestrzenną, wizualizację i realizację pojęciową.

Ludzie, którzy często wykorzystują twórcze wyniki, takie jak pisanie, malowanie i rysowanie, rzadziej zapadają na choroby utraty pamięci, gdy są starsze, ponieważ mózg, podobnie jak każdy inny mięsień w naszym ciele, jest wzmocniony, jeśli z nim pracujemy. ,

Malowanie pozwala ludziom wyrażać swoje uczucia i emocje. Ludzie, którzy malują, wykorzystują sztukę, aby przezwyciężyć nieśmiałość i przekazać swoją osobowość poprzez swoją twórczą pracę. Użycie ilustracji do opowiedzenia historii pozwala komuś, kto jest nieśmiały, uwolnić się od ograniczeń społecznych.

Dzięki tej aplikacji online możesz zachęcić swoją stronę artystyczną lub zachęcić innych do robienia tego!


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Orange Studios Games
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- Poznaj lepiej otaczający cię świat.

- Zachęcaj do wyrażania się.

- To świetna zabawa.

- Może zmniejszyć stres i lęk.
CONS
- Niektóre tematy.

- Brakuje niektórych zwierząt.

- Niektóre efekty dźwiękowe.

- On nie jest taki kreatywny.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Colorea y Aprende

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje