Recenzja Crunchyroll

Zaktualizowano 10.08.2020

Crunchyroll jest witryna streaming, mają tylko anime i manga serii i filmów. Nie można znaleźć klasycznych filmów hollywoodzkich na tej stronie. Crunchyroll jest bezpłatny, często pierwsze odcinki dużych serii są bezpłatne, nie będzie reklamy apear choć. Ale, aby uzyskać nieograniczony dostęp do filmów i seriali, a jakość HD można uzyskać członkostwo Crunchyroll premium


Nasza ocena (8.5)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Ellation LLC
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Crunchyroll to usługa przesyłania strumieniowego wideo, której głównym celem jest anime i manga. Mają głównie seriale telewizyjne i filmy na swojej stronie internetowej. w 2018 roku mieli ponad 45 milionów użytkowników. Założona 14 maja 2006 roku przez firmę WarnerMedia z siedzibą w San Francisco (należącą do Otter Media), jest dostępna w 8 różnych językach: angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim, niemieckim, arabskim, włoskim i rosyjskim.

Początkowo jego zawartość nie była całkowicie legalna, ale w 2008 roku umowy z Gonzo lub TV Tokyo pozwoliły mu na posiadanie wyłącznie legalnych treści i usunięcie z katalogu tego, co zostało nielegalnie dodane. Jego przybycie do Hiszpanii nastąpiło dopiero w 2013 roku, ale z taką samą liczbą tytułów, jakie można było znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Znajdziesz go do pobrania za darmo na Androida i iOS i kompatybilny z prawie wszystkimi platformami, mogąc cieszyć się nim ze smartfona, komputera lub konsoli, mając możliwość korzystania z niego jednocześnie na dwóch z nich w tym samym czasie.

Chociaż możesz pomyśleć, że Crunchyroll to tylko usługa przesyłania strumieniowego wideo, daje również możliwość czytania dobrze znanej mangi i otrzymywania najnowszych wiadomości o nowościach.

Nie ma tak wielu platform, które mają tak wiele produktów legalnie, Crunchyroll przyjechał do Hiszpanii, aby to osiągnąć, aby być punktem odniesienia dla legionu fanów japońskiej serii, budując swój projekt w oparciu o tę bardzo lojalną społeczność. Jeśli nie jesteś wielkim fanem anime lub mangi, Crunchyroll jest dla Ciebie prawdopodobnie dziwnym widmem. Ale dla wielkiego fandomu filmów japońskich jest to naprawdę cenna biblioteka z niezliczonymi filmami i serialami, która jest stale aktualizowana, aby poszerzyć swój katalog.

Crunchyroll ma trzy typy użytkowników: jeden całkowicie darmowy i dwa płatne. Darmowy użytkownik ma dostęp tylko do ograniczonej liczby treści strony i ma obowiązkową reklamę podczas gry, ale możesz kupić jedno z jego kont premium, w ten sposób oszczędzasz przerwy w serii i masz nieograniczony dostęp do wszystkich tytuły katalogów. Ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Dwie opcje to: premium za 4,99 EUR miesięcznie lub opcja premium + za 8,99 EUR.

Najstarszy odcinek serialu z wieloma sezonami może być darmowy nawet bez konta Crunchyroll, ale podczas oglądania serialu będziesz mieć irytującą rozgłos. Jest kilka darmowych programów, ale ma też wiele seriali, które będą kosztować, jeśli chcesz zobaczyć resztę odcinków.

Dzięki wersji premium Crunchyroll możesz także przesyłać strumieniowo wszystkie programy w rozdzielczości HD bez reklam, oglądać następny odcinek zaraz po jego otwarciu w Japonii i cieszyć się rozdziałem w różnych językach. Jeśli jesteś fanem anime, warto kupić subskrypcję premium Crunchyroll.

W przypadku subskrypcji premium + nie ma dużej różnicy pod względem korzyści, jeśli chodzi o oglądanie, ale oferuje nagrody VIP, otrzymywanie ekskluzywnych wydarzeń i loterii, bezpłatną wysyłkę, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i wirtualną odznakę, aby wyróżnić się na tle innych użytkowników.

Jeśli jesteś ciekawy, co zobaczyć, jeśli otrzymasz subskrypcję na Crunchyroll, oto 3 najlepsze.

Naruto jest pierwszy. Jedna z najpopularniejszych na świecie serii fantasy / przygodowych opowiada o nastoletnim chłopcu ninja. Ma ponad 100 odcinków i jest dostępny na Crunchyroll.

Drugi Attack on Titans. Tylko niewielka część populacji przeżyła masakrę i teraz będzie próbowała żyć i odbudować społeczeństwo. Ale gdzieś są głodni tytani, którzy za wszelką cenę spróbują zniszczyć ścianę chroniącą ocalałych.

Trzeci Yuri on Ice, to podróż japońskiego łyżwiarza figurowego Yuri Katsuki do zostania najlepszym łyżwiarzem figurowym na świecie. Po drodze walczył, by stawić czoła przeciwnościom.

To tylko kilka zaleceń, w jego katalogu znajdują się wszelkiego rodzaju anime i wszech czasów, od klasyków gatunku po najnowocześniejsze, na co czekasz, aby je odkryć?


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Ellation LLC
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- Nawigacja w serwisie jest łatwa.

- Niektóre odcinki są bezpłatne.

- Fajnie, że istnieje strona streamingowa, która skupia się wyłącznie na anime i mandze.

- Może być uruchamiany na wielu urządzeniach.
CONS
- Nie ma tak dużej różnorodności w gatunkach innych niż anime, manga i dramat.

- Niektóre programy są kopiowane.

- Aby zobaczyć w wysokiej jakości, trzeba zapłacić.

- Brakuje wielu programów.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Crunchyroll

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje