Recenzja Dead by Daylight

Zaktualizowano 10.08.2020

Behavior Interactive ustanowiło nowy tryb gry wraz z wydaniem Dead by Daylight. Tryb multiplayer z różnymi warunkami i misjami dla użytkowników stał się popularny po wydaniu z 2017 r. Dostawa pozwala wcielić się w postać najsłynniejszych zabójców w historii kina i seriali


Nasza ocena (7.2)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Behaviour Interactive
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Zdecydowana większość dzisiejszych gier wideo ma swoje najwyższe punkty w rozwoju trybów dla wielu graczy. Starcia między użytkownikami są najbardziej wyszukanymi alternatywami, ale większość z nich ma tendencję do powtarzania tych mechanicznych. W 2017 roku Behaviour Interactive wraz ze Starbreeze Studios wydało Dead by Dalight i udało się wprowadzić i spopularyzować sposób na grę wieloosobową online na konsolach i komputerach.
Dead by Deadlight po raz pierwszy ukazało się na komputery, rok później na PlayStation 4 i Xbox One, w 2019 na Nintendo Switch, aw 2020 pojawiła się możliwość grania w Dead by Deadlight na urządzeniach mobilnych.

Dostawa jest propozycją terroru, horroru i przetrwania. Ale nowość, którą wprowadził, była tak zwanym asymetrycznym trybem dla wielu graczy. Ta forma rozrywki polega na przyznaniu użytkownikom tej samej gry różnych korzyści, misji i celów. Innymi słowy, niektórzy będą mieli więcej korzyści niż inni. W przypadku gry Behaviour Interactive przedstawia scenariusz, w którym czterech ocalałych musi pokonać pogoń za mordercą. Wszystkie postacie obsługiwane przez prawdziwych graczy.

Pobierając Dead by Deadlight zmierzymy się z grami z powtarzającą się mechaniką, ale nie oznacza to, że tracą one rozrywkę. W rzeczywistości jest to gra, która zapewni wiele godzin zabawy. Użytkownicy, którzy bawią się z ludźmi, będą musieli uciec przed wrogiem, próbując znaleźć broń na scenie, biegać i skakać przez różne przeszkody. Celem jest włączenie pięciu generatorów elektrycznych, które otwierają dwoje drzwi umożliwiających mordercy ucieczkę. Ten, kto bawi się zabójcą, będzie miał inny rodzaj wyzwania: uda mu się powalić i powiesić ocalałych trzy razy na hakach rozrzuconych na mapie. Ich ciała są ofiarowane złej istocie znanej jako „Byt”.

Jedną z zalet Dead by Deadlight jest to, że zabójcy przedstawiają zróżnicowany katalog umiejętności i cech, które musimy odblokować. Stanowi to wielkie wyzwanie, ponieważ zachęca do chęci uzyskania coraz większej liczby ulepszeń. Możliwe jest również wcielenie się w buty znanych złych postaci, takich jak Demogorgon ze Stranger Thinds, duch Krzyku czy Michael Myers z sagi Haloween.
Każda frakcja w grze ma różne strategie osiągnięcia zwycięstwa. Jako ocalały możesz próbować poruszać się po cichu, używać promienia terroru, aby określić, czy zagrożenie jest blisko, ratować towarzyszy i używać wszystkiego, co jest dostępne na scenie, aby uniknąć śmierci. Jako zabójca będziesz musiał wybrać każdą przewagę na długo przed grami i zastanowić się, z kim grasz, ponieważ nie wszystkie stworzenia są takie same.

Podczas gry zdobędziemy Bloodpoints. Tych przedmiotów w grze można używać w Krwistej Sieci. Jest to opcja, która pozwala nam kupować ulepszenia i korzyści.

Dead by Deadlight ma być uczciwą odsłoną i dlatego ustala ranking zarówno zabójców, jak i ocalałych. Za każdą ukończoną grę otrzymujemy wynik, który określi, gdzie jesteśmy w tabeli, co pozwala na przeprowadzenie procesu matchmakingu przed każdą grą zgodnie z poziomem każdego użytkownika.

Zarówno grafika gry, jak i dźwięk są spójne, choć należy zaznaczyć, że nie są one w pełni dopracowane. Rozgrywka jest dobra i rozgrywana jest w pierwszej osobie, gdy gra się zabójcą, oraz w trzeciej osobie, jeśli jesteśmy jednym z ocalałych.

Chociaż początkowo tytuł nie miał wielu map i zabójców do wyboru, Behaviour Interactive rozwiązało problem, wprowadzając serię pakietów zawartości do pobrania, które dały większą objętość gry.
Fani dostawy powinni zaznaczyć, że mogą kontynuować zabawę w tym samym formacie dzięki bezpłatnej aplikacji Dead by Daylight dostępnej na systemy operacyjne Android i iOS.
Gra Behaviour Interactive to bardzo dobra opcja dla tych, którzy chcą spróbować różnych rzeczy poza najbardziej znanymi propozycjami, które zwykle widzimy. Doświadczenie grania najkrwawszych i najbardziej złych celebrytów w świecie kina i seriali jest bardzo zabawne.

 

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Behaviour Interactive
Sponsored Link

Dead by Daylight dzieli się na dwie ,,frakcję" - Ocalali i Zabójcy. Tych pierwszych jest ucieczka przed drugimi zaś tych drugich złapać pierwszych zanim uciekną.


Dead by Daylight jest grą horror stworzoną i rozwijaną przez Behaviour Digital Inc. oraz wydaną przez Starbreeze Studios. Jest to gra wieloosobowa akcji/survival. Jeden z graczy wciela się w niepowstrzymanego zabójcę polującego na czwórkę ocalałych, którzy starają się uciec i przeżyć.


Gra została wydana 14 Czerwca 2016 roku.


Jako ocalały graj samodzielnie lub z drużyną, starając się uniknąć nieznanego zagrożenia. Używaj zdobytych przedmiotów, odblokuj umiejętności i używaj elementów otoczenia aby uciec od zabójcy, który nie będzie chętny, by ci na to pozwolić.


Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, z czym się mierzysz, ani jak się wydostać. Będziesz zmuszony do podejmowania wyborów bez zastanowienia, a od każdego z nich może zależeć twoje przetrwanie


Znajdziesz tu każdy rodzaj zabójcy, od brutalnego sadysty do przerażającego, paranormalnego bytu. Zostań mistrzem w korzystaniu z unikalnych mocy każdego z nich i użyj ich, aby śledzić, polować, powalać i poświęcać swoje ofiary, zanim zyskają one możliwość ucieczki.


Mapa, okoliczności i unikalne myślenie każdego człowieka sprawiają, że każda rozgrywka w Dead by Daylight jest niepowtarzalnym, nieprzewidywalnym scenariuszem który tworzy każdy z graczy


Każda postać w Dead by Daylight posiada własne umiejętności, które trzeba odblokować i które można dostosować do własnego stylu gry. Użyj swojego doświadczenia, umiejętności i wyposażenia aby piąć się na szczyt rankingu, a może odkryjesz prawdę kryjącą się za mgłą.Porady

Porady dla uciekającego:

-Często się rozgladaj czy nie ma nikogo w pobliżu podczas naprawiania silników,
-Rozwalaj poszczególne przedmioty, aby powalić zabójcę i zyskać kilka cennych sekund,
Porady dla zabójcy:
-Po złapaniu gracza odczekaj kilka sekund, aż umrze w innym przypadku może być uwolniony przez uciekających,
-Staraj się nie skupiać na ściganiu jednego gracza, aby w miarę lepszej sytuacji być w stanie zaatakować innego

Za/Przeciw
Pros
- Oryginalna propozycja.

- Dostępna cena.

- Gwarantowana wielogodzinna rozrywka.

- Znane postacie.
CONS
- Może się powtarzać.

- To nie opowiada dobrej historii.

- Zwykła grafika.

- Ruchy można by poprawić.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Dead by Daylight

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje