Recenzja Dr. Driving

Zaktualizowano 10.08.2020

Dr Driving to gra rozrywkowa, w której musisz jeździć samochodem po mieście jak w prawdziwym życiu i osiągnąć cele, aby wygrać, jest intuicyjna i przyjemna!


Nasza ocena (5.5)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Gra Dr Driving polega na dotarciu do określonego miejsca w samochodzie, tak jakby w prawdziwym życiu była kierownica, pedał, hamulec, klakson. Możesz mieć różne samochody, ale trzeba płacić monetami, które wygrywasz w grze. Istnieją pojazdy, które są już dostarczane z grą i można również kupić inne. Gra ma różne tryby, jednym z nich jest tryb ciężarówki, który kontroluje ciężarówkę. Jeśli masz colę, musisz się o siebie zatroszczyć, ponieważ samochód jest zniszczony, a naprawienie go jest bardzo drogie. Najbardziej normalnym trybem gry jest tryb prędkości, który ma kilka poziomów.
 
Po prawej stronie ekranu znajdują się ikony do sterowania samochodem, masz literę D, która ma iść prosto do przodu, N oznacza neutralny, ponieważ nic nie robi, R, aby wrócić i P nadal. Masz kilka opcji w menu głównym, aby ulepszyć swój samochód.
 
 
Jest to gra przypominająca symulator jazdy, nie tak zaawansowana, możesz łączyć się z Facebookiem i udostępniać statystyki oraz sprawdzać, kto wygrywa w porównaniu ze znajomymi. Zakup w sklepie Google Play jest całkowicie darmowy i jest to gra mało ważna z grafiką niskiej jakości, która przyspiesza na wszystkich urządzeniach.
 
Istnieje wiele darmowych samochodów i musisz je również kupić za wirtualne waluty, które są szare, jak za złote monety, które są prawdziwymi pieniędzmi. Możesz łatwo zmienić misję, naciskając przycisk Start gry.
 
Aby rozpocząć normalnego sedana, dostajesz za darmo, wygląda bardziej realnie niż w poprzednich wersjach, jest to klasyczny remake o innej nazwie. W scenariuszach brakuje mu odwagi, ale jakość grafiki jest doskonała. Za każdym razem, gdy będziemy zmieniać kolory samochodów, słychać dźwięk, jakbyś poruszał puszkę z farbą w sprayu. To proste z dobrą grafiką z futurystycznymi samochodami.
 
Czasami wymagany jest hamulec ręczny.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- Czas płynie

- Waży niewiele

- Możesz konkurować ze znajomymi za pomocą statystyk
CONS
- To trochę monotonne

- Symulator jazdy nie jest tak zaawansowany

- Grafika niezbyt dobra

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Dr. Driving

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje