Recenzję Dr. Driving
 Pokaż swoje umiejętności jazdy w tej wspaniałej grze 
 Dr. Driving recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.8
Rozgrywka (7/10)
Historia (3/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

Nie zawsze najlepsza grafika i technologia najnowszej generacji gwarantują, że staniesz przed najwybitniejszą grą na rynku. SUD studies inc. Przedstawiają propozycję z dyskretną grafiką, która jednak da Ci więcej godzin zabawy niż się spodziewasz. Przygotuj telefon komórkowy, chwyć kierownicę i zapnij pasy, aby skorzystać z jednej z najlepszych bezpłatnych aplikacji dostępnych na telefon komórkowy.

Dr Driving można pobrać bezpłatnie na Androida i iOS. Rata, która ukazała się w 2013 roku, ma na celu dotarcie do określonego miejsca w samochodzie, jakby to było w prawdziwym życiu. Wśród elementów sterujących będziesz mieć do dyspozycji kierownicę, pedał, hamulec i klakson. Możesz mieć różne samochody, ale musisz zapłacić kilkoma monetami, które wygrasz w grze w miarę postępów. Istnieją pojazdy, które otrzymasz zaraz po rozpoczęciu gry, a także masz szansę na zdobycie większej różnorodności poprzez zakupy.

Wśród trybów gry Dr Driving znajdujemy szeroką gamę alternatyw, aby cieszyć się tym doświadczeniem jako kierowca, siedząc wygodnie na naszym telefonie lub tablecie. Jednym z nich jest Truck Mode, który ma przejąć kontrolę nad ciężarówką. Jeśli natomiast korzystasz z samochodu, musisz być bardzo ostrożny, ponieważ łatwo go zniszczyć, a jego naprawa jest bardzo kosztowna. Najbardziej tradycyjnym trybem gry jest Speed.
Wśród zalet Dr. Driving znajdujemy prosty, zwinny i prosty interfejs, który odtwarza deskę rozdzielczą samochodu. Będziesz mieć możliwość zabawy kamerą pierwszoosobową, która daje świetne poczucie rzeczywistości i tego, że faktycznie prowadzisz, lub wręcz przeciwnie, możesz wybrać widok z perspektywy trzeciej osoby, dalej, co ustanawia efekt bardziej tradycyjny start. Jeśli jesteś ekspertem, nie wahaj się i wybierz widok z perspektywy pierwszej osoby. Po prawej stronie ekranu znajdują się ikony sterujące samochodem. Będziesz mógł zobaczyć literę D, która oznacza jazdę prosto, N, która oznacza neutralną, ponieważ nic nie robi, R, aby wrócić, a P, które oznacza „Parking”, czyli nadal.

Wielu z tych, którzy decydują się na grę w Dr Driving, to miłośnicy samochodów. I na szczęście dla nich produkt firmy SUD inc. Oferuje kilka opcji w menu głównym, aby ulepszyć swój samochód. Będą mogli go spersonalizować w dowolny sposób.
Aplikacja jest symulatorem jazdy. Podczas rejestracji możesz połączyć się z naszym profilem na Facebooku iw ten sposób udostępniać statystyki, które robimy w każdej grze i zobaczyć, kto z naszych znajomych jest najlepszym kierowcą. Jest całkowicie darmowy do kupienia w sklepie Google Play i jest lekką grą z grafiką niskiej jakości, dzięki czemu jest szybsza na wszystkich urządzeniach. Możemy również połączyć nasz profil Google, co ułatwia rejestrację.

Dostawa daje nam możliwość zakupu wielu różnych darmowych samochodów w Dr. Driving, a także musisz je kupić. Możesz zmienić misję według własnych upodobań, klikając przycisk Start gry.
Na początek dostaniesz tradycyjny samochód i chociaż brakuje mu odrobiny ducha na scenie, jakość grafiki jest bardzo akceptowalna. Za każdym razem, gdy zamierzamy zmienić kolory samochodów, słychać dźwięk, jakbyś poruszał puszką z farbą w sprayu.
W interfejsie gry mamy kilka opcji, między innymi pierwsza, czyli rejestracja na koncie Google Play Games. Dzięki temu możesz zobaczyć swoje wyniki w tej sieci społecznościowej oraz wyniki swoich znajomych. Dostępna jest również część ustawień, w której możesz modyfikować sterowanie, dźwięk i inne aspekty związane z grą.

Jedno z najzabawniejszych doświadczeń, jakie możesz mieć, jeśli jesteś zwolennikiem samochodów, pojazdów i jazdy. Pobieranie Dr. Driving za darmo to alternatywa, której nie możesz przegapić, jeśli chcesz lekkiej gry, która zapewni Ci wiele godzin zabawy. Będziesz starał się być najlepszym kierowcą spośród wszystkich swoich przyjaciół.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Dr. Driving

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- To bardzo uzależnia.

- Prosta grafika pozwala dobrze działać na zdecydowanej większości urządzeń.

- Różnorodność pojazdów.

- Różne punkty widzenia.
CONS
- Może się powtarzać.

- To nie jest gra dla wymagających użytkowników.

- Niektóre ruchy pojazdów są nierealne.

- Obecność reklam.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Przygotuj swój egzamin na prawo jazdy z dr Driving

Przygotuj swój egzamin na prawo jazdy z dr Driving

Nagłówek

Wszyscy wiedzą, że przed kierownicą nie wolno używać urządzeń mobilnych, ale aplikacje takie jak Dr. Driving mogą pomóc zdać testy drogowe bez ryzyka. Ta forma nauki została zapoczątkowana przez sytuację, w której żyjemy, pomagając przyszłym kierowcom nie przegapić lekcji jazdyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje