Fall Guys
Oryginalna, kolorowa i pełna wyzwań propozycja. Odkryj Fall Guys
Pobierz Fall Guys recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.1
Rozgrywka (4/10)
Historia (9/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (6/10)
Wybory (8/10)

Wśród wielkich sukcesów i bardzo potężnych i rozwiniętych zjawisk gier wideo w 2020 roku pojawiło się wielkie wydarzenie, które zrewolucjonizowało świat gier wideo. Z propozycją opartą głównie na rozgrywkach wieloosobowych, Fall Guys stworzyło oryginalną adaptację gatunku Battle Royale, trybu gry, który jest najczęściej używany od lat.

Playing Fall Guys to wejście w barwną, zabawną i przede wszystkim bardzo złożoną przygodę. Prostota, jaką wydają się mieć poziomy, nie jest taka, ponieważ zdobycie upragnionej korony, którą otrzymuje się za wygranie całej gry, jest osiągane tylko przez najlepszych graczy.
Jak się gra w Fall Guys? Jak powiedzieliśmy, tworzenie Mediatonic opiera się na dwóch dobrze znanych trybach gry. Z jednej strony jest to typowe Battle Royale, w którym określona liczba graczy (60 użytkowników na grę) rywalizuje o to, kto zdobędzie koronę. Każdy startuje na takich samych warunkach i nikt nie ma nad nikim przewagi. Z drugiej strony dostawa dostępna na PlayStation 4 i komputery wspierana jest przez tryb mitycznego Mario Party. Oznacza to, że różne poziomy są powtarzane i mają proste i zrozumiałe zasady, które obejmują różne rodzaje umiejętności.

Jedną z zalet Fall Guys jest to, że postęp i postępy opierają się wyłącznie na praktyce. Krzywa uczenia się jest złożona, ponieważ poziomy nie są łatwe do wygrania. Jedyne, co odróżnia urocze postacie od siebie, to materiały dekoracyjne, takie jak kostiumy, kolory czy uroczystości.
A skoro mowa o bohaterach gry, to musimy wspomnieć o części audiowizualnej tytułu. Bez wątpienia jest to jeden z elementów do podkreślenia. Propozycja jest bardzo kolorowa, dominują mocne kolory, takie jak fiolet, róż, żółty, czerwony, zielony i niebieski. Chociaż poziomy są powtarzane, każda przeszkoda, którą przedstawiają, jest opracowana z doskonałym poziomem szczegółowości. Od strony muzycznej, chociaż jest przyjemny, mógłby być trochę lepszy, ponieważ czasami jest nieco powtarzalny. Dobrze towarzyszy środowisku gry, ale nie jest na szczycie produkcji graficznej.

Pobieranie Fall Guys jest bardzo proste i jest nawet jedną z najtańszych opcji w wirtualnych konsolach lub sklepach komputerowych. Propozycja Mediatonic niewątpliwie zapewni Ci wiele godzin rozrywki na jej wymagających poziomach.
Światy, które mogą cię dotknąć w grze Fall Guys, są zróżnicowane. Istnieją dwa rodzaje wyzwań, indywidualne lub grupowe. Gry solo mają zwykle format platformowy, w którym będziemy musieli skakać, biegać lub unikać upadków. Sterowanie jest bardzo proste i używane są tylko 3 lub 4 przyciski. Wręcz przeciwnie, jeśli poziom, którego dotkniesz, jest poziomem drużyny, są to zwykle wyzwania, w których trzy grupy są podzielone kolorem (czerwony, żółty lub niebieski). Zasady mogą polegać na wykradaniu gigantycznych piłek wrogom lub usuwaniu ogona partnera. Tym razem będzie duża szansa, ponieważ wygrana lub nie zależy od umiejętności twoich kolegów z drużyny.
Wśród innych oryginalnych poziomów można znaleźć tor przeszkód z gigantycznymi owocami lub wyzwanie pamięciowe na spadających platformach.
Aby wygrać Fall Guys, musisz przejść 4 lub 5 poziomów z rzędu. W każdym z nich klasyfikowana jest określona liczba graczy, zmniejszając liczbę uczestników gry z 60 do 1. Wygrywając zwycięstwo, zdobywasz koronę, którą możesz gromadzić, a następnie wymieniać na ważne nagrody dla swojej postaci.

Fall Guys zrewolucjonizowało rok, wprowadzając na rynek przełom. Był to całkowicie nieoczekiwany bestseller w dziedzinie, w której konkuruje z gigantami branży ze wszystkich dziedzin. To, co Mediatonic pokazuje w tym produkcie, to fakt, że gracze często wolą proste, kolorowe i zabawne propozycje od złożonych dostaw. W świecie pełnym fantazji, pełnym kolorów, platform i gigantycznych owoców, Fall Guys jest z pewnością wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. Nie przegap okazji, by poznać te ujmujące i wymagające postaci.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Mediatonic
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobra grafika

- Bardzo oryginalne

- Ładne postacie

- Doskonały tryb dla wielu graczy
CONS
- Bardzo trudne

- Poziomy się powtarzają

- Ładowanie może zająć trochę czasu

- Muzyka jest powtarzana wiele razy
Kontynuuj pobieranie za darmo

Fall Guys

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje