Recenzję Fifa 20
 Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, musisz cieszyć się tą odsłoną 
 Fifa 20 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.6
Rozgrywka (4/10)
Historia (2/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Niesamowite, prawda? Minął cały rok i znów sztuka elektroniki stoi przed zawsze wielkim wyzwaniem, jakim jest dostarczenie nowej gry FIFA, która zachowuje to, co fani wyraźnie lubią, ale zmienia się na tyle, aby uzasadnić kolejny rok piłkarskiego wyzwania, które teraz bez podróży lub Wiadomości o mistrzach wydają się jeszcze bardziej skomplikowane. Potem się udało, bo powinieneś zostawić Fifę na ławce do następnego sezonu. Zobaczmy! Pobierz Fifa 20 to świetna alternatywa ze wszystkimi nowymi trybami gry!
 
Fifa zawsze chwaliła się, że jest piłkarskim doświadczeniem typu „wszystko w jednym”, a oprócz tego, że możesz nosić oficjalną koszulkę swojej ulubionej drużyny kontrolującej gwiazdę piłki nożnej, pozwala ci fantazja bycia trenerem, granie w lokalne mecze z przyjaciółmi lub w linii i przez chwilę tutaj ciesz się ciekawą historią lub graj z drużynami młodzieżowymi. W przypadku Fifa 20 wszystko pozostaje, ale najważniejszą zmianą jest zdecydowanie dodanie volty, która, aby ją uprościć, stanowi ulicę Fifa dołączoną do standardowego pakietu.
 
Volta to kompletna gra uliczna w piłkę nożną w ramach innej gry, zawiera tryb fabularny, ligę volta, która jest równoważna z rozgrywkami online oraz wycieczkę volta, która jest trasą dookoła świata, w której zmierzysz się z drużynami społecznościowymi, rekrutujesz graczy i odblokowujesz dziesiątki lokalizacji, wśród których przy okazji figuruje Meksyk. Argument w trybie fabularnym jest prosty, należysz do zespołu, który chce rywalizować w mistrzostwach świata specjalizacji, ale na początku jego członkowie przygotowują się i konieczne jest podróżowanie po całym świecie, aby móc ich ponownie podpisać. Za fabuły nie zostanie przyznana żadna nagroda, ale jest to idealny pretekst do dostarczania godzin cascaritas w różnych sytuacjach i okolicznościach, gdy tylko są mecze ze ścianą, bez ściany, z bramkarzem lub bez bramkarza.
 
W miarę zwiększania poziomu swojej postaci gromadzisz doświadczenie, punkty umiejętności i pieniądze, które pozwalają odblokować umiejętności w stylu podróży, a także sposób noszenia nowych ubrań dla ciebie i członków twojego zespołu.
 
Ważne jest, aby wyjaśnić, że chociaż analogia do Fifa Street jest naturalna, podejście Volty jest bardziej realistyczne, aby ci, którzy grali w spin-off z przeszłości, mieli wrażenie, że ten tryb jest nieco poważniejszy; odbicia od ścian i bramki nie wychodzą automatycznie, pokonani rywale nie są rzucani w upokorzenie i chociaż wykonywanie sztuczek jest łatwe, naciskając jednocześnie dwa wyzwalacze sterujące, maszyna nie zje ich zbyt często.

Interesujące jest również to, jak wiedzieć, jak wykonywać rzuty wolne w tej nowej serii. W FIFA 20 system rzutów wolnych całkowicie się zmienił i wyjaśnię metody ich zbierania:

- Przede wszystkim musimy upewnić się, że popełnimy faul z właściwym zawodnikiem, który będzie tym, który ma najwyższe statystyki rzutów wolnych, krzywizny i dokładności mocy, ale powinieneś wiedzieć, że priorytet tych statystyk będzie zależał od rodzaju rzut wolny, który chcesz wykonać, potężny rzut wolny to nie to samo, co pod barierą.

W FIFA 20 możesz ustawić gracza, którego użyjesz do rzutu wolnego, na 3 różne sposoby: standardowy, daleki i 90-ty. Możesz zmienić typ zatrzymania gracza, naciskając R3 w prawo lub w lewo, ale musisz uważać, aby nie poruszać joystickiem w górę lub w dół, ponieważ spowoduje to oznaczenie faulu przez gracza.

Jak wiesz w grze FIFA 20, mamy wskaźnik do celowania, oko! wskaźnik informuje nas, gdzie strzelać bez żadnego wpływu na piłkę; więc, gdy patrzymy na to, gdzie skierować nasz rzut wolny, ten sam wskaźnik wskaże, jaką moc będziemy kłaść i że będzie to teraz kluczowy punkt, że jeśli zastosujemy zbyt dużą siłę, rzut wolny będzie zmienny i nie pójdzie tam, gdzie chcemy. Zmienność strzału mówi nam, jaki jest biały obszar wokół wskaźnika rzutu wolnego, który wzrośnie w zależności od mocy, jaką wkładamy w naszą kolekcję.

Istnieje wiele ciekawszych sposobów na zbieranie darmowych rzutów, których nauczysz się podczas gry w tę niesamowitą wersję FIFA 20! Zachęcaj i eksploruj tę nową wersję dla siebie. Nie możesz przestać pobierać gry FIFA 20 w tej nowej odsłonie.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Fifa 20

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Nowe narzędzia graficzne.

- Większa siła strzelania w niektórych postaciach.

- Wolniejsza rozgrywka.

- Bardziej nastawiony na realizm.

- Bardziej intensywne i prawdziwe historie.
CONS
- Niedopracowany tryb piłki nożnej kobiet.

- Musisz mieć cierpliwość lub pieniądze, aby mieć konkurencyjny zespół.

- Ma pewne wady.

- Sekcja graficzna wydaje się być w stagnacji w stosunku do poprzednich dostaw.

- Słaba konstrukcja twarzy piłkarzy.

- Brakuje ważnych klubów.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Fifa 20 już dostarcza nagrody za swoją nową dostawę

Fifa 20 już dostarcza nagrody za swoją nową dostawę

Nagłówek

Fifa ma swoich fanów przyzwyczajonych do jednej gry rocznie. Fifa 20 odniosła ogromny sukces i na przybycie jego następcy nie można się doczekać. Firma zorganizowała Fifa 20 Pre Season, w ramach której nagrodzi monety do wykorzystania w kolejnej edycji meczu piłkarskiegoWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje