Recenzję Fifa 19
 Jedna z najpopularniejszych symulacji piłkarskich na świecie 
 Fifa 19 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.7
Rozgrywka (6/10)
Historia (3/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

We wrześniu 2018 r. Wprowadzono na rynek już tradycyjną grę FIFA, która co roku zapowiada się na nowo, ale tym razem przynosi asa, aby to udowodnić, nową licencję Ligi Mistrzów UEFA!

Pytanie brzmi, czy maksymalne mistrzostwa klubów na świecie stanowią jedyną nowość, jakiej możemy się spodziewać w tej edycji słynnego meczu piłki nożnej.

Podobnie jak wszystkie edycje współczesnej gry FIFA 19, stara się zaoferować najlepszą licencjonowaną rozgrywkę piłkarską z czymś dla każdego rodzaju fanów. W tej edycji wszystko kręci się wokół Mistrzów, turnieju, który daje grze autentycznego łosia, zaczynając od podróży, która powraca w tym roku, z nową strukturą 3 narracyjnych łuków, które można zmieniać w dowolnym momencie.

Wprowadzili element progresji równoległy do ​​globalnej oceny każdego bohatera, który motywuje cię do zrozumienia siebie z konkretnym partnerem lub mentorem zespołu, co prowadzi do wyzwania i możliwości wygrania specjalnego parku, z których żaden nie jest rewolucyjny, ale daje poczucie, że ten projekt różni się od poprzedniego roku.

Jorney nadal wypełnia swoją misję oferowania prawdziwej alternatywy dla kariery i najlepszych trybów. Oczywiście Liga Mistrzów i Liga Europy sezonują również w trybie kariery jako dyrektor techniczny i dodaje linię filmową do dawki filmowej, zawierającej wyszukane przejścia, aby zilustrować najbardziej wybitne wydarzenia w tym sezonie, takie jak podpisywanie lub losowania, a są nawet nowe prezentacje meczów dla odpowiednich graczy, ten pomysł daje znacznie więcej, ale nie pozostaje niezauważony, a tryb kariery jako gracza wprowadza również nowe cięcia filmowe, chociaż po zmianie drużyn widać tylko smutny podpisany arkusz.

Jako dyrektor techniczny kolejną nowością jest wybór ostatecznego poziomu trudności, który wcześniej był dostępny tylko w drużynie fifa ultimate, a także dostosowanie szybkich taktyk, do których masz dostęp. W menu strategicznym możesz szczegółowo skonfigurować wygląd tych taktycznych bezrobotnych, a jeśli spędzisz czas, wyraźnie zauważysz wpływ na proces gier, to wraz z rolami na gracza i wstępnie zaprogramowanymi zmianami zapewnia równowagę między arkadą a symulacją być trochę bardziej zrównoważonym.

Najbardziej zabawną i najważniejszą zmianą, jaką wprowadza gra FIFA 19, jest ta, którą wprowadzili w trybie meczu towarzyskiego lub kickoff. Pierwsze kopnięcie jest teraz dynamiczną alternatywą i możesz połączyć każde polecenie z konkretnym identyfikatorem, nazwą, a nawet atakiem w grze, ale ważne jest, aby gra śledziła statystyki rozgrywanych meczów. Coś bardzo interesującego to fakt, że możesz grać w mecze towarzyskie z pomysłowymi i naprawdę zabawnymi zasadami. Możesz grać w mecze towarzyskie, ustawiając konkretny wynik za lub przeciw w przypadku, gdy grasz ze swoją młodszą siostrą na specjalnych zasadach, aby nie było żadnych kart itp.

W tej edycji Fifa 19 Ultimate Team otrzymałeś drobne, ale istotne wiadomości, wśród których jest opcja otwierania paczek, w których możesz zatrzymać tylko jeden element ze wszystkich, które zawiera, a także nowa forma rywalizacji według dywizji, o ile mogliśmy doświadczyć To trochę osłabia frustrację związaną z graniem ze znacznie lepszymi zespołami niż twoja, oczywiście jest mniej ikon jako elementów Ligi Mistrzów.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz podczas pobierania gry Fifa 19 i rozpoczęcia gry, jest to, że czuje się ona jeszcze bardziej swobodnie niż wcześniej, na szczęście jest responsywna, a animacja i symulacja ruchów w czasie rzeczywistym stają się coraz bardziej wyrafinowane. Jeśli wizualizujesz ruch w swoim umyśle, prawdopodobnie możesz w grze szybko i intuicyjnie, to kilka słów, fifa 19 to gra o większym kontakcie, co jest dobre dla doświadczenia, które uprzywilejowało atak od kilku lat i pozostawia obrońców z kilka narzędzi, wstrząsy ramion, które minęły ułamek sekundy w nowej wersji, stają się namacalnymi zmaganiami z kontrolą, w której prawidłowe ustawienie i naciśnięcie lewego spustu w tym samym momencie są niezbędnymi działaniami w sporze o piłkę.

W końcu odczucie to bardziej przypomina grę, która cieszy się większą ilością starć i tarcia między graczami, ale także dynamikę, w której napastnicy nie czują się tak nieosiągalni i nietykalni.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Fifa 19

Uzyskaj ostatnią recenzję 15.05.2021
Sponsored ads

Tryb oparty na fabule, który został wprowadzony w FIFA 17, powraca w tej części i jest kontynuowany w ostatniej części pod tytułem „The Journey: Champions”.


W tej części Alex Hunter podpisuje kontrakt z Realem Madryt i próbuje zostać ich gwiazdą po tym, jak Cristiano Ronaldo wyjeżdża do włoskich gigantów Juventus.


Ponieważ FIFA 19 ma pełną licencję Ligi Mistrzów, Hunter również walczy o chwałę Ligi Mistrzów.


Danny Williams powraca, próbując stworzyć sobie imię i konkurować o sprzęt Ligi Mistrzów.


Pół-siostra Alexa Hunter, Kim Hunter, próbuje rywalizować o Mistrzostwa Świata FIFA w 2019 roku.


W trybie gry występują gwiazdy takie jak Kevin De Bruyne, Neymar Jr, Paulo Dybala i Alex Morgan. Gareth Walker i Dino, którzy wcześniej pojawili się w FIFA 17 i FIFA 18, nie pojawiają się w fabule z nieznanych powodów, choć Walker nie wysyła bohaterom kilku obraźliwych tweetów podczas opowieści.


Gra wprowadza także inne fikcyjne nowe postacie, których imionami są Beatriz „Bea” Villanova, który jest nowym agentem Alexa Huntera, obcy brat Danny'ego Williamsa i Paris Saint-Germain F.C. obrońca Terry, trener USWN Marriott Marriot de Silva, Real Madryt C.F. trener Bartholomew Cazares, przyjaciel Danny'ego Williamsa, Ringo, i Melanie Trembley, zawodniczka reprezentacji Kanady w piłce nożnej kobiet, która służy jako rywal Kim Hunter w swojej historii.Porady

-Czasowe wykończenie. ...
-Nie zacieraj przycisku w pobliżu bramki. ...
-Krzyż LED. ...
-Nie zaniedbaj szybkich taktyk. ...
-Dotknij opcji fotografowanie. ...
-Zdominuj pierwszy ruch dotykowy i siatkarski. ...
-W trybie kariery, grać młodych. ...
-Użyj L2/LT, aby zachować pierwsze dotknięcie blisko.
Za/Przeciw
Pros
-Wielkie działanie on-the-Field.

-Emocjonalny moment w historii.

-Dynamiczne taktyki sprawiają, że to bardziej zmierzona gra FIFA.

-Ogólna prezentacja jest doskonała, z licencją Ligi Mistrzów zaokrąglania pakietu, jak również.
CONS
-Nowe zmiany w rozgrywce nie są skuteczne.

-Brak okazjonalnych doświadczeń online dla graczy FUT.

-Tryb kariery i kluby Pro są w desperackiej potrzebie przeglądu.

- Postacie wykonują nienaturalne ruchy w celu cięcia w związku.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

FIFA 20 wypowiada się przeciwko rasizmowi

FIFA 20 wypowiada się przeciwko rasizmowi

Aktualności

Popularna gra w piłkę nożną łączy przesłania innych ważnych tytułów i dużych firm przeciwko rasizmowi. FIFA 20 wyraża odrzucenie postaw wobec społeczności afroamerykańskiej i ogólnie dyskryminację. Firma odpowiedzialna za grę wideo wyraziła się oficjalnym oświadczeniem, wprowadzi zmiany w grze w celu ulepszenia filtrów bezpieczeństwa i rozdania treści tematycznych


Fifa użyczy dźwięków, aby wypełnić pola bez fanów

Fifa użyczy dźwięków, aby wypełnić pola bez fanów

Nagłówek

Sytuacja wywołana przez koronawirusa wpłynęła na rozwój turniejów piłki nożnej. Mimo że zawody zostały wznowione, kibice nie mogli wrócić na stadiony. Angielski kanał sportowy Sky Sports znalazł ciekawy sposób, aby nadać swoim transmisjom atmosferę boiska do piłki nożnej. Kanał będzie wykorzystywał dźwięki otoczenia z gry Fifa 20


Nadal istnieją wątpliwości dotyczące nowej gry FIFA

Nadal istnieją wątpliwości dotyczące nowej gry FIFA

Nagłówek

Nowa wersja Fifa nadchodzi jak co roku. Ogromna liczba fanów z niecierpliwością oczekujących na tytuł EA Sports rozpoczyna się od debat na temat trybów gry następcy Fifi 19 i Fifa 20. Jednym z głównych pytań jest to, co stanie się z Voltą i Podróżą. Który będzie


Które kraje najczęściej grają w FIFA?

Które kraje najczęściej grają w FIFA?

Nagłówek

Jest to kwintesencja symulatora piłki nożnej rozgrywanego przez dekadę, Fifa 19 i Fifa 20 nadal są najlepiej sprzedającymi się. Według strony internetowej gamestat.com jest około 30,4 miliona graczy. Europa Zachodnia i Północna wyróżnia się dużą liczbą, podczas gdy obszary takie jak Ameryka Północna, Azja i Australia mają najmniej użytkowników


Wszystko o nowej Fifie

Wszystko o nowej Fifie

Nagłówek

Jak to zwykle robi Electronic Arts, zbliża się prezentacja nowej gry FIFA. Po sukcesach odniesionych przez Fifa 19 i Fifa 20, wersja 2021 przygotowuje się na nadejście w szczególnym roku dla świata gier wideo. Sony i Microsoft ujawniły niektóre informacje dotyczące nowej generacji konsol, PlayStation 5 i XBox Series X. Najważniejsza gra w piłkę nożną nie zostanie pominięta, a Fifa będzie miała swoją wersję na oba nowe urządzenia. Jak informują twórcy gry w piłkę nożną, produkt pojawi się jako pierwszy dla aktualnie używanych konsol i graczy, którzy chcą przenieść swoją grę za darmo na nowe urządzenia. Lepsza grafika, większa prędkość podczas ładowania i korzystanie z nowej kontroli PlayStation 5 to jedne ze wspaniałych nowości, jakie zostaną wprowadzone na rynek Fifa


Najnowsza gra FIFA jest teraz darmowa

Najnowsza gra FIFA jest teraz darmowa

Nagłówek

Jednym z najpopularniejszych tytułów na konsole i komputery jest Fifa. Ze względu na dużą liczbę licencji oraz tryby gry online lub indywidualne produkt Electronic Arts jest klasykiem. Jak co roku EA dodaje tytuły do ​​swojej usługi Origin i EA Access w tak zwanym Vault. Wreszcie przyszła kolej na Fifę 20. Do dzisiaj duża liczba graczy cieszyła się grą Fifa 19 za darmo w The Vault. Nadszedł moment zmiany i teraz można w pełni grać w wersję 2020, mając abonament na platformy amerykańskiej firmy. Niektóre z zalet, które przynosi Fifa 20, to możliwość grania w gry uliczne w Volta Soccer, zaawansowany system do tworzenia niestandardowych graczy, klasyczny tryb kariery lub popularna drużyna Fifa Ultimate TeamWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje