Recenzję Game Of Sultans
 Zostań głową pałacu i zabezpiecz swoją dynastię 
 Game of Sultans recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.7
Rozgrywka (8/10)
Historia (6/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

Wśród różnorodnych dostępnych gier i aplikacji zdecydowana większość propozycji to motywy, które widzieliśmy wielokrotnie. Propozycje często dotyczą sporów dotyczących działań wojennych, zombie lub jakiejś starożytnej cywilizacji zachodniej. Istnieje jednak alternatywa dla tego poglądu większości i jest to Game of Sultans, gra opracowana przez Mechanist Internet Technologies.
Game of Sultans można pobrać bezpłatnie i zagłębić się w ekscytujący historyczny wszechświat Imperium Osmańskiego. Jedna z najpotężniejszych cywilizacji w historii XIV i XVII wieku. Gra Mechanist Internet Technologies rozwija całą sekcję graficzną i wizualną wokół tej kultury, która była bardzo bogata we wszystkich aspektach.

Granie w Game of Sultans otworzy wszelkiego rodzaju drzwi i opcje oferowane przez gry znane jako symulacja RPG. Innymi słowy, alternatywne role, w przypadku których będziemy postępować w zarządzaniu, rozwoju i ekspansji naszego terytorium. W tym przypadku pod charakterystyką Imperium Osmańskiego.

Gra zaczyna się wraz ze śmiercią naszego ojca i od niego odziedziczymy tron ​​panowania. Od tego momentu gracz będzie miał za zadanie opracować wszelkiego rodzaju manewry, aby utrzymać imperium na nogach. Na przykład będziesz musiał uporządkować swoje dziedzictwo, podbijając kobiety, posiadając dzieci, a następnie aranżując małżeństwa korzystne dla miasta. Możliwe jest posiadanie do ponad stu dzieci. Front wojenny również będzie musiał zostać osłonięty, a my będziemy mieli misję obrony i wysyłania wojsk w celu uspokojenia rewolucji i poszukiwania nowych ziem. Przypomnijmy, że wrogiem Imperium Osmańskiego było Cesarstwo Bizantyjskie. Ponadto proroctwa staną się częścią naszej historii podczas konsultacji z wróżbitą, która da nam nagrody za każdym razem, gdy odwiedzimy ją.
Aplikacja proponuje spełnienie marzenia, które będzie żmudnym zadaniem bycia królem jednego z imperiów o największej w historii wagi. Zarządzanie królestwem nie będzie łatwe. Konieczne będzie zwrócenie uwagi na każdy aspekt, stronę polityczną, liczbę zarządzania ekonomicznego, środowisko rodzinne, element społeczny i każdą z kwestii, które składają się na dobrego władcę. Poczujesz, jak to jest mieć pod swoją komendą całe imperium.

W Game of Sultans przeżyjesz pełne pasji historie miłosne z pięknymi królowymi i będziesz miał misję dodania do swoich szeregów najbardziej doświadczonych żołnierzy, którzy będą toczyć wojny w poszukiwaniu zwycięstwa. Bitwy można rozgrywać przeciwko komputerowi lub innym użytkownikom, którzy są również częścią popularnej aplikacji. Z kolei serwer przyznaje, że dołączasz do swoich przyjaciół lub znajomych, tworząc sojusze ułatwiające Ci panowanie. Istnieje wiele serwerów, na których możesz rozwijać swoje miasto, dzięki czemu możesz wybrać, na którym się znajdujesz i nie są one ograniczone strefami ani regionami. Pozwala także na zarządzanie różnymi miastami na więcej niż jednym serwerze.

Rozpoczynając grę, pamiętaj o nazwie, której będziesz używać, ponieważ będzie to ta, którą zapamiętają wszyscy w historii, jeśli chcesz ją zmienić, będziesz musiał wydać cenne monety i można to zrobić tylko raz. Gdy będziesz mieć potomstwo, będziesz miał również możliwość nazwania ich, jak chcesz, przyszłymi spadkobiercami tronu.
W innym trybie gry Game of Sultans możesz odwiedzić miasto, aby poznać ludzi. Oto najlepsza okazja, aby poznać Twoje przyszłe żony.

Grafika Game of Sultans to jeden z najważniejszych aspektów tytułu, który narodził się w 2018 roku. Rysunki i ruchy są zasymilowane estetyką komiksu, a sekwencje bitewne są podobne do tych z klasycznego Age of Empires, niewątpliwie są wielkie osiągnięcie od programistów. Zaawansowana jakość tego aspektu sprawia, że ​​gra wymaga potężnego telefonu komórkowego.

Najważniejszymi surowcami w grze są kule pszenicy i energii. Aby szybciej zdobyć pszenicę, warto skupić się na politycznych atrybutach naszego wyjazdu i dobrze gospodarować tym zasobem energii. Kule energii zdobywa się, wykonując misje, wyzwania i wydarzenia.
Game of Sultans to jedna z propozycji, o której mało się mówi, ale oferuje wiele godzin rozrywki.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Game of Sultans

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- To uzależnia.

- Oryginalna propozycja.

- Dobra grafika.

- Muzyka jest bardzo wciągająca.
CONS
- Mechanika się powtarza.

- Problemy z tłumaczeniami.

- Mylący interfejs.

- Wysokie wymagania techniczne.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Game of Sultans nagrodzona najlepszą grą fabularną

Game of Sultans nagrodzona najlepszą grą fabularną

Nagłówek

Samsung przyznaje coroczne nagrody tytułom, które przechodzą przez jego Galaxy Store. W 2019 roku przeprowadził obszerną analizę i firma stwierdziła, że ​​najlepszą grą RPG tego roku była Game of Sultans. W ten sposób bezpłatna aplikacja do zarządzania i strategii jest najlepsza w bardzo konkurencyjnej dziedzinieWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje