Recenzję Genshin Impact
 Darmowa, wysokiej jakości gra RPG 
 Genshin Impact recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
7.1
Rozgrywka (6/10)
Historia (6/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Odkrywanie fantastycznych światów to jedno z ulubionych zadań wielu użytkowników gier wideo. Jednym z najpopularniejszych gatunków w branży jest RPG lub Role Play Gaming. W tego typu propozycjach znajdziesz się w otwartych światach, w których możesz odkrywać, eksplorować i uczyć się o wszelkiego rodzaju elementach, a także rozwijać i ulepszać swoje postacie.

W 2020 roku studia deweloperskie miHoYo zapoczątkowały jedno z największych zjawisk roku. Odnosimy się do Genshin Impact, a dzisiaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednej z najlepszych darmowych gier na konsole, komputery i telefony komórkowe. Propozycja RPG jest dostępna na Androida i iOS.

Grając w Genshin Impact odkryjesz historię dwóch braci, którzy spotykają się na cudownych ziemiach Teyvat. Tam będą musieli odpowiedzieć na pytania siedmiu bogów i odkryć potężne tajemnice.
Tytułowa mapa miHoYo jest bardzo obszerna. Będziesz miał okazję obcować z rzekami, górami, łąkami, ogrodami, jaskiniami i szerokim repertuarem krajobrazów, które zachwycą Cię ich pięknem.

Zawartość gry jest oryginalna i musisz odkryć w niej elementy, aby opanować każdy z nich. Elementy to: Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro i Geo. Gdy je poznasz, będziesz musiał je łączyć, aby zaprojektować ataki i pokonać swoich niebezpiecznych wrogów.
Wśród innych zalet Genshin Impact jest fantastyczny projekt postaci, animacje i interakcja z otoczeniem. Wokół Ciebie docenisz zmiany pogody, światła i oświetlenia w czasie rzeczywistym.
Ścieżka dźwiękowa produktu miHoYo to kolejne objawienie tej dostawy. Spodoba ci się jedna z najpiękniejszych kolekcji piosenek i motywów w grze wideo. Utwory są efektywnie i poprawnie dopasowane do każdej sytuacji, w jakiej się znajdujesz i wykonywane są przez renomowaną London Philharmonic Orchestra i Shanghai Symphony Orchestra.
Jak to często bywa, doświadczenia z zespołem i przyjaciółmi są lepsze. Możesz grać w trybie wieloosobowym Genshin Impact i tym samym zwiększyć wrażenia płynące z tytułu. Nie tylko to, gra obsługuje wiele platform. Nie będzie więc problemu ze znalezieniem znajomych, niezależnie od tego, czy spodoba im się produkt na komputerach, konsolach czy telefonach komórkowych.
Jeśli chodzi o dostępne języki w Genshin Impact, możesz znaleźć głosy postaci w języku japońskim, chińskim, koreańskim lub angielskim. Chociaż można dodać napisy w języku chińskim, koreańskim, hiszpańskim, rosyjskim, tajskim, wietnamskim, indonezyjskim, niemieckim lub francuskim.
Możesz grać w Genshin Impact za darmo i naprawdę cieszyć się grą przez długi czas bez konieczności płacenia. Oprócz dobrej i interesującej historii, będziesz w stanie wchodzić w interakcję z otoczeniem, które będzie stawiało przed tobą różnego rodzaju wyzwania i sprawi, że będziesz musiał dostosować się do warunków tego, co dzieje się na mapie. Możesz zdobywać przedmioty, aby rozwijać się w grze, wykonując codzienne i cotygodniowe wyzwania. I chociaż może to być trochę nudne, nie jest to niemożliwe. W miarę postępów i jeśli gra ci się spodoba, prawdopodobnie będziesz musiał dokonać mikropłatności, aby poprawić wrażenia.
Sterowanie w tytule również zostało poprawnie opracowane i nie będziesz mieć problemów z obsługą postaci ani w walce, ani w momentach eksploracji. Propozycja jest solidnie dostosowana zarówno do telefonów komórkowych, jak i konsol.

Genshin Impact o jednej z największych nowości roku. Nie tylko dlatego, że jego sekcja wizualna i ścieżka dźwiękowa są dobrej jakości, ale dlatego, że jest to produkt pierwszej klasy i bez żadnych opłat. Możesz cieszyć się tą piękną mapą przez wiele godzin bez konieczności dokonywania płatności. Jeśli w trakcie gry odkryjesz, że chcesz awansować i mieć silniejsze postacie, możesz zdecydować się na dokonanie transakcji.
Dostawa miHoYo przyniesie Ci kompletną propozycję. Zarówno na poziomie fabularnym, jak i graficznym, dźwiękowym, mechaniki gry i rozwoju postaci. Będziesz mógł spędzić wiele godzin na wypełnianiu misji lub podziwianiu scenerii. Ulepszaj swoje postacie, odkrywaj misje podstawowe i poboczne i zgub się w tym wyjątkowym i fantastycznym świecie.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Genshin Impact

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Doskonała oprawa graficzna

- Jakość ścieżki dźwiękowej

- Można pobrać bezpłatnie

- Gra wieloplatformowa
CONS
- Zaliczka wymaga wpłaty

- Wymaga bardzo wydajnego telefonu komórkowego

- Problemy z połączeniem

- Błędy w grafice

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje