Recenzję Helix Jump
 Podążaj ścieżką, dzięki czemu piłka skacze i unikaj kolorów 
 Helix Jump recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.8
Rozgrywka (6/10)
Historia (7/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

Niejednokrotnie widzimy wśród pierwszych miejsc na liście pobierania nowe gry, które pękają z wielką siłą, mimo że na przykład ich grafika nie pochodzi z innego świata, a nawet w niektórych przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Czasami jednak prostota sprawia, że ​​niektóre gry stają się autentycznymi zjawiskami.

Przykładem jest Helix Jump, który ma grafikę, która nie wykracza poza tylko zatwierdzony, stał się prawdziwym fenomenem mas, dzięki swojej prostocie, rozgrywce i zabawie, którą oferuje w dużych dawkach wszystkim, którzy go wypróbują. Ma również tę wielką zaletę, że jest to gra, którą można pobrać całkowicie bezpłatnie.

Piłka jest wielkim bohaterem tej gry, w której będziemy musieli schodzić z poziomów z pełną prędkością, ciągnąc umiejętności, cierpliwość w niektórych przypadkach, a szczególnie bardzo szybkie ruchy, aby nie dotrzeć do końca gry przedwcześnie.

Pamiętaj, że nie wszystko jest tak, jak się wydaje, a zbyt szybkie obniżanie poziomów tylko przedwcześnie zakończy grę. Ponadto kolory to nie tylko przypadek, ale pozwolimy Ci odkryć dla siebie.

Pomimo tego, co może się początkowo wydawać, Helix Jump nie jest wcale prostą grą i może stać się w bardzo krótkim czasie prawdziwym bólem głowy dla większości graczy. Być może nie ma za sobą historii ani grafiki, która pozostawi Cię bez słowa, ale bez wątpienia, jeśli ją pobierzesz, możesz mieć ogromną dawkę zabawy.

Czy próbowałeś już Helix Jump na swoim urządzeniu mobilnym i udało ci się pokonać kolejne poziomy?

 

Gra została wydana około lutego 2018 r., Po bardzo krótkim czasie, znalazła się pod presją i przez długi czas pozostawała w czołówce. Dobrą rzeczą jest to, że Apple tak naprawdę tego nie pokazało, jeśli obserwujesz VOODOO, w rzeczywistości nie ma wielu swoich gier prezentowanych przez Apple, wiedzą tylko, jak promować gry.

Ta gra długo pozostawała na szczycie list przebojów. Wszyscy wiedzą, że nie jest trudno dotrzeć do szczytu list przebojów, trudno jest tam pozostać. Możesz wydać dużą ilość pieniędzy, aby zabrać dowolną grę na pierwsze miejsce.
Ale spójrzmy na grę w łamigłówce, w której obracamy się. Należy unikać elementów, które nie są zabarwione na czarno, na przykład na czerwono. Jeśli twoja piłka jest żółta za każdym razem, gdy uderza w czarną ziemię, oznacza czarną powierzchnię i odbija się, więc będziesz musiał przepuszczać ciepło przez otwory na każdym poziomie (talii) w dół kręgosłupa. Jeśli wylądujesz w czerwonej części, umrzesz. Kluczem jest nie umrzeć i zejść na sam dół. Niższy poziom będzie miał kolor żółty na pierwszym poziomie.


Jeśli umrzesz, prawdopodobnie będziesz musiał obejrzeć film, a następnie będziesz miał drugą szansę, więc nie martw się o to. Na kolejnych poziomach zmienisz kolory kulki i kawałków powierzchni. Pomiędzy poziomami zobaczysz ogłoszenia, ale nie pojawią się one podczas gry. Być może sukces tej gry wynika z faktu, że jest ona dla ciebie bardzo swobodna, więc każdy może ją podnieść i rozpocząć grę. Rozumie, że naprawdę to rozumiesz, a po drugie fakt, że jest to bardziej gra logiczna, a także niektóre mechaniki, które ma, sprawiają, że jest ona bardziej interesująca i dlatego naprawdę mogła zatrzymać swoich użytkowników, ponieważ pozostała na listach przebojów. .

Gra naprawdę łączy elementy bardzo swobodnej gry z elementem układanki. Dzieje się tak, ponieważ na każdym poziomie, który osiągasz, widziałeś następny poziom, w którym wszystko wydaje się nieco inne i dodaje do niego różne elementy. I jesteś jednym z tych miłośników gier logicznych, który ma tak wysoką retencję.

Jeśli grasz w inny rodzaj gier VOODOO, takich jak Blumper.io, jest to bardzo swobodne, jest bardzo łatwe, nie ma prawdziwych puzzli, może po pewnym czasie stać się przestarzałe, podczas gdy Helix Jump stale znajduje się w pierwszej 20 ogólne listy uruchamiania aplikacji.

 

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Helix Jump

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

Zabawy jest pod dostatkiem bez zbyt wielu utrudnień. Możesz pobrać ją za darmo zarówno ze sklepu App Store jak i z Google Play, dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych wymówek, aby spróbować. W przeciwieństwie do innych gier nauczysz się grać w kilka sekund, ponieważ to jest nieskomplikowane.Porady

- Jeśli nie lubisz gier zręcznościowych i szukasz innej gry na naszej stronie internetowej, spróbuj przestaniesz rozpaczać

-Użyj swojej głowy i bądź cierpliwy, jeśli chcesz pokonać poziomy w Helix Jump

- Nie próbuj desperackich upadków, bo przedwcześnie skończysz grę

- Uważnie obserwuj poziom naładowania baterii urządzenia, ponieważ zużycie energii jest wysokie i w mgnieniu oka możesz rozładować baterię w smartfonie
Za/Przeciw
Pros
- To prosta gra odpowiednia dla każdego.

- Nie będziesz w stanie oddawać strzałów, skakać ani biegać, ale będziesz musiał mocno przemyśleć każdy ruch, który zamierzasz wykonać.

- Można go pobrać bezpłatnie i bez zakupów zintegrowanych z samą grą.

- Kolorowa grafika
CONS
- Helix Jump jest pełen reklam, które czasami mogą rozpaczać każdego użytkownika.

- Czasami gra staje się bardzo skomplikowana, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do tego typu gier.

- Nie chroni twoich monet z poprzednich poziomów.

- Jeśli zrestartujesz, zaczniesz od początku.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Helix Jump jest częścią ważnej grupy

Helix Jump jest częścią ważnej grupy

Aktualności

Aplikacja studyjna Voodoo jest jedną z 25 najczęściej pobieranych aplikacji w historii sklepu Google Play. Helix Jump ma formułę tak prostą, jak zabawną. Opracowane przez niego francuskie badanie opiera się na modelu tworzenia opartym na współpracy i znajduje się w silnym stadium wzrostu


Helix Jump nowa wersja

Helix Jump nowa wersja

Nagłówek

Helix Jump to ekscytująca gra o odbijaniu przez labirynt spiralny. Podczas słuchania dobrej muzyki musisz przesunąć palcem po ekranie, aby piłka skoczyła i zjechała w dół wieży, ale musisz dać z siebie wszystko i być naprawdę szybkim. Jest to łatwa do nauczenia się, ale wciągająca gra, najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu lub relaks po długim dniu. Możesz łatwo zainstalować go na swoim telefonie za darmo. Skacz dalej i ukończ wszystkie poziomy. Wystarczy przesunąć palcami w lewo i w prawo, aby obrócić labirynt, aby uniknąć dziwnych kolorów i skakać. Uważaj, to nie jest dziecinna zabawa


Gry logiczne, takie jak Helix Jump

Gry logiczne, takie jak Helix Jump

Nagłówek

Granie w gry, zwłaszcza puzzle, ma wiele pozytywnych skutków dla naszego zdrowia psychicznego. Ma również kilka wad, ale jeśli wykonano je dość dobrze, gry są świetne dla zdrowia mózgu, uczenia się, widzenia, uwagi itp. Granie w gry logiczne, takie jak Helix Jump, trening pamięci, orientacja przestrzenna i planowanie strategiczne w naszych mózgach działa na maksa. Czasami te gry pomagają zrozumieć, jak działa mózg i jak zapamiętuje rzeczy. Gry logiczne ogólnie poprawiają inteligencję i naszą kreatywność. Rozwiązując problemy w grach, ludzie uczą się radzenia sobie w trudnych sytuacjach, niezależnie od tego, czy odnoszą porażkę, czy odnoszą sukcesy. Badania pokazują, że ludzie, którzy grają w puzzle, częściej rysują lub piszą i są naprawdę kreatywni. Poprawiają także rozumienie wizualne i ustne, orientację, planowanie i rozumowanie. Jednocześnie z tymi zaletami gry takie jak Helix Jump mogą być relaksujące dla mózgu


Jak wykorzystać sukces aplikacji, przypadek Helix Jump

Jak wykorzystać sukces aplikacji, przypadek Helix Jump

Nagłówek

Ta gra jest hitem od 2018 roku, jej popularność opiera się na prostocie i szybkości jej gier. Strategia zastosowana przez firmę w celu zapewnienia rentowności była od samego początku jasna, reklamy i zakupy w aplikacji, nawet przez niektórych użytkowników klasyfikowane jako bardzo nachalne. Czy wszystko jest warte monetyzacji?


Ile poziomów ma Helix Jump?

Ile poziomów ma Helix Jump?

Nagłówek

Chociaż dokładna liczba poziomów darmowej aplikacji jest nieznana, niewielu ekspertów dotarło do końca, ale istnieją filmy, które zapewniają, że uzależniająca gra spiralnej wieży, przez którą piłka spada, może przekroczyć 2600 faz. Jest to tajemnica, którą można rozwiązać, grając w to hobby i doskonaląc technikę


Sztuczki, aby poprawić swój wynik w Helix Jump

Sztuczki, aby poprawić swój wynik w Helix Jump

Nagłówek

Naucz się sztuczek, aby zdobyć własny rekord w grze Voovoo na iOS i Androida, aby stać się jednym z najlepszych graczy Helix Jump. Globalne zjawisko dla smartfonów, przedstawia nam helikalną wieżę, w której celem jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku poprzez odbijanie piłki tylko w określonych sektorachWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje