Recenzję Love Balls
 Połącz dwie piłki z jak najmniejszą liczbą linii 
 Love Balls recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.6
Rozgrywka (3/10)
Historia (9/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Jeśli przejrzymy listy aplikacji zarówno z Google Play, jak i App Store, znajdziemy się na pierwszych pozycjach z Love Balls, grą, o której dzisiaj mówimy, i która pomimo swojej prostoty zahaczyła setki tysięcy użytkowników z całego świata. Stało się nawet przedmiotem kultu wielu YouTuberów, którzy nakręcili różne filmy o grze.

Po raz kolejny prostota jest wykładnikiem tej gry, która zaczepi nas o nieoczekiwane granice. Ponadto mechanika gry jest bardzo prosta, ponieważ musimy tylko spróbować doprowadzić dwie kule, które są głównymi bohaterami gry, do miejsca docelowego.

Aby to zrobić, musimy narysować trajektorie w powietrzu, tak aby obie kule się połączyły. Gdy to się stanie, przejdziemy poziom. Jeśli nie otrzymasz go za pierwszym razem, nie martw się, ponieważ będziemy mieli kilka prób, a nawet jeśli nie uda ci się w żaden sposób połączyć dwóch piłek, możesz skorzystać z przycisku pomocy, który zaoferuje nam sugestię, abyśmy mogli je zebrać.

Ta gra, podobnie jak wiele innych, oferuje nam zakupy w aplikacji, choć pierwotnie można ją pobrać całkowicie bezpłatnie. Zakupy pozwalają uzyskać „pomoc” w samej grze, chociaż po wypróbowaniu jej przez kilka dni możemy powiedzieć, że nie są wcale potrzebne.

Jeśli chcesz miło spędzić czas i zagrać w grę bez zbyt wielu komplikacji, Love Balls to zdecydowanie Twoja gra. Oczywiście uważaj, aby nie dać się wciągnąć, ponieważ zbieranie piłek całkowicie uzależnia.

Czy zacząłeś cieszyć się i przechodzić poziomy uzależniających Love Balls?

Musisz kliknąć początkowy obiekt reprezentujący zeszyty szkół, w których uczniowie lubią utonąć, gdy nudzą się w klasie. Przy niewielkiej pomocy z samouczków gry poczujesz kulki. Są w kolorze różowym i niebieskim, co może oznaczać, że przyciągają się do siebie, ale nie zapominają o regułach grawitacji. Próbując narysować idealną powierzchnię dla swobodnie toczących się kul, staraj się zużywać jak najmniej atramentu. Zwiększy to liczbę gwiazdek za wydajność.


Po rozpoczęciu ćwiczeń w ten sposób możesz łatwo zobaczyć, jak zmieni się Twoja ranga gwiazdy. W grze nachylenie między tymi dwiema kulkami będzie różne na każdym poziomie. Będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, a czasem będziesz musiał narysować pomysłowy przedmiot, który spadnie na niektóre kulki i one się spotkają. Oprócz podstawowych poziomów tej gry możesz również wypróbować kilka interesujących ciosów, aby uczynić piłki nieco bardziej fajnymi i stylowymi. Pamiętaj więc, aby bawić się tymi opcjami. W sklepie w tle możesz wybierać z różnych motywów, więc zanim kupisz jeden, musisz przejść kilka poziomów, na których normalnie możesz zarobić 75 monet.


Wszystko, co chcesz zmienić z pióra, którego używasz, na maski kulkowe, kosztuje wiele monet, powiedzmy 500 monet na kostiumy piratów. Możesz kupić różne długopisy, ołówki, cienkopis itp. Zawsze możesz zobaczyć swoją historię wyników i spróbować ją poprawić, ale możesz także udostępniać swoje wyniki w sieciach społecznościowych, aby zaimponować znajomym.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, kiedy pójdziesz dalej, sprawy staną się nieco bardziej skomplikowane i będziesz musiał narysować kilka linii zamiast jednej. Lub obiekt, który narysujesz na kulkach, spadnie na nie, ale nadal będą prawdziwymi przedmiotami w grze. Po prostu użyj logicznego myślenia i oczywiście wypróbuj różne strategie.

Czasami, jako ludzie, musimy zawieść tylko dla dobra, aby nauczyć się, jak lepiej przygotować się następnym razem. Nie zdziw się więc, gdy rzeczy w grze po prostu zmieniają swój charakter. Możesz nawet wypróbować aspekt dostosowywania najlepszej gry, możesz rysować własne poziomy. Możesz spróbować pobudzić mózg lub po prostu zmniejszyć nudę, gdy masz trochę wolnego czasu. W tę grę gra wiele dzieci i ma ponad 100 poziomów, co czyni ją doskonałą do poprawy umiejętności mózgu.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Love Balls

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022

Jak wspomnieliśmy wcześniej, celem w Love Balls jest zjednoczenie miłości dwóch piłek znajdujących się w różnych punktach, aby to osiągnąć, możemy narysować linie, które prowadzą tę miłość.


Na pierwszych poziomach znajdujemy prosty poradnik, w którym dowiemy się, jak pokonać przedstawione zagadki. Wyobraźnia jest niezbędna, ponieważ możesz narysować wszelkiego rodzaju zakrzywione linie, które spełniają swoje przeznaczenie. Oczywiście, gdy zużyjesz mniej atramentu, otrzymasz więcej punktów.


Grywalność czyni ja bardzo uzależniająca. Procent pozostałego atramentu, którego możesz użyć, pojawia się na górnej czesci ekranu. Love Balls to darmowa gra, ale posiada komunikaty, które będą wyświetlane co jakis czas. Ponadto po każdej grze możemy podwoić wynik oglądając film.


W przeciwieństwie do innych gier. Love Balls nie wymaga aktywnego połączenia internetowego, więc jeśli chcemy, możemy umieścić terminal w trybie samolotowym i grać bez przerw. Jest to szczególnie doceniane, jeśli będziemy grać przez długi czas.Porady

- Granie w gry logiczne i zręcznościowe, takie jak Love Balls, pomaga nam zuzytkowac wolny czas i poprawić naszą zdolność rozumowania.

- Nie spiesz się, czasami poziomy moga zostac pokonywane dzieki cierpliwości i byciu bardzo uważnym.

- Uważaj komu pozwolisz grać w Love Balls, ponieważ zakupy zintegrowane w aplikacji mogą zniechecic.

- Nigdy nie rozpaczaj, gdy nie mozesz pokonanac pewnego poziomu, ponieważ zawsze możesz skorzystać z pomocy w grze aby nie stracić zainteresowania lub sprawić, że przegrasz.
Za/Przeciw
Pros
- Jest to prosta gra, która sprawi, że przy pewnych okazjach będziesz szukać właściwego rozwiązania.

- Ładowanie gry jest szybkie, głównie dlatego, że grafika jest bardzo normalna.

- Poziomy są praktycznie nieskończone, więc zabawa jest gwarantowana przez wiele dni.

- Można grać w trybie offline.
CONS
- Czasami Love Balls jest zbyt proste, szczególnie jeśli masz praktykę i umiejętności w tego typu grach.

- Zakupy w aplikacji są bardzo kłopotliwe, podobnie jak reklamy, które będziemy musieli znosić od czasu do czasu.

- To jest tylko dla dzieci.

- To mała gra, której brakuje głębi.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Love Balls, klucze do pełnego miłości sukcesu

Love Balls, klucze do pełnego miłości sukcesu

Aktualności

Gra Lion Studios jest tak prosta, jak ogromna. Love Balls to historia miłosna dwóch miłych piłek, które użytkownik musi im pomóc. Wszystkie sztuczki, klucze i wskazówki dotyczące romantycznej propozycji, która wiedziała, jak znaleźć się na szczycie najczęściej pobieranych aplikacji


Wszystko, czego możesz się nauczyć z aplikacji Love Balls

Wszystko, czego możesz się nauczyć z aplikacji Love Balls

Nagłówek

Love Balls jest wyraźnym przykładem tego, jak wykorzystać filary, które oferują aplikacje mobilne i jak z nich skorzystać. Chińskie studio Super Tapx jest odpowiedzialne za tę grę, opierając swój sukces na użyteczności i dużym budżecie marketingowym. Istnieje 6 cech, które definiują tę sławę i dzięki którym uczysz się zarządzać projektem


Love Balls - jedna z najlepszych gier do ćwiczenia mózgu

Love Balls - jedna z najlepszych gier do ćwiczenia mózgu

Nagłówek

Obecnie żyjemy w świecie pełnym technologii, w którym każda osoba ma smartfona w kieszeni. Ludzie używają telefonów do wykonywania połączeń, przeszukiwania Internetu lub po prostu rozrywki, ponieważ mają tendencję do pobierania i grania w gry. Ale granie w gry na telefonie nie zawsze oznacza marnowanie czasu na coś bez znaczenia, jest to naprawdę świetny sposób na ćwiczenie mózgu, nawet nie próbując tego. Jedną z najlepszych gier, w które możesz zagrać, aby opanować umiejętność logicznego myślenia, są Kulki Miłości. Jest to gra logiczna, która stała się niezwykle popularna, odkąd została wydana w 2018 roku, osiągając najwyższe noty w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Francji itp. Love Balls jest bardzo łatwy do grania - wszystko, co musisz zrobić, to zderzyć dwie kule, rysując różnego rodzaju urządzenia. Gra jest bardzo wciągająca, ponieważ z każdym poziomem staje się trudniejsza, stanowiąc wyzwanie dla twojego umysłu


Loveballs teraz na PC, Android i Mac

Loveballs teraz na PC, Android i Mac

Nagłówek

Jest to idealna gra dla samotnych ludzi, którzy chcą swobodnej układanki. Każdy może pobrać go na wybrane przez siebie urządzenie, niezależnie od tego, czy jest to komputer, czy telefon komórkowy. Chociaż zasady są proste, musisz użyć swojej wyobraźni i zastanowić się, aby ponownie złożyć kule jako parę


Graj w Loveballs za darmo

Graj w Loveballs za darmo

Nagłówek

LoveBallsGame.com to darmowa strona dla gier takich jak Loveballs - prosta i zabawna gra, której nie możesz przegapić. W tej konkretnej grze musisz narysować linie na ekranie, wygląda to łatwo, ale istnieją różne poziomy, które stają się coraz trudniejsze. Na stronie znajdziesz wiele gier, ale najlepsze są zdecydowanie Loveballs


Sztuczki poprawiające technikę w Love Balls

Sztuczki poprawiające technikę w Love Balls

Nagłówek

Chociaż może się to wydawać łatwe, łączenie dwóch piłek poprzez rysowanie linii może być bólem głowy podczas przechodzenia przez kolejne poziomy. Kluczem jest suma kilku czynników: specjalistycznej wiedzy, którą wykonujemy uderzeń, kontroli naszego pulsu i bycia bardzo przebiegłym. Dajemy kilka wskazówek, które pomogą Ci zjednoczyć tych kochankówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje