Recenzję Minecraft Earth
 Ten tytuł pozwala przenieść świat Minecrafta do prawdziwego świata 
 Minecraft Earth recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.8
Rozgrywka (9/10)
Historia (6/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Większość z nas zna Minecraft, sandboxową grę wideo stworzoną przez szwedzkiego programistę Markusa Perssona i wydaną przez Mojang w 2011 roku. Od 8 lat znajduje się na szczycie list przebojów, klasyk, który nie umrze. W Minecraft gracze mogą budować z różnych bloków w świecie generowanym przez procedury 3D, co wymaga kreatywności graczy. Inne działania w grze obejmują eksplorację, zbieranie zasobów, przetwarzanie i walkę.

Dostępnych jest kilka trybów gry, które zmieniają grę, w tym między innymi tryb przetrwania, w którym gracze muszą zdobywać zasoby, aby budować świat i utrzymywać zdrowie, oraz tryb kreatywny, w którym gracze mają zasoby nieograniczony, z którym można budować. Wersja Java gry pozwala graczom modyfikować grę za pomocą modów, aby tworzyć nowe mechaniki, elementy, tekstury i zasoby. Nie ma konkretnych celów do osiągnięcia, dzięki czemu gracze mają dużą swobodę wyboru sposobu gry. Gra jest bardzo wesoła - możesz po prostu ominąć i przełamać bloki, a następnie robić nowe rzeczy z zebranych bloków. A jeśli zawsze chciałeś, aby prawdziwy świat taki był, pozwól, że ci powiem, że będzie to możliwe wkrótce.

Minecraft Earth to nowy tryb gry Minnecraft, którego premiera planowana jest na 2019 rok. Tryb jest obecnie w zamkniętej fazie beta i tylko kilka krajów ma do niego dostęp. Po raz pierwszy został ogłoszony 17 maja 2019 r. I będzie dostępny jako darmowa gra na smartfony z systemem Android i iOS. Microsoft zamierza stopniowo uruchamiać grę, podobnie jak mobilna wersja Fortnite. W ten sposób unikniesz niespodziewanych upadków, dużych kolejek w grze i podobnych nieprzyjemnych wrażeń.

Podobnie jak oryginał, Minecraft Earth będzie się również koncentrować na niszczeniu i budowie struktur, gromadzeniu zasobów, rzemiośle, eksploracji i walce. Duża różnica polega na tym, że wszystko odbywa się w prawdziwym świecie. Podobnie jak w Pokemon Go, gracze mogą budować struktury rzeczywistości rozszerzonej we współpracy z innymi graczami, zbierać zasoby za pomocą „tapetów” na mapie gry i uzyskiwać dostęp do „Przygód”, które mogą być łamigłówką lub konkretnym zadaniem, lub wirtualne miejsce z wrogimi bytami do pokonania. Przygody nagradzają graczy walutą gry.

Wspólna konstrukcja odbywa się na „planszach budowlanych”, a gracze mogą udostępniać kopie swoich ukończonych konstrukcji. Minecraft Earth uwzględnia obiekty fizyczne, takie jak drzewa i jeziora, więc jest mniej wypadków i zakłóceń w symulacji AR.

Minecraft Earth jest jak Pokemon Go w rzeczywistości rozszerzonej. Rzeczywistość rozszerzona to technologia, która pozwala nam nakładać wirtualne elementy na naszą wizję rzeczywistości za pomocą urządzenia, takiego jak telefon komórkowy lub tablet.

Minecraft Earth to gra z prawdziwego życia, w której wszystko, co wiesz o Minecraft, jest na wyciągnięcie ręki. Możesz rozbijać i budować wszystko, a nawet gdy grasz z kimś innym, możesz zobaczyć, jakiego narzędzia lub bloku używa. Możesz także umieścić swoje postacie w swoim własnym kącie lub gdziekolwiek zechce i reaguje na twoje ruchy w prawdziwym życiu.

Jedną z najbardziej niewiarygodnych rzeczy jest również to, że możesz przenosić swoje konstrukcje z małych do rzeczywistych rozmiarów, przebywać w świecie i we własnych konstrukcjach, a także wchodzić w interakcje ze wszystkim wokół ciebie.

Minecraft Earth, jak już wspomnieliśmy, to gra tylko na urządzenia mobilne, która przenosi świat Minecraft do naszego wszechświata. Wszystko zaczyna się od ciebie i twojej postaci, możesz zmienić skórę na cokolwiek chcesz, możesz zobaczyć zarys swojego prawdziwego świata, domów i ulic wokół ciebie, ale w środowisku Minecraft. Możesz chodzić po okolicy, zbierając bloki, a nawet moby, oni po prostu chwytają, dotykając ich i są wszędzie.

Istnieją różne odmiany zwierząt, które mają kategorie, są też rzadsze niż inne, kto wie, co możesz znaleźć. Możemy również odkryć skrzynie pełne przypadkowych rzeczy.

Wszystko, co zbierasz, trafia bezpośrednio do Twojego ekwipunku! Śmiało, pobierz Minecraft Earth i zagraj!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Minecraft Earth

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Eine neue Version des Lieblingsklassikers.

- Realistisches 3D.

- Einfach zu bedienen, mobil und tragbar.

- Kreatives Spiel.
CONS
- Może to wymagać dużego wysiłku.

- Może wymagać stałego połączenia z Newtork

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Nowy sezon i możliwość udostępniania w Minecraft Earth

Nowy sezon i możliwość udostępniania w Minecraft Earth

Aktualności

Gra rzeczywistości rozszerzonej Mojanga ma nowe funkcje. Minecraft Earth otrzymał nową aktualizację w maju. Epickie przygody, naklejki zostały dodane do dziennika gracza, a czasy ładowania poprawione. Ponadto gracze będą mogli łatwiej udostępniać swoje dzieła za pośrednictwem linku


Wsparcie dla ciągników Minecraft Earth

Wsparcie dla ciągników Minecraft Earth

Nagłówek

Od 1 sierpnia 2020 r. Niektóre 32-bitowe urządzenia z Androidem, takie jak Google Pixel, Samsung Galaxy G5 / G7 oraz inni producenci i modele, nie będą już kompatybilne z Minecraft Earth, wydzieleniem Minecraft opartym na AR. Ludzie nie otrzymali żadnego wyjaśnienia, ale zgodnie z oficjalną stroną Minecraft, gracze otrzymają rekompensatę za pieniądze wydane na grę. Ponadto, jeśli chcesz kontynuować grę na kompatybilnych urządzeniach, Twoje konta zostaną zsynchronizowane z dotychczasowymi postępami. Jeśli chcesz grać w Minecraft Earth, potrzebujesz urządzenia zgodnego z AR, którego nie ma na liście niezgodnych


Nowy sezon wyzwań dla Minecraft Earth

Nowy sezon wyzwań dla Minecraft Earth

Nagłówek

Aktualizacja Minecraft Earth z ubiegłego miesiąca w postaci poprawki 0.20.0 na Androida i iOS oferuje nowe wyzwania i środowiska, w przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji, które pozwoliły fanom cieszyć się grą w pomieszczeniu. Nowa aktualizacja nazywa się R20 i wprowadza sezon wyzwań 4, epickie szablony itp., A także poprawia cienie. Sezon 4 ostatnio wydanego wyzwania „Dark Forest” oferuje różne wyzwania, a po ukończeniu gracz odblokowuje nowe przedmioty, aby rozwinąć swoją postać. W sklepach dostępne są także epickie płyty budowlane i duże płyty budowlane z biomu. Pojawiają się nowe moby zwane Vanilla Squid i Albino. Krowa: Wreszcie, w tej wersji, zanim rozpoczniesz przygodę, możesz ułożyć podzielony Hotbar. Teraz jest idealny czas, aby odkryć nowe wymiary z przyjaciółmi za pośrednictwem Minecraft Earth


Popraw swoje wrażenia z gry Minecraft Earth dzięki nowym figurkom

Popraw swoje wrażenia z gry Minecraft Earth dzięki nowym figurkom

Nagłówek

Mojang i Mattel wspólnie tworzą Lazar Minecraft Earth Boost Minis, kompilację figurek NFC, które pomagają odblokować różne aspekty gry. Pomoże to graczom we wszechświecie blokowym nie tylko zwiększyć ich kolekcję, ale także zaoferować im wyjątkowe korzyści w grze wideo. Są one tworzone wyłącznie dla kompatybilnej wersji mobilnej


Aspekty projektowe i techniczne gry Minecraft Earth

Aspekty projektowe i techniczne gry Minecraft Earth

Nagłówek

Deweloperzy w Mojang Studios opowiadają o mobilnym wydzieleniu najsłynniejszej gry budowlanej, różnicach między nimi i potrzebie znalezienia kreatywnych rozwiązań dla jej transformacji. Wynika to z faktu, że ta adaptacja nie kończy przekonujących graczy mikrotransakcjami i brakiem treści. Użyj rzeczywistości rozszerzonej, aby ożywić Minecraft


Minecraft w „World Video Game Hall of Fame”

Minecraft w „World Video Game Hall of Fame”

Nagłówek

Jedna z najczęściej granych gier w ostatnich latach, Minecraft, została uwzględniona w „World of Game Video Hall of Fame”. Został wybrany ze względu na rozgrywkę i stworzoną przez siebie społeczność, ponieważ zgromadził graczy z całego świata. Seria gier wideo stale rośnie wraz z wydaniem Minecraft Dungeons i Minecraft EarthWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje