Recenzję Mortal Kombat 11
 Walcz z mitycznymi wojownikami w nowej odsłonie gry walki 
 Mortal Kombat 11 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.3
Rozgrywka (10/10)
Historia (9/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

Niewiele jest franczyz we wszechświecie gier i aplikacji, które mają uznanie, znaczenie i ważność, jakie posiada Mortal Kombat. Dzieło Eda Boona i Johna Tobiasa narodziło się na początku lat 90-tych, a dziś, prawie 30 lat po pojawieniu się pierwszego tytułu jako arkady walki, nadal stanowi odniesienie do gatunku gier walki.
Mortal Kombat 11 ukazał się w kwietniu 2019 roku i jest najnowszą odsłoną popularnej sagi. Jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One, komputery i Nintendo Switch. Jak zwykle została opracowana przez NetherRealm Studios i dystrybuowana przez Warner Bros. Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez wyspecjalizowanych krytyków, jak i fanów sagi. W rzeczywistości stała się jedną z najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych wkrótce po jej wydaniu.

Granie w Mortal Kombat 11 otworzy wiele możliwości rozrywki. Istnieją opcje dla wszystkich rodzajów użytkowników. Jeśli należysz do osób, które preferują wciągającą przygodę z dialogami i animacjami, będziesz mógł cieszyć się bardzo dobrą fabułą w trybie fabularnym; jeśli chcesz zbierać przedmioty i elementy, możesz to zrobić w La Kripta; w wieżach będziesz miał okazję zagrać w tradycyjny tryb Arcade lub Survival, a jeśli chcesz zmierzyć swoje umiejętności z innymi użytkownikami, będziesz miał możliwość zrobienia tego w trybie online. Sekcja meczów graczy online jest bardzo dobrze działająca, a połączenia między przeciwnikami są bardzo szybkie i solidne.

Jedną z zalet Mortal Kombat 11 jest to, że oprócz zaprezentowania tradycyjnej jakości mechaniki walki, która charakteryzuje tytuły NetherRealm Studios, gra posiada bardzo ciekawą fabułę w indywidualnej kampanii. Fakty związane są z tym, co wydarzyło się w poprzedniej odsłonie i będziemy mieli nadejście i możliwość zabawy tradycyjnymi postaciami z serii, takimi jak Scorpion, Sonya Blade, Sub-Zero czy Liu Kang. Do repertuaru 34 obieraczek dostępnych do walki dołączane są tradycyjne figurki, wśród których trzeba ją zdobyć, a kolejnych dziesięć to dodatkowa zawartość. Animacje i filmiki są wysokiej jakości i wcale nie są nudne.

Kolejnym z trybów gry Mortal Kombat 11 jest The Kripta. Sekcja jest również czymś, co fani tytułu stworzonego przez Eda Boona już znali i jest miejscem, w którym użytkownicy mogą wymieniać swoje monety na wszelkiego rodzaju treści do gry. Wszystkie są elementami estetycznymi, takimi jak skórki dla wojowników, piosenki lub nowe Fatalities i Brutalities. Dynamika tej opcji opiera się na propozycji gry z perspektywy trzeciej osoby, w której będziemy musieli po kolei udawać się w różne miejsca na mapie. Kripta z najnowszego wydania bijatyki jest jednym z jej najwyższych punktów za ogromny materiał, który można znaleźć w środku, w dużej mierze związany z poprzednimi częściami sagi.
W innej możliwości, jaką oferuje dostawa, znajdujemy modalność Wież czasu. Ta opcja gromadzi modalności z poprzednich gier firmy i przedstawia szeroką gamę wyzwań, w których gracz musi wykazać się wszystkimi swoimi umiejętnościami.

Uruchomienie NetherRealm Studios podtrzymuje swój charakterystyczny wygląd dostarczania wspaniałych bitew z wyjątkową mechaniką ataku i obrony. Podstawa prostych i łatwych w użyciu elementów sterujących, które umożliwiają zwinne kombinacje osiągania potężnych ataków. Każda postać ma swoje zdolności i zalety, które odróżniają ją od reszty, co oznacza, że ​​żadna walka nie jest równa drugiej w zależności od tego, z kim gramy. Po raz kolejny klasyczne Fatalities są dostępne wraz z Brutality i Mercy.

W tej wersji studia deweloperskie Mortal Kombat 11 oferują najlepszą bijatykę pod względem grafiki, animacji i efektów dźwiękowych. Projekt wykończenia nie przypomina swoim stylem żadnego z konkurentów, a efekty każdego uderzenia pogrążają nas w krwawych konfrontacjach.

I wreszcie, bijatyka zawiera niewielkie rozszerzenie jej uniwersum w darmowej aplikacji Mortal Kombat, którą można zainstalować na urządzeniach mobilnych.
Mortal Kombat 11 to obowiązkowy przystanek dla wszystkich graczy, którzy chcą mieć wspaniałe wrażenia z walki.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Mortal Kombat 11

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Zawiera postacie historyczne.

- Wiele przedmiotów do odblokowania.

- Doskonały tryb online, działa idealnie.

- Doskonała grafika.
CONS
- Skórki dla postaci nie są takie dobre.

- Ta historia nie ma dobrego zakończenia.

- Dużo krwi. To nie jest dla graczy, którym łatwo zaimponować.

- Nie jest łatwo odblokować przedmioty.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Mortal Kombat 11 zapisuje się na imprezę DC FanDome

Mortal Kombat 11 zapisuje się na imprezę DC FanDome

Nagłówek

Począwszy od sierpnia gracze Mortal Kombat 11 będą mieli przez ograniczony czas dostępne wydarzenie Joker, w którym będą mogli zdobyć nagrody za najsłynniejszego złoczyńcę Batmana. To specjalne wydarzenie znajduje się w DC FanDome, z którym Warner Bros chce uczcić przyjęcie ze wszystkimi fanami superbohaterów firmyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje