Recenzja Overwatch

Zaktualizowano 10.08.2020

Blizzard Entertainment przynosi nam nowy sukces dzięki Ovewatch. Gra jest propozycją bitew pierwszoosobowych z dużą różnorodnością przyjaznych postaci. Każdy bohater ma inną rolę i umiejętności. Różnorodność liczb oznacza, że ​​w Overwatch nigdy nie ma równej bitwy


Nasza ocena (8.3)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Blizzard Entertainment
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Overwatch to kolejny hit Blizzard Entertainment. Firma założona w 1994 roku z siedzibą w Stanach Zjednoczonych rozszerza swój odnoszący sukcesy świat, który ma już takie marki jak Warcraft, Diablo, StarCraft czy Hearthstone. Gra powstała w 2016 roku i jest dostępna na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One i komputery.
Jeśli wpadniesz na pomysł grania w Overwatch, powinieneś wiedzieć, że podejdziesz do wyjątkowej gry tego typu. Propozycja Blizzarda jest pełna innowacyjnych mechanizmów rozgrywki, unikalnych postaci i zapadających w pamięć map. Rata to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której naszym celem będzie praca zespołowa (nie ma opcji gry w pojedynkę), aby pokonywać innych użytkowników na różnych modach. Aby osiągnąć ten cel i odnieść zwycięstwo, możesz wybierać spośród różnorodnych bohaterów, z których każdy ma wyjątkowe cechy i różni się od siebie.

Pobierając Overwatch, wejdziesz do świata pełnego możliwości w tych bitwach 6 na 6. Przyprawa, która czyni go wyjątkowym, to różnorodność bohaterów, z których będziesz miał do wyboru. Każdy z nich może wypełnić inną misję na polu bitwy. Alternatywami są Tank, Damage lub Support.

Jeśli wybierzesz figurki typu Tank, przekonasz się, że są to te, które absorbują ciosy i mogą powalić dużą grupę wrogów. Jeśli chcesz iść na front i awangardę swojego plutonu, oto twoja klasa. Niektóre z postaci tego stylu to: Orisa, Renihardt, Roadhog, Sigma i Winston.
Jeśli skłaniasz się ku możliwości gry postaciami typu Obrażenia, trafisz na żołnierzy, którzy potrafią zadać duże obrażenia, ale jednocześnie są bardzo delikatni, jeśli chodzi o ich otrzymywanie. Oznacza to, że będą musieli być dobrze osłonięci i mieć dostępne wzmocnienia, aby móc skrzywdzić przeciwnika za pomocą różnych umiejętności i strategii. W tej kategorii mamy: Ashe, Bastion, Doomfist, Echo i Genji.
Jeśli Twoim stylem gry jest Wsparcie, celem będzie stałe wspieranie sojuszników. Można to osiągnąć dzięki lekarstwom, osłonom lub wzmocnieniu swoich umiejętności, aby zadawać większe obrażenia. Będziesz miał również możliwość unieszkodliwienia wrogów. W przypadku korzystania z tej klasy możesz spotkać takich bohaterów jak: Ana, Baptiste, Brigitte, Lúcio czy Mercy.
Ten zróżnicowany system funkcji i ról, które każdy gracz spełnia w grach, jest jedną z zalet Overwatch. Każda bitwa będzie inna, ponieważ wszystko zmienia się w zależności od wybranej postaci, tego, z kim grasz w swoim oddziale i formacji drużyny wroga.

Wśród trybów gry Overwatch mamy do wyboru Practice Range, Play / Practive vs AI, Quick Play, Arcade, Competitive Play lub Custom Game. Jak wskazuje nazwa każdej opcji, mamy możliwość poćwiczyć, zagrać, aby poprawić pozycję w światowym rankingu lub wziąć udział w ciekawym Arcade Mode, który co tydzień przedstawia inne zasady i nagrody.

W kolejnej z możliwości, jakie daje stworzenie Blizzarda, znajdziemy opcję Warsztat. Ta sekcja pozwala odkryć swoją kreatywność, jeśli jesteś tego typu osobą, która zawsze ma pomysł w głowie. Będziesz miał okazję tworzyć własne gry i tryby gry za pomocą szeregu zaawansowanych narzędzi programistycznych. Po opracowaniu pomysłu możesz podzielić się nim ze społecznością graczy.

Za każdym razem, gdy gra Overwatch dobiegnie końca, gracze będą mogli rozpoznać swoje zachowanie podczas bitwy. Gra umożliwia szereg rozpoznań, które mogą być przesyłane między użytkownikami. Może to być decyzja, jeśli byłeś dobrym przywódcą; Dobra praca zespołowa, jeśli koordynacja między bohaterami była bardzo dobra lub sportowa rywalizacja dla tych, którzy dobrze zachowywali się w grze.

Pod względem wizualnym gra to totalne piękno. Każda mapa jest dopracowana do maksimum i nie ma szczegółów, które nie zostałyby opracowane, aby stworzyć określoną atmosferę w każdym scenariuszu. Otoczenie jest przyjazne, zabawne i pełne kolorów.
Lata mijają, a Overwatch jest nadal jedną z najlepszych gier wideo tego gatunku. Oryginalne i zabawne.

 

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Blizzard Entertainment
Sponsored Link

Niektóre elementy Overwatch pożyczają aktywa i koncepcje z anulowanego projektu Titan. Po ustaleniu narracji o optymistycznym otoczeniu Ziemi w niedalekiej przyszłości po globalnym kryzysie, deweloperzy chcieli stworzyć zróżnicowaną grupę bohaterów, którzy obejmowaliby płeć i grupy etniczne w ramach tego otoczenia. Znaczący czas spędza się na dostosowywaniu równowagi postaci, upewniając się, że nowi gracze nadal będą mogli dobrze się bawić, podczas gdy wykwalifikowani gracze będą mieli wyzwanie.

Overwatch został zaprezentowany na BlizzCon 2014 i był w zamkniętej wersji beta od końca 2015 r. Do początku 2016 r. Otwarta beta przed wydaniem przyciągnęła prawie 10 milionów graczy. Wydanie gry promowano krótkimi animowanymi filmami, aby przedstawić narrację i postacie. Overwatch spotkał się z powszechnym uznaniem krytyków, którzy chwalili grę za jej dostępność, urozmaiconą atrakcyjność bohaterów, jasny kreskówkowy styl i przyjemną rozgrywkę. Blizzard odnotował ponad 1 miliard USD przychodu w pierwszym roku jego wydania, a po dwóch latach miał ponad 40 milionów graczy. Overwatch jest uważany za jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów, otrzymując liczne nagrody roku i inne wyróżnienia. Gra jest również popularnym esportem, z finansowaniem Blizzarda i produkcją globalnej Ligi Overwatch.Porady

-Zacznij od prostego
-Weź pod uwagę potrzeby zespołu
-To nie jest walka na śmierć, graj jako drużyna
-Wybierz dobrze swój następny cel
-Nie wszystko zabija, zabija i zabija

Za/Przeciw
Pros
- Doskonała grafika.

- Nie ma bitew, które są do siebie podobne.

- Różnorodność postaci.

- Scenariusze i oryginalne mapy.

- Praca zespołowa.
CONS
- Nie ma trybu pojedynczego ani kampanii.

- Możesz zostać ukarany, jeśli członek drużyny opuści grę.

- Czasami praca zespołowa nie działa dobrze.

- Trudno jest awansować.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Overwatch

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje