Recenzję Pet Rescue
 Gra, która zapewnia wiele godzin zabawy 
 Pet Rescue recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.5
Rozgrywka (2/10)
Historia (7/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (6/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

Pet Rescue Saga to dobrze znana aplikacja internetowa. Został zbudowany przez tego samego twórcę Candy Crush Saga i jest dość podobny pod względem estetycznym i ma tę samą linię, z wyjątkiem jego celu i celu.

Jako wstępną prezentację mamy, najwyraźniej z aplikacją iPhone Candy Crush, nie planszę, ale poziomą ścieżkę biegnącą przez magiczne pole, to cudowne i nieco magiczne pole ma wodospad, kota i gigantyczne grzyby, zamek i zamek indyk w kapeluszu i zegar. W miarę postępów w grze pole zamienia się w miasto z gigantycznymi zwierzętami.

Cel Sagi Pet Rescue różni się nieco w zależności od poziomu, ale jedno jest pewne: użytkownik musi wykonać połączenia bloków tego samego koloru, przynajmniej dwa po ich wyłączeniu, klikając je myszą, im więcej blokuje gracz czysty, więcej punktów dostaje się na końcu poziomu.

Saga Pet Rescue jest dość zabawna i wciągająca. Wystarczy powiedzieć, że jest przekazywany dookoła zwierząt i że użytkownik ma funkcję na różnych poziomach, aby uratować im życie. Oprócz tego jest to gra strategiczna, a użytkownik musi przemyśleć pewną liczbę gier, aby uzyskać prawidłowe sploty bloków, uzyskać maksymalną liczbę punktów i wyczyścić cały ekran gry.

Ta gra sugeruje, że użytkownik ma kontakt z innymi graczami. Życia i odblokowania dla niektórych poziomów są osiągane tylko przez twoich przyjaciół. Dla niektórych osób może to stanowić przeszkodę.

Ta gra ma kilka fajnych efektów dźwiękowych, które można usłyszeć, dopasowując pola tych samych kolorów. Ale dla każdej danej kombinacji mogą pojawić się różne efekty dźwiękowe, na przykład, gdy wykonasz prostą kombinację dwóch kostek, ilość kropek zostanie animowana i pomniejszy się z pewnym efektem dźwiękowym w tle. Podczas wykonywania większych kombinacji, takich jak czyszczenie bloków, będzie inny dźwięk i więcej efektów wizualnych. Mały motyw wesprze wiadomość o ukończeniu poziomu.

Po każdym poziomie na ekranie pojawią się statystyki z intuicyjnym przyciskiem, aby udostępnić swój wynik na platformie Facebook, a także jak dobrą wydajność i indeks poprzedniego poziomu. Przed rozpoczęciem następnego poziomu zobaczysz prostą animację mapy drogowej z poziomami, a następnie pojawi się kolejne szybkie menu z instrukcją, co robić w następnym wyzwaniu.

Zmiany obejmują na przykład osiągnięcie określonej liczby punktów i zabranie 3 zwierzątek, więc zwróć uwagę na tego rodzaju zasady na kolejnych poziomach. W grze zobaczysz, że istnieje wiele różnych rodzajów ulepszeń i narzędzi oraz dodatkowe informacje na temat ich używania. Wypatruj różnego rodzaju pól premium ze znakami mnożenia, które mogą zwiększyć Twoje wyniki.

Struktura może być bardzo różna na początku gry, możesz łatwo nie docenić jej i pomyśleć, że składa się tylko z kostek, które wymagają matchem i nie są łatwe, ale jak powiedzieliśmy wcześniej, czasami istnieją pewne przeszkody, które mogą tylko sprawić, że myślisz Bardziej logicznie, jak ratuj zwierzęta, o ile jest to główny cel gry.

Przeszkody mogą mieć postać tragicznych rzeczy, które pozostają między sześcianami i być może wygląda jak konstrukcja, ale zobaczysz, że nic nie robią. Z drugiej strony masz interaktywne bomby, więc nie dotykaj ich, zobaczysz, że są zaokrąglone. Możesz również zobaczyć bombę w szklanych kostkach, ale znowu łatwo je rozpoznać, więc nie martw się, te szklane kostki zostaną zniszczone po zmowie, a następnie pompa zostanie pozostawiona sama.

I znowu, po ukończeniu poziomu, zobaczysz krótki animowany zwiastun, który przedstawia, jak poruszasz się na mapie gry. Wszystkie poziomy są podzielone na odcinki, co oznacza, że ​​w odcinku jest kilka poziomów. Ale podobnie jak wiele innych gier, możesz konkurować z innymi graczami i wykonywać bardzo dobre wyzwania.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Pet Rescue

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

W aplikacji internetowej Pet Rescue Saga, użytkownik zauważy, że będzie musiał przejść, jak aplikacja iPhone Crush Saga Saga, na kilka wyzwań na różnych poziomach. Na poziomie początkowym, na przykład, użytkownik musi osiągnąć cel, usuwając ponad 80% bloków, oszczędzając w ten sposób dwie małe świnki, które znajdują się na szczycie wszystkich bloków. Tylko wtedy użytkownik będzie mógł przejść do następnego poziomu. Przechodząc do innych poziomów, cel będzie się różnił. Niektórzy proszą użytkownika o zapisanie liczby zwierząt „X” na szczycie wszystkich bloków, inne wymagają od gracza posiadania minimalnej liczby punktów i oczyszczenia pewnego procentu bloków. Jak w większości gier, stopień trudności staje się coraz trudniejszy.


Użytkownik rozpoczyna swoją grę z 5 życiami, które mogą być widoczne w górnej części ekranu gry w kształcie serca. Musi wypełnić wszystkie zadania wymagane na każdym poziomie, w przeciwnym razie straci życie, niezależnie od tego, czy spełnił jedno z nich, co ma sens tylko wtedy, gdy spełni wszystko, co jest wymagane, aby mógł przejść poziom . Pod koniec wyczerpania pierwszego życia stoper jest aktywowany. 30 minut odliczania do momentu, w którym użytkownik stracił całe życie, musi poczekać, aż chronometr wróci do „0” minut, aby odzyskać całe życie. Istnieją dwie inne hipotezy poza oczekiwaniem: oczekuje się, że znajdą się użytkownicy, którzy zaoferują ci życie, lub możesz zapłacić za pięć żyć, korzystając z kredytów Facebooka.Porady

- wziąć pod uwagę cele programu
-Dowiedz się, jak używać rakiet
-Analizuj przeszkody
-Patrz jak najszybciej zwolnić zablokowane przedmioty
- Rozbij bomby i balony w odpowiednim czasie
-Zrób życie tylko dla przyjaciół, którzy grają w Pet Rescue Saga
Za/Przeciw
Pros
- To jest gra, w której rozwijane są różne sztuczki

- Może przyczynić się do rozwoju psychomotorycznego i orientacji przestrzennej uczniów,

- Bardzo pomocny aspekt dla młodszych uczniów.

- Brak przemocy
CONS
- Może powodować uzależnienie

- Czasami konieczne jest dokonywanie zakupów w aplikacji

- Niektóre poziomy mogą być skomplikowane

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Ważna darowizna od twórców Pet Rescue

Ważna darowizna od twórców Pet Rescue

Aktualności

Firma King, za pośrednictwem Actvision Blizzard, przekazuje znaczne kwoty w ramach protestów przeciwko rasizmowi, które wywołały morderstwo George'a Floyda. Pet Rescue to część tytułów, które informowały o działaniu jej dyrektora generalnego i zachowaniu firmy


King oferuje darmowe życie w swoich grach

King oferuje darmowe życie w swoich grach

Nagłówek

Światowa Organizacja Zdrowia prowadzi kampanię o nazwie #PlayApartTogether, która wpłynęła na twórcę gry King, aby zapewnić swoim graczom bezpłatne życie we wszystkich grach. Wynika to z pandemii Covid 19 i zachęca ludzi do pozostania w domu i grania w gry wideo zamiast towarzyskich i rozprzestrzeniania wirusa. Inicjatywa kończy się 5 kwietnia


Los mejores trucos para ser el mejor pl Pet Rescue

Los mejores trucos para ser el mejor pl Pet Rescue

Nagłówek

Po sukcesie Candy Crush Saga, jej twórcy uruchomili tę grę z bardzo podobną dynamiką, ale ze zwierzętami jako bohaterami. Dzięki ponad 150 milionom pobrań stał się punktem odniesienia. Odkryj najlepsze sztuczki, aby pokonać Pet Rescue i uwolnić wszystkie zwierzaki


Pet Rescue wśród najlepszych w swoim stylu

Pet Rescue wśród najlepszych w swoim stylu

Nagłówek

Kiedy Pet Rescue przybył na urządzenia mobilne, wielu wątpiło, czy może zakwestionować sukces swojej siostrzanej aplikacji Candy Crush Saga. Wyzwanie było ogromne, ponieważ gra, w której głównymi bohaterami są słodycze i cukierki, jest jednym z dotychczasowych wydarzeń historycznych. Ale wiele razy użytkownicy chcą szukać wariantów swoich ulubionych propozycji, a tym samym prowadzić do tego, kto jest najlepszą grą zasymilowaną z wielkim sukcesem Kinga. Pomiędzy analizą ekspertów a wyborem graczy pojawia się lista z wyborem programów, które przedstawiają zabawny, kolorowy, trudny do zatrzymania i zabawny pomysł. Jedną z gier powtarzanych w każdym projekcie w celu znalezienia następcy Candy Crush jest Pet Rescue. W grze Pet Rescue gracz musi dopasować kolorowe klocki, aby uratować zwierzęta. Podobnie jak w innych grach King strategia jest niezbędna


Pet Rescue przyjmuje bardzo specjalnego gościa

Pet Rescue przyjmuje bardzo specjalnego gościa

Nagłówek

Rodzina aplikacji Kinga jest obszerna. Firma deweloperska należąca do Activision ma kultowe gry z rynku telefonów komórkowych, takie jak Pet Rescue, Candy Crush Saga lub Bubble Witch 3 Saga. Jedną z najnowszych wiadomości od Kinga jest to, że w jego katalogu pojawi się bardzo wyjątkowa postać. Mając na uwadze osiągnięcia takie jak Pet Rescue, każde wydanie Króla jest bardzo oczekiwane. Przypomnij sobie, że gra, w której musisz uwolnić urocze zwierzęta, jest jedną z najpopularniejszych w sklepach z Androidem i Apple. Na dzień dzisiejszy wstępna rejestracja jest otwarta, aby premiera Crash On The Run, produktu King and Activision opartego na Crash Bandicoot. Jedna z historycznych postaci PlayStation. Według zwiastuna będzie to przygoda, która obejmie tradycyjne ustawienia ukochanego torbacza


Pet Rescue z nieograniczoną liczbą bezpłatnych żyć

Pet Rescue z nieograniczoną liczbą bezpłatnych żyć

Nagłówek

Z powodu wybuchu wirusa Coronavirus branża gier promuje wiadomości WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) przeciwko Covid-19 i rozpoczęła kampanię #PlayApartTogether, aby zachęcić graczy do pozostania w domu. Firma King, twórca słynnej sagi Candy Crush i Pet Rescue, oferowała swoim użytkownikom nieograniczone życie za darmo do kwietnia 2021 rWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje